Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куркуль

Пользователи
  • Публікації

    306
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

5 188 переглядів профілю

Куркуль's Achievements

Восходящая звезда

Восходящая звезда (8/13)

  • Популярность
  • 10 комментариев
  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Первый пост

Recent Badges

189

Репутація

  1. Ем... В квартирі коннектор підпаювати вже в середині. І в будинку батьків також. Трубка як і гофра для захисту оптики щоб не терлася от грубу цеглу. Я просто не хочу свердлити великий отвір, оптика ж всього 3-4мм товщиною.
  2. Підкажіть будь ласка яку закладну в стіні для оптики (прямий участок 40см) робити? Найменша гофра в епіцентра аж 16мм - мені здається це занадто. Якщо прокласти харчову прозору трубку 6-8мм цього вистачить?
  3. Але в будь якому разі на бойлер потрібен 1-0-2 перемикач. Про плиту теж можна, десь навіть бачив відео щоб одну фазу рускачи через інвертом а іншу на пряму. Тому планую зараз багато чого підключити через крос модуль, щоб потім можна було легше внести зміни.
  4. Я виходив з такої логіки: В ідеалі, але не відразу інвертор буде Дея 6кВт і панелі 3кВт+. (на перший час 2кВт зарядна станція Bluetti яка вже є) В першу чергу на інвертор йтимуть насос, світло і житлові кімнати зарядки телефонів і кілька ноутбуків сімейства + холодильник, якщо спека, а світла довго немає. Теоретично все це можна посадити і на одну фазу і обмежитися одним перекидним замість трьох, правильно я вас зрозумів? Четвертий перекидний для санвузла, де бойлер і пралка, це ідея для літа, коли енергії з панелей в сонячні дні буде надлишок ы можна буде її скидати в бойлер. Не інвертор а ПЗВ. Це я для того, що хочу захистити проводку по дерев'яній стелі 2 поверху не лише автоматом, а і ПЗВ (раптом там якась миша пролізе і почне гризти), а для першого такого не потрібно, бо там все не горюче тому світло першого поверху я під ПЗВ вводити не буду, щоб зменшити загальну кількість повідника під ПЗВ. А навіщо захищати електрокотел зубрами? Увесь район на електроопаленні - не думаю, що взимку можливі перевищення напруги, скоріше просадки.
  5. Намалював схему електрощита підкадіть будь чи є помилки і де можна оптимізувати? (невеличке пояснення: ід основного щита до інверторного прокладені 1 лінія 4мм якою планую живити інвертор і дві 2,5 для навантаження - зелені лінії. Також світло 2 поверху через те, що там трішки кабелів по дереву внвіс від ПЗВ, а світло першого ні, бо там бетон). Чи можна скоротити кількість ПЗВ? Чи можна/варто замість ПЗВ+2 автомата для бойлера і СВ поставити один диф?
  6. А ще таке питання. Є в мене щит Хагер Вольта 48(56) і от виявляється, що все туди не влізе. Найдорожчий варіант купити Вольта 60(72) більш дешевий купити ще одну вольту на 1, а ідеально на 2 ряди. Поблема втому, що щити можу розмістити лише вертикально (вже є заготовлена під це діло ГК ніша), а будь яка вольта має забагато простору під і над автоматами. Вийде так, що або для доступу до верхніх автоматів потрібно буде ставити табуретку, або нижні будуть так низько, що до них дістане і дитина. Питання. Чи є якісь схожі стилістично з вольтою щити які вертикально більш компактні або чи можна якось переробити однорядну вольту на дворядну (поставити туди ще одну дін-ркейку і якийсь лівий пластрон адже всі нульові шини будуть в більшому щиті)?
  7. Електроплити зараз в основному з двофазним підключенням. Чи можна і наскільки це буде хорошим варіантом поставити 3ф ПЗВ і 3ф автомат де L1+L2 йтиме на плиту, а L3 на духовку?
  8. Порадьте будь ласка фарбу українську не дорогу, але спочатку хочу розубратися не з брендами а взагалі з ттпами фарб. Є такі типи поверхонь: - санвузли (ГК стелі й трохи стін пошпакльовані вологостійкою шавклівкою) - стіни і ГК стелі 1 поверху пошпакльовані Knauf Polimer Finish - стіни і ГК стелі 2 поверху пошпакльовані сатенгіпсом. Скільки типів фарб і яких мені потрібно? Наскільки я розумію в санвузли потбіне щось латексне і напівматове? На стелі можна просту матову актилову. А стіни щоб і дихали і діти не так шидко знищили якою фарбою пофарбувати? Місця загальгого користування латексною, а спальні акриловою?
  9. Та там дитяча спальня з іншого боку... А що якщо для перестраховки взяти 2 сталеві шини і прикріпити їх вниз щоб вони так би мовити підпирали основні шпильки знизу? Основне навантаження ж вниз
  10. Що значить тонко стінний? Ви про ізоляцію? Бойлер буде в закритій ніші + в холодну пору електроопалення тому про тепловтрати дуже не переживаю. А що скажете про кріплення? Витримкє стіна чи краще взяти на 80л?
  11. Підкажіть будь ласка чи витримає стіна з пустотілої цегли (12см + штукатурка) бойлер 100л? Планую поставити в стіну на хіманкер 2 шпильки (які? М10 чи М12?). Ще цікаво, що в бойлера, до якого придивляюся, сама планка кріплення якась хлипенька. Іноді на моделях меншого літражу є 4 точки кріплення, а тут лише дві.
  12. А чому помре? Через те, що проходитиме велика кількість води, а вони більше розраховані на роботу в закритому контурі? В квартирі зараз стоїть, правда всього третій рік, недорогий змішувач Гроє - поки що працює справно.
×
×
  • Створити...