Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HumanKM

Пользователи
  • Публікації

    3 098
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача HumanKM

  1. он бачите - газоблок праворуч видніється через ділянку так то знов я там вже вигнана коробка - починаю кришу робити завтра
  2. Воно то так Але я почав ще одне будівництво - з певних причин поки не афішую його тут. Будинок не для себе. Тому маю чим зайнятися. А город прибираю, бо маємо проблеми в сім"ї. Так трапилося, що дружині стан здоров"я не дозволяє, а мені часу не вистачає. Тому роблю все для того, щоб як можна менше мати того, за чим потрібен постійний догляд. Треба трошки себе розвантажити. Але дійсно є думки на які поки нема коштів. Я б і басейник хотів..... Аби не ***ло... То думаю наш розвиток був би на ряд кроків вперед.
  3. Казав один мій знайомий, що проблема не в інверторі, вірніш не в залізі, а в прошивкі. Може десь збрешу, але наче в певних режимах, мозги надають команду на закриття транзистора, пізніше ніж проключає струм на зустріч. Тому так відбувається. Бо елементна база там як правило з хорошим запасом.
  4. для води внизу на всю ширину стоїть ливнеприйпач тому моя задача, аби не вимивало
  5. а не підкажете - яку усадку дає гарцовка на відсіві? От з піском все зрозуміло мені - щоб отримати 20мм, треба сипати 30. А як з відсівом? усадка як в піску чи менша? і з Вашої точки зору - я логічно мишлю? Зробити на відсіві, щоб унеможливити вимивання потоком дощової води.
  6. якщо ФЕМ на бетон. ФЕМ 40мм, гарцовка 20-25мм. АЛЕ: В"їзд в підвал, тобто ухил. Чи не вимиватиме гарцовку? Може краще на відсів? Якщо відсів - чи додавати цемент? Скільки?
  7. Якщо ФЕМ кладеться на відсів на бетонну основу. Шар відсіву втрабованого 20-25мм. Чи потрібно додавати цемент у відсів? Якщо так - яка пропорція?
  8. 2,5 місяці чекав проплачені інвертор та АКБ MUST не дочекався забрав кошти в тієї сраної компанії купив Дея, інвертор 6квт та акб 5 квт трошки переробив ел щит додав грозозахист на змінний струм по вводу, та встановив перемикач, котрий дозволяє ввімкнути будинок на пряму, без інвертора Захист сонячного поля Вистругав земельку в рівень під сонячним полем Засталив геотекстилем 150гр/м І защебенив все в 3-5см
  9. Змонтоване вікно не тисен так як не змонтоване, адже воно запінене по периметру + кріплення. В мене профіль з еппс і стоїть на еппс - вже 6 років. Все ок. До вікон претензій нема.
  10. Дякую за поради вже все зробив Вже і землю сформував довкола фундаменту і ГБ завіз ЕППС прилип намертво
  11. Шановне панство, прошу кілька порад по монтажу вікон Ескіз: Запитання: 1. При такому типі монтажу як на зображенні - чи потрібно використовувати ПСУЛ? До пінопласта ставив, а от до вати по моїй логіці, в ньому немає сенсу. Будь ласка підтвердіть чи спростуйте. 2. Підставочний профіль. Купувати чи самому зробити з ЕППС так як я це робив? Ось фото Робив сам колись, бо в ті часи їх фактично ніхто не пропонував і цінник був космічний. Яка ситуація зараз? 3. Порадьте глибину посадки вікна в проємі, для моєї стіни? Попередньо планував щоб без підрізки ставало підвіконня 250мм з напуском 40мм всередину. Скажіть скільки мм підвіконня заходить під вікно з профілю Рехау 80мм? І як вважаєте - наскільки така глибина посадки вікна правильна по теплу? 4. На низ пройому ЕППС 30мм, чи є сенс 50мм? 5. Між підставочним профілем і ЕППС - робити зазор +/-10мм і пінити? Чи краще на якийсь герметик посадити? ЕППС буде ідеально рівно, томк навіть якщо просто поставити вікно на нього, щільни не буде. 6. Порадьте як правильно змонтувати підвіконня, щоб воно не відлимало від вікна? Коли стоїть на піні+еппс то трохи просіли, там де дружина ставала на підвіконні коли мила вікна. З щілин звісно не дує - питання суто про естетику.
  12. якщо плануєте проводити якісь роботи в будинку, я б радив 15-16гр. Дуже комфортна температура для роботи. Коли тримав 18-20, жарко, потієш поки працюєш. Стосовно мінімальної температури - якщо будуть вологі процеси, то чим вища Т тим краще.
  13. Власно кажучи в моєму регіоні я можу придбати ГБ одного з цих двох заводів Газоблок UDK чи StoneLight Кому надати перевагу?
  14. Звітую! Риштування для доріжки Набурив дірок для каркасу під сонячні панелі Понасвердлював отворів для кріплення панелей Забетонував і доріжку зварювальні роботи пофарбував хамеррайтом все пофарбував що не було пофарбовано почав монтаж Зробив підвіс для кабелів. Підвіс на біметалевій проволоці - сталь вкрита алюмінієм. Гофра якась німецька УФ стійка - подивимося Встановив монтажну коробку і врязав в неї сонячні конектори, ну жоб гламурно було З"єднав панелі, зафіксував кабелі Чекаю досі на АКБ+Інвертор. Мали бути в мене на початку жовтня...
  15. Вітаю, шановне товариство! Потребую поради. Відмостка на кілька мм відчалила від стіни підвалу будинку і вода в кількох місцях почала потрапляти за гідроізоляцію стіни. Тому хочу як на зображенні наплавити/приклеїти руберойд і потім закласти ФЕМом. Власне маю два питання: 1. Який тип гідроізоляції обрати? ХКП, ХПП там ще купа всяких - не розуміюся на них. Товщини думаю 2-3мм більш ніж достатньо. Порадьте тип руберойду будь ласка. 2. Чи варто перед його наплавкою обробити бітумним праймером чи мастикою? якщо обробляти, то чим краще? парймер чи мастика?
  16. це я знаю думав, може наприклад бітумним праймером обробити чи нічого не треба - і так гарно прилипне? Після зняття риштувань, наб"ю дюбель зонтиків в любому випадку
  17. Нове питання Хочу одразу до риштовки зсередини вставити ЕППС, щоб заливати до ЕППС. Порадьте, чи варто ЕППС чимось обробити перед зливкою, щоб він гарно прилип до бетону і не відпадав після зняття риштування.
  18. під підсипкою мішані грунти, нижче йде суглинок, але ми до нього не докопаємося скоріш за все. На території були колись захисні вали, і коли я копав собі під напівпідвал, то на одні площині отримував глину під одник кутом, чорнозем під другим, суглинок під третім..... Короче видно що колись був рельєф горбистий, а совєти всьо то зрівняли. Жаба, це я так розумію віброплита. 200-250кг в нас нема, але до не рушеного грунту буде точно не 500мм. Тому якщо і вилізе необхідність трамбувати, це буде максимум 100-150мм. Справимося легшою. Ще завтра під"їде екскаваторщик, можливо ковшом затрамбує попередньо, техніка важка, він стає на двометрового ковша і їде задом, вака дуже велика, вдавлює так, що гружені фури заходять на об"єкт. Ну то вже філософія... Зараз іде підготовчий процес. Зважування за та проти. На днях відіб"ю рівні, тоді буду розуміти по висотам/глибинам. Дуже дякую Вам! Іноді дуже треба почути від фахівця підтвердження або спростування своїх думок.
  19. Дуже дякую! Ви підтвердили мої невпевнені думки, адже саме так я й думав, ЗБК видають панелі до транспортування на третій день від моменту виробництва, тобто вони набирають за три дні досить велику міцність. Наперед хотів би продовжити консультативну лінію. Як Ви вважаєте, якщо на ділянці була глибока оранка на початку року, а зараз ми хочемо зробити піщану засипку на геотекстилі під плиту 300мм висотою. Якщо виявиться в процесі розробки грунту, що земля рушена глибше ніж запланована нами глибина, то: а. Вистругувати землю до не рушеного і тим самим суттєво збільшувати висоту піщаної подушки? А це для нас затрати на пісок, час на трамбовку віброплитою, тощо... б. Пройти гарно віброплитою рушену землю і далі робити засипку 300мм згідно нашого плану? Було б ідеально якщо так допустимо!
  20. Дозвольте ще одне питання: Враховуючи те що скоро зима - які є критерії для такого фундаменту в плані морозу? Я так розумію ми маємо дві проблеми - 1. Це якщо в ночі будуть морози. Думаю це вирішується зимовим бетоном. 2. Якщо не пройде 28 днів до повного набору міцності і буде промерзання і як наслідок пучіння грунту. Чи не трісне плита? Дуже хочеться залити фундамент в цьому році, але враховуючи деякі моменти, зможу це зробити в кращому випадку на початку листопада. Лити і не боятися, чи переносити на весну? Яка Ваша точка зору? ПС: як варіант, може для перестраховки чимось накрити, сіно, плівка...
  21. Чому Ви такі вперті? Умови однакові +/- у всіх мова про те, що коли я продав мідею, аточніше дуже багато мідей. Чи мій колега Гріі. То ми продали і забули. А якщо виникла проблема, то це буває рідше ніж в інших і вирішується сервісом так, що клієнт задоволений в кінці. А коли ми продамо купер, то одразу знаємо, що питань/претензій від клієнта буде більше і коли дійде до сервіса, то хорошого нічого нікого не чекає. Як результат - клієнт недовольний, я наче винен, сервіс козли! Ну так по факту воно закінчується. ПС: так, працює і ноу нейм і дайкін. Але є різниця. Як в самому приладі, так і в сервісі. Знаєте чому я давно тут топлю за Мідею? Любому дилеру, як і мені нема проблем продавати будь яку марку. Але коли ми говоримо про кондиціонери, то ми, як дилери, маємо певні зобов"язання перед постачальником і клієнтом. І ми хочемо продавати те, з чим матимемо найменше проблем потім. Про гроші тут не йдеться, маржа +/- однакова у всіх на цьому ринку.
  22. Грунтові води аж 10м. в глиб. Що стосується дощових, то ділянка рівна. Відмостка буде піднята на 150мм від дороги і всього участка, тобто будинок буде наче на горбочку не менше 150мм. Дощова вода з даху буде відводитися в дренажну яму за 10м від будинку. За таких умов, є необхідність в утепленні?
  23. Ви тут не праві. От я наприклад можу продати як купер, так і будь що інше. Чому я також відмовляю клієнтів від купера?: 1. Це ОЕМ бренд, він не має власного заводу, на відміну від гріі, мідея,тощо... Як наслідок з року в рік одна і та ж модель може суттєво скакати по якості. 2. Коли вилазять проблеми, а вона час від часу є і в купера і в МЕ, Мідея, тощо - то мідея зробить все щоб клієнт лишився задоволеним, а от купер... Я після останнього випадку з чотирма куперами пересрався з ними повністю. Якщо треба деталі, пишіть в особисті... АЛЕ! Загалом техніка не погана, все написане вище не ставить купер в один ряд з гівном, просто в купера та його сервісу є моменти і тому я завжди раджу інший бренд... Покуріть тут на форумі теми пов"язані з нашими форумчанами, де люди описують як повела себе мідея коли витік гар термін. Як ремонтували кондиціонери після острілів в Бучі, Лютіжі... За які суми це робили... Як ремонтували за копійки техніку МЕ, яку не хотів ремонтувати імпортер, а пропонував клієнту нові блоки... Ну і висновки напросяться самі
  24. Одразу даю відповідь 1. Про тепловтрати будинку мова не йде, між плитою і бодинком плануємо 100мм ЕППС 2. Хвилює питання пучіння грунту в морози. Територіально південна частина Київської обл. Під плитою плануємо 300мм піску або гравійно піщаної засипки. Чи варто хвилюватися з приводу пучіння і робити утеплення плити по периметру + можливо утеплення відмостки - чи ні?
  25. під будинок буде залито плиту висотою 300мм. Фактично вся плита буде на поверхні землі, під плитою піщана/щебнева подушка. Будинок невеликий 9х9 з ГБ 400мм в один поверх. Цікавить доцільність утеплення плити по периметру та відмостки. Можли є альбоми технічних рішень, чи щось подібне. Дуже хотів би ознайомитися з цим питанням.
×
×
  • Створити...