Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Drug2

Пользователи
  • Публікації

    82
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

Drug2's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Начинающий собеседник
  • Преданный форуму
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

22

Репутація

  1. Для загального розуміння: на включення котла команду дає температурний датчик в залежності від температури обратки, чи там більш складний алгоритм? Фільтр був прочищений, помпа розвоздушена в двох місцях, гаряче водопостачання працює чудово.
  2. Не вмикається. І якщо на пару секунд виключити напругу, то завжди включається в будь-який момент.
  3. Вітаю. Газовий котел юнкерс zw23. Котел геморойний, неодноразові проблеми були.... наразі надто довгі перерви між циклами включення. Нормально включається, гріє умовно 80с і перерва 180с. Батареї не прогріваються. 80с гріє до температури носія градусів 70+. Я на такому режимі зазвичай не експлуатую, зазвичай градусів 45-50. Довелось підняти, щоб хоч якось зкомпенсувати довгі паузи між включеннями. Підозрюю, що датчик температури надто повільно нарощує опір. Але таке вже було раніше, не настільки, а місяць тому котел чудово працював. Найближчим часом змінити датчик немає змоги, хочеться впевнетись що це він. Чи це плата? Тиск в нормі, бачок правильно підкачав, теплообмінники, правда, цього року не мив, але тими роками систематично промивав, накип був незначний. Циркуляція, на око, нормальна. Обратка давно холодна - а включення нема. Дякую
  4. Ну то самі пукайте, якщо чужі пуки Вам неадекватні. Так само з орендою.
  5. То на "дорогу" оренду Ви неодноразово нарікали, то дорогі робітники... Хто я такий, щоб давати поради, але можливо були дешевші квартири під оренду, дешевша ділянка, не на Панській Горі (назва ніби натякає), і робітники без броні теж мають право заробляти? Бо враження, що приїхав Пан до селюків, і щиро не розуміє, а чого за ціну київського хруща не можна купити львівський замок.
  6. Друзі, про тягу, сажу базові поняття я маю. Самостійно встановив, та вже років 15 регулярно експлуатую топку Нордпейс з димарем. Цікавить саме якийсь маркер для швидкої діагностики.
  7. Перевірити хочу цілісність димаря та каналів. Це стара 4-х кімнатна хата з двома пічками для приготування їжі, та з двома кахельними вертикальними опалювальними пічками. Димохід загальний. Перші дві пічки пішли тріщинами. Хата під знесення, але є потреба , малою кров'ю, одну кахельну топити 4-5 разів на рік. Вогнем перевір'яти не хотілось би, бо буваю епізодично, і чисто психологічно переживати чи десь не загориться як поїду - не бажано. Пригадую, пацаном, в кінці 80-х купував димові шашки сільгосп призначення, от щось таке, думаю, би підійшло. Дякую
  8. Є старий будинок, в задовільному стані, з пічним опаленням в якому років 20 не палили. Чи є якийсь засіб, "розпаливши" який можна перевірити цегляний димохід. Якийсь кольоровий "дим', бажано без особливого запаху? Дякую
  9. Ні, варіант з яєшнею не розглядається, бо статистично мізерний.
  10. Я вже півтора року лише машина-дім-робота-продукти-під магазин. Якщо треба десь конкретно, в незнайоме місце, дивлюсь по гуглмапс як під'їхати впритул. Лише пару раз їздив в село і в органний зал . Поняття не маю, як люди по тротуарах ходять. Блатні, або хворі лише, мабудь.
  11. Вітаю. Порадьте будь-ласка впускний клапан для бачка унітазу. Вода поступає самотоком з баку 250-500л з висоти 2,5м. Дивлюсь rozetka.com.ua/ua/geberit_281_208_00_1_impuls380_12_38/p46780968/ вказано діапазон 0,1-10 бар. Чи підійде, ну або порадьте краший/ дешевший. Дякую
  12. Дякую, дуже корисна інформація. Глибина ящиків 30, 38 та 21. А глибина морозилки без яшиків -45. Ящики, виходить, не всю глибину морозилки займають?
  13. Особняк, і кухня не крихітна - а 70см поставити нікуди. В старому чесні 90л морозилки, і +-хватало, а в тому боші по цифрах теж біля 90, а по факту- десь 70.
  14. Дякую Та вроді +- як в мене. Мене смутило, що декларований обєм норм (87л), а вираховую обєм по розмірах ящиків - на 15л менше.
×
×
  • Створити...