Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

NNrabota

Пользователи
 • Постов

  1 461
 • Зарегистрирован

 • Посещение

1 Подписчик

Персональная информация

 • Откуда
  Київ/Мотижин
 • Пол
  Женский

Достижения NNrabota

Опытный

Опытный (6/13)

 • Популярность

Последние значки

664

Репутация

 1. Стосовно вегетарія. Підземне охолодження не справляється з літньою спекою. Температура піднімається до 50 градусів, що рослинам не подобається дуже. Питання частково вирішили натягуючи сріблясту плівку під стелею. Але приходиться відкривати двері на првітрювання, що перекреслює ідею вегітарію. А взагалом ми задоволені - укроп, петрушка, селера є на протязі всього року - це приємно! Придбала туманоустановку для зменшення температури, але не можу нормально налаштувати. Це згодом може зроблю...
 2. Добрий всім день! З усього, що я люблю у нашому будинку, м'яка отмостка в числі перших!(перше місце- тепла підлога) Наша отмостка виглядяє гарно, не потребує догляду, вода одразу відводиться в лівневку! Але є але. Згадуючи будівельників які мені робили отмостку, не вірю, шо усе зробили правильно. І ще будинок у нас дав подвижку - є в підлозі першого та другого поверху тріщини і я думаю, що треба розібрати місце де найбільший стьок води. Подивитись чи все там ОК. Але моїх страхів ніхто в родині не поділяє, ха-ха. Тож буде як буде! М'яку отмостку рекомендую, але з правльним виконанням. Головне щоб вода одразу відводилась від будинку і все буде нормально. Така моя думка!
 3. Шукаю лінолеум 6х2 або 6х2,5. Розгляну інші варіанти на площу 6х2м.
 4. Користуюсь теплою підлогою 7 років - дуже задоволена! Захочу - відключу якусь кімнату чи зону в кімнаті, захочу - змінюю температуру. Повітря в кімнатах зимою не таке пересушене як при радіаторному опаленні! Не має потреби мити радіатори! Комфортно - рекомендую!
 5. Для нашого кутового вікна була закладена металева конструкція з двох зварених металевий швелерів (так розрахував конструктор). Мінус в тому, що метал треба добре утеплювати. Вікна дерев'яні від ЧП Ненашів
 6. Усім доброго дня! У нас в Мотижені каналізаційні відходи виливають просто поля за селом (іноді і на теріторії села). Це, звісно, шкодить екології, а особливоякості колодязної води. Звернення до сільради результату не дало. Як хто вирішує цю проблему?
 7. Доброго дня! Треба замінити декілька плиток у ванній кімнаті - Lasselsberger Гольфстрим. Чи реально знайти цю плитку, бо в Агроматі сказали, що цю серію вже не завозять?! Дякую!
 8. Доброго дня! Цікавить в кого є сайт села і за чиєю ініціативою він розроблявся? Корисно б було мати інформацію про історію села, земельний план села, форум...
 9. Хочу зробити на ростяжках. Одна проблема у нас сильні вітри, тому треба щось міцне і продуваєме.
 10. Дякую за пораду! Про зовнішні тенти, чи є у вас досвід використування?
 11. Дякую за поради! Температури нижче 0 не було. Вентилятори включаю коли на вулиці сонце, бо зразу підвищується температура у вегітарії. Коли були сильні морози, то включали на ніч тепловентилятор і накривали плівкою грядки. Думаю про великий тент, бо часткове тентування недопомагає.
 12. Дякую і вибачте, що зразу не відповіла. Про вегетарій. Можна сказати, що вегетарій не виправдив моїх очікувань. Коли сонце - температура 50 град, і звісно, рослинкам це не подобається. Підземне охолодження не справляється. Більш-меш можна вирощувати руколу, салат та інше зілля, і то в період осінь-зима-весна. Тобто вийшов тепловий акумулятор. А як відводити те тепло не знаю. Відкривання хвіртки, дверей. затемнення зовні - не справляється.
 13. Правильна назва "Охота" 2012р. Данія. Сильне кіно, дякую!
 14. Так декілька плит Армстронг розкисли і самі впали!:D І було видно, що тече між з/б плитами перекриття. А як в те місце попадає вода - то може бути багато варіантів.
×
×
 • Создать...