Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

kruchenik

Пользователи
 • Постов

  2 708
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Автомобиль
  VW Touran / Suzuki Vitara
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения kruchenik

Восходящая звезда

Восходящая звезда (8/13)

 • Преданный форуму
 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Популярность
 • Первый пост

Последние значки

2,5т

Репутация

 1. я мав на увазі СУТТЄВО не вливає, в баку є осад звісно. і після ємкості у фільтрах грубої очистки теж періодично накопичується, але разом з тим все одно достатньо багато заліза потрапляє в розчиненому вигляді на рослини і доріжки і вже після поливу залишаються у вигляді іржавого нальоту. в цьому році літо трохи м'якше і дощі трапляються тому не так багато поливу і не так поки що все це видно, але літо ще попереду. Існують піщано-гравійні фільтри, але ціна не дитяча, і їх зараз фізично немає (виробник у Мелітополі), і може так статись, що цей фільтр теж пройде залізо розчинене у воді.
 2. Розумію. В тому і проблема, що відстоювати немає можливості. Зазвичай полив щодня, тому вода стоїть максимум півдня. Зараз осад випадає в ємкості, але це практично не впливає на результат. І що порадите?
 3. Як зменшити вміст заліза та марганцю при великих (5-6 кубів за добу) споживаннях води на полив (газон, сад). Вода набирається в 2кубові ємкості, а потім насосами поливає. Аналіз показав понад 3 мг в літрі води заліза. та 0.22 марганцю. все інше в нормі (порівняння з нормами питної води), кальцій трохи вище норми, але то дрібниці на фоні заліза. Порадили аерацію (розпилення води), зробив саморобний варіант, але все одно розчинене залізо проходить дисковий фільтр і потім осідає з водою на газоні (газон та доріжки стають поступово рудими). Хтось радив піщано-гравійний фільтр, але по-перше, він відпочатку сконструйований для грубої очистки, і по друге всі їх модифікації виготовлялись у Мелітополі :-(... Підскажіть хто з таким стикався і вирішив вдало? Варіанти частіше косити траву та замінити доріжки на оранжеві не пропонувати
 4. Імпортери та експортери мають справу з зовнішнім ринком, а працівники в Україні не мають Тому прив'язка до валютного курсу не завжди логічна. Це більше замінник індексу інфляції та символ фінансової стабільності, а не інструмент оцінки своєї роботи
 5. Тобто завтра курс буде інший і ваші розцінки теж автоматично зміняться?
 6. а курс, пардон, офіційний, банківський, міжбанківський, обмінки? виходить встановити умовний унітаз сьогодні по курсу 35 буде коштувати одну циферу, а за тиждень при курсі 40 - вже інший? чи все ж індексація умовна - ви просто міняєте періодично тарифи при стабілізації курсових коливань? вибачте за інтимне питання, але дуже цікаво.
 7. а що сантехники завжди озвучують тарифи в у.е.? чи мається на увазі, що вони їх просто "проіндексували" по курсу?
 8. тоді я не зрозумів кому було адресоване "Всім сказала - або працюємо як було, або. Буде ще сонечко й на нашому подвір'і" Я думав це замовникам було сказано. Тепер з контексту розумію, що мабуть найманим робочим чи субпідрядникам.
 9. та загальна інфляція набирає обертів, зростають ціни на продукти харчування, одяг, транспорт, запчастини, обладнання... і цей процес ще тільки розпочався
 10. Шановний, це питання про конфлікт до мене? у мене зазвичай подорожчання по життю, скільки будую свій будинок то весь час дорожчає. І зараз нова хвиля подорожчань, спричинена не конфліктом, а вторгненням підарасійської фєдєраши. Якщо муляру (кам'янщику) зараз немає чим зайнятись, бо зупинились новобудови, то варіантів багато, але навіщо про це питати мене, я ж не порадник для робочих. Але знаю напевно, що за спадом буде піднесення, і бум новобудов, відновлень, реконструкцій, і я вірю в те, що якраз мулярів та кам'янщиків будуть з руками і ногами відривати. Бажаю здоров'я Вам і всім будівельникам та забудовникам!
 11. я правильно розумію, що замовники вимагають зниження тарифів?? я як замовник був радий, що мені виконавці підняли тільки транспортні (що цілком логічно), а самі розцінки ті, які були до 24.02. Бо зазвичай зростання буд.матеріалів корелює із зростанням тарифів на роботи (що теж цілком логічно).
 12. як змінились тарифи в умовах війни? перед початком бригада видала ось такі тарифи: Грунтовка стен 15 грн м2 Грунтовка потолков 20 грн м2 Армировка стыков гкл в 2 слоя 50 грн м.а. Установка перфоуглов 40 грн м.а Шпатлёвка под стеклохолст 100 грн м2 Поклей-ка стеклохолста с акриловой в углах 90 грн м2 Шпатлёвка стыка стеклохолста с шлифовкой 15 грн м.а Покраска по стекло холсту в 3 слоя 90 грн м2 Декоративная штукатурка 200 грн м2 Монтаж плинтуса пластикового 60 грн м.п +++ Минуло 30 днів війни, поцікавився що з роботою, розцінками... Відповідь: "робота була є і буде, розцінки ті самі. тільки транспортні трохи припідняли". Як в інших регіонах? Чи варто зараз займатись ремонтом взагалі і яка динаміка вартості робіт?
 13. kruchenik

  Гортензия

  і я люблю міні, тільки кольорові типу baby blue 💙
×
×
 • Создать...