Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

pereaslav86

Пользователи
 • Постов

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Достижения pereaslav86

Новичок

Новичок (1/13)

1

Репутация

 1. Добрий вечір форумчани! Допоможіть будь-ласка з таким питанням:чи потрібні між бетонні кольця діаметром 1,5м ложить кирпич(щоб жидкость краще уходила)одні какжуть клади,другі кажуть ненада кроти землю накидають у яму. Незнаю що робить.
 2. Доброго дня ! Хочу змінить газовий проект,якому років 10,чи можу я десь у неті подивиться їхні норми(в одній кімнаті хочу поставить газову плиту,і котел. У літню кухню провести конвектор)всього цього нема у проекті. На якій відстані я можу перетнуть газову трубу в землі каналізаційною? Зарання дякую.
 3. Доброго дня! Питання полягає в тому,що хочу достроїть веранду до кирпичного дому,крізь стару веранду проходить газова труба.Коли робили проект газовий то в ньому є достроїна веранда,але тому проекту мабуть років 5.тепер же я хочу переробить і достроїть веранду. Як правильно все зробить?
 4. Доброго дня! Хочу пробити скважину в Черкаській області с.Плешкані вручну,не підкажите хто це тоже зробити? Глибина приблизно 20-23м
 5. Це самий легший спосіб,і крім того хочеться взнати що з неї ничого не вийде тоді так-бити нову.
 6. Доброго дня!Допоможіть будь-ласка з таким питанням-пробивали колоодязь давно,на глибину 28-30 метрів точно вже не пам*ятають.З самого початку не поставили "обратний" клапан з низу,потрібно було залити відро води щоб викачати 1 відро,на вечір вода ставала грязною,мутною.Перестали з нього взагалі качати будь-яку воду.Пару років до нього ніхто не підходив.А це я вирішив попробувати долю, взнати чи він придатний чині.Поставили насос,але ничого не вийшло,насос воду не кача.Через хвилин 15-20 пробуїм качати грам 250-300 викачав насос і все.Тобто виходить що фільтр забитий.Річ у тім що коли копали колодязь,обсадну трубу оставли там.Можливо хтось з таким вже зв*язувався питанням,можливо хтось допоможе?
×
×
 • Создать...