Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зигзаг Удачи

Пользователи
 • Публікації

  2 645
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Зигзаг Удачи

 1. Мені здається у китайців щось таке повинно бути готовим. Можна звичайно щось поваяти самому, але зараз немає часу та натхнення )
 2. Логіку цього управління я прекрасно розумію, але справа в тому що немає нормальної можливості завести в будинок додаткові кабелі
 3. Є в мене також такі бузери, але тут же виникає питання - живлення то з'являється на щиту на вулиці в 10м від будинку )))
 4. Да, і бачив в обговореннях, що можуть бути проблеми при роботі сімісторних стабілізаторів після генератора, при тестовому запуску ніяких проблем не було, стабілізатори як і генератор працювали штатно.
 5. Підкажіть будь-ласка - як хто вирішував питання по індикації появи напруги в мережі при роботі системи на генераторі? Прийшов мені такий перемикач - www.aliexpress.com/item/1005001371428231.html?spm=a2g0o.order_detail.order_detail_item.5.7863f19cClS3XZ 3 фази, 63 А. Вирішив я на дачі переробити схему роботи від генератора - раніше в будинку стояв SF463, який підключав генеартора тільки на будинок. Але виявилось, що живлення потрібне не лише в будинку, а і літній кухні і інших місцях на території. Поставив китайця TO-Q5-63 перед загальним вводом, відразу після лічильника. Все чудово, все працює ) Але виникла невелика проблема - а як я при роботі генератора дізнаюсь про появу живлення в мережі? )) Зараз просто стоїть на щиту червоний вольтметр, але постійно бігати на нього виглядати не хочеться, може є який радіобузер чи щось подібне щоб в домі замигало/запищало, що треба йти виключати генератор? )
 6. +1 У мене один Hager 463 вже згорів. Правда незрозуміло чому його заклинило механічно.
 7. А струм? Ті проводки, що йдуть з нього явно не більше 1 кв мм...
 8. Питання: при ремонті генератора виникла потреба замінити конденсатор. Замість рідного поставили промисловий від електромоторів. Нехай так і буде чи краще замінити на рідний?
 9. Так перша цифра то просто показник в'язкості при низьких температурах. Якщо генератор на вулиці стоїть то чим менше тим краще, буде більш рідке при морозах.
 10. w30 і w40 різниця у в'язкості десь 20%. На мою думку - ні на що не впливає.
 11. Ви якось змішуєте все в одну кучу ) Можливо що "что есть двигатели с фильтрами , инжекторного типа , с высокими оборотами , особо нагруженные", хоча я про такі в побутових електростанціях ніколи не чув. Але ваша Хонда до цього немає ніякого відношення. Тому що даже по вашій інструкції їй достатньо мастила 5-10w30 з допуском SE, який був введений в дію ще в лохматому 1972 році. Тобто навіть у вашу Хонду можна купляти мастило з закритими очима орінтуючись на слух на ціну ))
 12. Звичайно мотори бувають різні. І вимоги до мастила бувають різні. Але в звичайних побутових електростанціях мотори від "простеньких" до "найпростіших" і тому вимоги до мастила від "М8Г" до "мастило моторне" За відсутності в двигуні фільтру продукти зносу впливають на робочі поверхні мабуть на порядок більше ніж будь-яке мастило.
 13. Думаю, що з тими моторами, що ставляться на генератори можна не заморочуватись. на вихідних міняв масло в Kipor IG6000 на 100 мотогодинах - залив те, що було на залишках BMW 5w40 )
 14. Ра***те паливо, наприклад 100 м/г=250л бензину )
 15. "Охрана, отмена!" Подивився на це чудо інженерної думки і вирішив, що краще дочекаюсь двох KIPOR IG2000 з Таобао )
 16. Ну тоді мабуть проведу експеримент поки нормальний генератор з Китаю приїде )
 17. Як вважаєте "Генератор WALTER інверторний 1000 Вт" www.olx.ua/d/obyavlenie/generator-walter-nvertorniy-1000-vt-IDQkz8q.html зможе проробити 1000 мотогодин видаючи 500-600 Вт?
 18. Ви розбираєтесь трохи в темі того питання, що я задав? ) чи так аби що сказати? Upd В описі десь побачив - "Альтернатор бесщеточный, синхронный" Хіба так може бути?
 19. Підкажіть будь-ласка, якщо генератор Q-Power QPG6000E під навантаженням декілька кВт видає 180 в куди копать? ) Конденсатор? чи дивитись до механіки?
 20. Всем привет ) Мне кажется у меня пришло время добавить в водоочистку фильтрующей засыпки. Кто знает где можно купить литров с пятьдесят этих мелких 1-2 мм пенопластовых шариков? Посмотрел мебельные засыпки, они крупнее....
 21. Загрязнение фильтра у меня никак не зависит от мощности насоса. Даже зимой, когда водозабор минимальный, и со слабым насосом окислы железа забивают фильтры за то же время, что и весной-летом. А по подхвату воздуха - это была какая-то непонятная проблема, которая ушла сама собой. Думаю, что это был какой-то локальный период минимума воды в скважине.
 22. C системой очистки все нормально - выработался план регламентных работ и при его выполнении проблем нет ) 1. Еженедельная промывка системы (она была на автомате ночью во вторник, но после того как сдох с годами таймер я решил что лучше это делать вручную) + чистка маленького фильтра на входе. 2. Где-то раз в квартал прочистка эжектора (со временем там оседает ржавчина и падает скорость набора системы) 3. Все остальное обслуживание - по необходимости. Например лет через пять сдох дренажный насос, который занимается промывкой. Соответственно помыл зону грязной воды. Где-то раз в год приходится снимать и чистить электроклапан, который не выдерживает такого количества окислов железа в воде и перестает закрываться. Да. И на всякий случай поставил сигнализатор перелива - если вдруг пойдет через верх вода он верещит на весь дом. Насос в скважине живет года три. После этого требуется вынимать и чистить от ржавчины. При первой такой проблеме я купил второй насос меньшей мощности и теперь при падении напора просто ставлю чистый насос и опускаю его на место.
 23. Дабы не плодить тем спрошу здесь: прочитал, что в в бойлере actoSTOR VIH K 300 стоит титановый анод со своим питанием. Его нужно как-то проверять/менять систематически? или он вечный?
×
×
 • Створити...