Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

AlSkil

Пользователи
 • Публікації

  1 346
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача AlSkil

 1. , та відео зараз десь бачив пару років давнини із атипічної пневмонії, хворі там у лікарні лежали у стані притомному із прозорою силіконовою маскою із підключеним оксіджен балоном, оксіджен самі здається подавали натискаючи на якусь кнопку, і давали інтерв'ю журналістам. Але - "у притомному стані".
 2. У 2004 році мого батька 73років поклали у неврологію, у ту ж палату клали і жінок відповідного віку, то есть їм вже тоді було пофіг на відмінність статі. У році так 2012 старих людей із інсультом вже на забирали у лікарню, бачив на прикладі сусідів. зараз взагалі на всіх пофіг, все "зосередежно на кв" але не повідомляється жодної цифри про загальну кількість зроблених тестів, про те скільки було вентиляторів до і скільки придбано протягом . Чому лікарні зачинені? МОже вони вже облаштовані під прийом хворих на КВ? Тому чому нам не кажуть така лікарня зачинена, там встановлено стілько то вентиляторів, лікарі перенавчені для роботи із інфекціями, мають відповідні костюми. Зелена саранча - то є лайно. Ментальнє лайно, інтелектуальний плінтус, та ще і пиха зашкалює
 3. А здається можливість передачі інша ніж повітряно крапельним методом - під серйозним сумнівом. (із поверхонь, через пил, в сухому вигляді).
 4. доречі - так, я от думаю чи погодився би я щоб незрозумілу фігню із китайского футляру мені в нос та горло сували. Так відкрити стерильну вату українського виробника, намотати на зубучистку та зробити мазок я не проти, а ото із якогось там футлярчика - дякую але ні. ще може вони скоро і вакцину підкатять, і всіх забов'яжуть із відміткою у паспорті, а хто не зробить - неторканий, як індійські неприкосаемие, і ізгой, ні роботи ні права на пересування.
 5. У ломбардов гроші є, у манюпаса - ні. Трошки ті ломбарди поникли коли ігрові заклади зачинили - тепер нова лафа. Ростовщики минулих часів згадували ніколи так добре не приймали як у блокадному Ленінграді. Здається одну із керівниць Ленінграду за ті дії після війни до смертної кари приговорили. затарилась дорогоціностями дуже дуже. Я от дивлючь всі наші українські багатії мають джерелом статків 2 джерела: 1)Близкість до друкарського станка банкнот - ні одна емісія , рефінанс, девальвація мимо них не пройшла, починаючи із трастів та банку Україна 2)прихватизація Всі решта мають радіти крихтами із їх столу, більш чи менш
 6. Best беріть, той що ви питали у приваті ще у першому листі, працює у людей вже більше 10 років. Bosch та Siemens не варті своїх коштів у сегменті витяжок.
 7. 1) та 2) це на суму у рахунку при вертикальній подачі не вплине 3)нема того теплопункту, і не радьте його за кошт мешканців створити, не надо пропаганди та пустих розмов
 8. НМД всі перераховані Bosch Siemens не варті уваги
 9. У ЖКХ не за 1 куб метр а за Гкал, а то є справа довга та "складна " співпідставити 1 куб м до 1 Гкал
 10. Я в захваті. Люди набивають холодильники (ще дивніше морозильники) і думають, що е/е для живлення холодильника/наявність інтернету/скрапленого гасу/інших видів пального то є щось , що має бути у наявності за будь яких умов. "Жги Боже, жги". Я то бачу що справа не у коронавірусі COVID-19, і навіть не в тому що керманичів турбують питання смертності / пропускної можливості реанімацій та моргів-крематоріів, справа у іншому, -"на раз два росчитайсь" Пару днів тому мене не пустили у АТБ, сьогодні у Фора. Не мав маски. Температуру не перевіряли тою фігнею, а я б і не погодився, (що то херня якою мені в лоба наводять, а може у око попадуть) . Ринки закриті. Сьогодні маску мусиш у Крадуцьокого придбати, завтра респіратор із бактеріологічним захистом. І це нікого не бентежить із манюпаса. Стадо мусить дістатися стойла.
 11. Мій випуск був у 1977, я поступив у ВНЗ у тому ж році. Дпомогав мені підготуватися студент мех мату КНУ, по Сканаві. Коли почав вчитися у КПІ то мат аналіз 1курсу викладав доцент Стремський Валерій... батькович, тілько повернувся із Алжиру де викладав мат аналіз французською, а його елітний радіофак був зайнятий, тому його до нас направили , він так казав , перекантуватися 1 курс і повернутися на радіофак. Так от випадково взимку десь о 15-00 я увімкнув ТБ , на український мові, де він безкоштовно для глядачів і дуже методично зрозуміло виконував функцію репетитора. Якщо б Міносвіти дбало про онлайн, то таких методично досконалих викладачів із усіх дисциплін мало б бути на держ ТБ. Із домашніми завданнями! А вже контрольні мали би бути сугубо індивідуальні до кожного учня. Знаю як перевіряються ЗНО у Ізраілі. Але не знаю чим закінчилась багаторічна кримінальна справа із підробкою майже 200 ЗНО мажорів. хехе такі справи Хоча про що я, у нас президент закінчмв школу із поглибленим вивченням іноземних мов, а потім ще юр фак. І вимагав від ГП не законості, а посадок навесні. І якісь обіцянки надавав президенту іншої держави.
 12. Але ж не в чатах, одномоментно із іспитом. Це вже шпаргалка, навіть гірше - то вже облуда. Одне справа мати під рукою підручник довідник із базовими формулами, а інша справа отримувати скріншот задачі.
 13. Доречі, я намагався пояснити одному хлопчику 3-5 класу рішення якоїсь задачі, але зразу зрозумів що оперую поняттями яких він не знає. А пояснити йому тими поняттями які він має, у мене не було методології. Я коли вчився у середній школі ми таких задач не вирішували у 3-4 класі - все йшло поступово. А такі задачі ми вирішували коли вже формалізовано знали що таке "х" та "у". Бо без використання рівнянь із невідомими "х" та "у" ту задачу може вирішити тільки геніальна дитина.
 14. Дуже жарко у квартирі старого будинку із вертикально розводкою! Весь березень 25-26 град по Цельсію. Восени та взимку було 16-18. І на дотик температура вертикальних труб подачі більше ніж взимку. Як за часів совєтів, виконували план навесні. Спостерігаю що у старих будинках у багатьох квартирах відкриті вікна. Ніби зелена саранча казала, що під їх видатним керівництвом Нафтогаз України підписав угоду із гаспромом р/ф, "транспортуй або плати" , але судячи із температури у трубах опалення насправді все залишається згідно формули "купуй або плати". Мені кажуть неправду. Це вони так підтримують кремль у лиху годину зниження цін на енергоносії? Це дуже погано, особливо у час пандемії, люди отримають рахунки за тепло, яке було їм зайве, ті люди багато хто із яких насправді недоотримають доходу через "карантин".
 15. А що, із тіла небіжчика можна заразитися вірусом? Це питання, не троллінг.
 16. Ще про карантин Це церква на Лісному цвинтарі Києва. Прямую , бачу двох жінок , помолилисяч направо вхідних дверей, помолилися наліво, зупинився цікаво всередину зайдуть, зайшли, а перед цим одна із них поцілювала те заображення на правій двері - то мабуть Онуфрій у файлику А4, навіть не ікона.
 17. Відчуйте різницю, Індія та зачинений ринок на Троєщині, свалка моркви (2 окремі кучі) біля озер поруч із ринком. На ринку багато реалізаторів біля своїх вантажівок стоять, якось мабуть таки намагаються збути продукцію, яку прибдвали за власний кошт.
 18. Перегляньте, там у кінці чоловік вагою мабуть 70-80кг висить на мдф 18мм на саморізі 5*40мм. Ви первіряли свій МДФ таким чином? МОже справа в тому, що чоловік використовує МДФ за призначенням, а не для чопіків у металевий квадрат. Саморізи у тесті закручує тільки у площину і віддалено від краю матеріалу, не в торець. Ще дивіться фото 3), тут мдф плівка є видимою боковиною секції, фіксація на мініфікс та шкант, всі інші частини шафи із ЛДСП. Два інші фото - МДФ у якості накладок до корпусу із ЛДСП. Обидва використання МДФ - працюють без зауважень.
 19. МДФ - однорідний матеріал, на відміну від ЛДСП. ЛДСП в торець можна закручувати без попереднього засверлювання тільки малими діаметрами, 3/3,5, 4мм вже ризиковано якщо саморіз довгий. МДФ я би на шканти не монтував, шканти заходять туго, і в торець може розірвати той МДФ. Тепер про конформат, в ЛДСП центр рихлий прошарок, а зовнішні шари міцніші, тому конформат не розриває ЛДСП якщо використано сверло відповідного до конформата діаметра. А МДФ конформат може розірвати, навіть із попереднім засверлюванням . Тому якщо каркас виготовляється із МДФ то не знаю що і порадити окрім стяжок типу мініфікс і дуже обережно шкант. Але я наполягаю що виробнику простіше/дешевше зробити МДФ потрібної товщини ніж зробити шари картону а потім їх склеїти до потрібної товщини.
 20. +1 із моїх знайомих . Придбали фуфломіцин Протефлазід - настоянка із 2х бур'янів. 530грн. Під впливом передачі УНІАН , серед запрошених ніби люди, які не мали б рекламувати це: 1)Виталий Цимбалюк, президент Национальной академии медицинских наук Украины, академик Национальной академии медицинских наук (НАМН) Украины; 2)Виктория Задорожная, заслуженный деятель науки и техники Украины, доктор медицинских наук, профессор, директор Государственного учреждения "Институт эпидемиологии и инфекционных болезней им. Громашевского НАМН Украины", профессор, член-корреспондент НАМН Украины; 3)Светлана Рыбалко, заведующая лабораторией экспериментальной химиотерапии вирусных инфекций Института эпидемиологии и инфекционных болезней им. Громашевского НАМН Украины, доктор медицинских наук, профессор; 4)Анатолий Новик, основатель и президент фармацевтической компании "Экофарм"; 5) Александр Гриневич, заместитель генерального директора компании "Экофарм", доктор меднаук, заслуженный деятель науки и техники Украины; 6)Сергей Борщев, заведующий научным отделом интенсивной терапии и детоксикации "Институт эпидемиологии и инфекционных болезней им. Громашевского НАМН Украины", доктор медицинских наук, врач-анестезиолог высшей категории. І на гордон уа є посилання, ну як же ж без Діми - рекламодателя пирамидок.
 21. Для узагальнень не зайвим би було 1)навести цифри загальної смертності до появи коронавірусу 2)якось оцінити скільки із померлих із коронавірусом вмерло б у цей період від інших пов'язаних із станом їх здоров'я причин. Це дуже складне статистичне дослідженя - треба знати про померлих дуже багато інфи (вік, хвороби), знати скільки у іх віці і з їх хворобами вмирає зазвичай кожного року, використовувати усілякі умовні вірогідності, методи матем. статистики.
 22. Є держави, котрі окрім кількості захврорівших/померлих/вилікованих наводять ще кількість здійснених тестів?
 23. Думаю що така технологія дорожче ніж зразу лити 19мм. І думаю такий багатошаровий МДФ був краще за суцільний по міцності. Для багатьох виробів із деревини використовується багатошаровий клеєний брус. І він краще за суцільний за всіма паараметрами окрім декоративності. ДВП це просто назва із совєтських часів. Насправді це той самий HDF. НМД
 24. ВІдсутність є випадком жосткого дефіциту? У саморобних масках будут у магази та аптеки пускати? Бо якщо не будуть, то це всже геноцид (Фельдман ще 1998 як міністр казав на конфі по демографії що для аграрної держави Україна вистачить 20-25 млн громодян) Про транспорт я вже не питаю - нагодували 1000 поліцаїв на 100 000 громодян, то мають на кожен трамвай. Ви розуміїте - все робиться наперекор здоровому глузду, відкриті під небом ринки зачиняють, АТБ під стелею працюють. То той товар що був на ринках піде у смітник?
×
×
 • Створити...