Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

Цікаві інвертори, мабуть тема буде корисна.

Сьогодні підключав товаришу інвертор 6кВт. Досить легко все подружилось з настінною батареєю Delong на 5 кВт-год. Правда інформацію про ємність треба ручками вбивати, я думав воно автоматом тягне.

Працює безшумно, ледве чутний писк. Якість збірки відчувається приємно. 

По додаткам, виявлена група додатків Solarman, smart, business. Smart - то для користувача, а інші для інсталятора ? Чи ставити користувачу більше повноважень?

Хто що знає, підкажіть.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Захист від перегріву працює шляхом зменшення потужності при нагріві радіатора вище +45С. Тобто зменшується генеруюча потужність, до нормалізації температури. Інколи температура радіатора досягає +80С. 

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це

2 години тому, yur43 сказав:

Захист від перегріву працює шляхом зменшення потужності при нагріві радіатора вище +40С. Тобто зменшується генеруюча потужність, до нормалізації температури. Інколи температура радіатора досягає +80С. 

Ця модель з автивним чи пасивним охолодженням? +80 при якій генерації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, porterlv сказав:

Це

Ця модель з автивним чи пасивним охолодженням? +80 при якій генерації?

Модель з пасивним охолодженням. Відгуки в інтернеті говорять про температуру в черговому режимі до +40С, при номіналі навантаження до +80С. Інвертор встановлений в приміщенні, кімнатна температура.

Мене турбує довговічність в такому тепловому режимі. Хотів собі поставити, зараз думаю.

Активне охолодження LuxPower виглядає краще.

Screenshot_20230917-132707_Home Assistant.png

Screenshot_20230917-132648_Home Assistant.png

Screenshot_20230917-132629_Home Assistant.png

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, yur43 сказал:

Модель з пасивним охолодженням. Відгуки в інтернеті говорять про температуру в черговому режимі до +40С, при номіналі навантаження до +80С. Інвертор встановлений в приміщенні, кімнатна температура.

Мене турбує довговічність в такому тепловому режимі. Хотів собі поставити, зараз думаю.

Ну це ж не одиничний підвальний виріб. Думаю виробник знав, що робить. З огляду на розмір радіатора охолодження - все там повинно бути розраховано. У Deye є і з активним охолодженням (моделі з 05 замість 03), тіки хз чи до нас завозять такі до 6 кВт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, beavis сказав:

Думаю виробник знав, що робить.

Якщо Ви маєте Deye, поділіться досвідом. 

З додатками я зрозумів так: соларман-бізнес це для інсталятора, а соларман-смарт - для користувача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yur43 сказал:

Якщо Ви маєте Deye, поділіться досвідом. 

З додатками я зрозумів так: соларман-бізнес це для інсталятора, а соларман-смарт - для користувача.

Я користувач менше двох місяців на даний момент. Більше всього часу витратив на підключення неінверторного генератора без віддаленого старту на Ген порт - інструкція фігня, довелося гратись декілька годин галочками))

Солармен Бізнес - більш розширені налаштування, використовуються в більшості інсталяторами, бо в ньому збирають інфу з усіх своїх "клієнтів". На скілки я зрозумів можна створювати декілька "компаній" і в кожній свій список клієнтів. Смарт більше для користувачів, так як показує інфу конкертного юзера, але в ньому також для цього юзера можна створювати декілька "плантацій".

В обох додатках можна віддалено зчитувати і прописувати параметри інвертора.

Маю обидва додатки, використовую браузерний Бізнес.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, yur43 сказав:

Захист від перегріву працює шляхом зменшення потужності при нагріві радіатора вище +40С. Тобто зменшується генеруюча потужність, до нормалізації температури. Інколи температура радіатора досягає +80С. 

Там є дві температури: AC – температура радіатора, DC – температура трансформатора DC-DC перетворювача між батареєю та високовольтною шиною. Перша показує власне температуру напівпровідників і на це треба звертати увагу, а трансформатор може грітися і більше 100 градусів без шкоди для здоров'я. Ці дві температури вплвають на деградацію потужності, але алгоритм невідомий.

В нашому кліматі проблем із перегрівом не мало б бути, якщо інвертор змонтований згідно інструкції та не знаходиться в малому невентильованому приміщення, яке легко прогрівається.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я розумію що силова електроніка не може не грітися. 

Але чи є в кого дані моніторингу температури інвертора при роботі на номінальних навантаженнях. Мій 5 кВт Люкс з'їдає від ФЕМ 5,4 кВт, при цьому температурний режим я приводив, там все нормально. Новий безшумний Люкс я не збираюся купувати, бо 6 кВт інвертор має фактичну потужність UPS і на АКБ 4 кВт, і навіть в імпульсі DC вихід всього на 8 кВт (а стара 5 кВт модель видає 11 кВт).

В Deye характеристики кращі, але при таких температурних режимах є сумніви в тому що можна його ганяти в хвіст і гриву. Бо моя дружина, при нагоді, грузить те все по повній.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dalet сказав:

ужос (с)

такі результати моніторингу? Конкретніше пжлст

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yur43 сказал:

такі результати моніторингу? Конкретніше пжлст

нащо? який в тому сенс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Dalet сказав:

спробуєм, хоча я сумніваюся що вийде....

image.thumb.png.65cb786889d246a217b23515947eeb0f.png

Дякую!

Це інвертор з номіналом 6 кВт ? Видно що потужність в піку була близько 4 кВт, а нагрів під 60С найбільший о 17 годині. Перший пункт - мале сонячне поле, але генерацію від більшого інвертор швидше придушить в боротьбі з перегрівом. Другий пункт - залежність перегріву від температури повітря, під кінець дня від сонця приходило менше 2 кВт, а інвертор розігрівся до піку того дня. Якщо це Ваш домашній інвертор, мабуть він встановлений на західній стороні будинку, на вулиці.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, yur43 сказал:

Це інвертор з номіналом 6 кВт ? Видно що потужність в піку була близько 4 кВт, а нагрів під 60С найбільший о 17 годині. Перший пункт - мале сонячне поле, але генерацію від більшого інвертор швидше придушить в боротьбі з перегрівом. Другий пункт - залежність перегріву від температури повітря, під кінець дня від сонця приходило менше 2 кВт, а інвертор розігрівся до піку того дня. Якщо це Ваш домашній інвертор, мабуть він встановлений на західній стороні будинку, на вулиці.

амінь.....

я ж казав, сенсу ніякого. Я лиш вам скажу одне, менше поле - нагрів більший. А далі додумайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Dalet сказав:

Я лиш вам скажу одне, менше поле - нагрів більший. А далі додумайте

давно писав я - DC-DC підвищуючий напругу (таких більшість в МРРТ гібридних інверторів) працює економніше при менших коефіцієнтах перетворення. Простою мовою - напругу ХХ сонячного поля бажано брати ближче до максимального значення входу PV.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

Якщо це Ваш домашній інвертор, мабуть він встановлений на західній стороні будинку, на вулиці.

.....гадаю по руці.

В мене їх не одни. Ось:
image.png.ec3b37b5742d63badb64fecd63e3e0ba.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

давно писав я - DC-DC підвищуючий напругу (таких більшість в гібридних інверторах) працює економніше при менших коефіцієнтах перетворення. Простою мовою - напругу ХХ сонячного поля бажано брати ближче до максимального значення входу PV.

продовжуйте, то є вірний шлях до розуміння, що перше, яйце чи куриця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yur43 сказав:

Але чи є в кого дані моніторингу температури інвертора при роботі на номінальних навантаженнях.

В мене пасивний Дейе працював тільки підчас блекаутів в гаражі з температурою десь 8-10 градусів, тому ніяких проблем з перегрівом не було. А як стало тепло, то інвертор був замінений на 3ф з активним охолодженням і також нема проблем з охолодженням.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, volomoto сказал:

В мене пасивний Дейе працював тільки підчас блекаутів в гаражі з температурою десь 8-10 градусів, тому ніяких проблем з перегрівом не було. А як стало тепло, то інвертор був замінений на 3ф з активним охолодженням і також нема проблем з охолодженням.

і нема там проблем, хіба що його засунути в якийсь ящик. Хоча звісно, на вулиці йому набагато ліпше. Ну бо вони для вулиці і створені. Тому коли в когось є проблеми, то варто було б спочатку почитати що то за інвертор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, yur43 сказав:

З додатками я зрозумів так: соларман-бізнес це для інсталятора, а соларман-смарт - для користувача.

Так, але в обидвох є та сама проблема: оноалення даних не частіше кожних 5 хв, а потім недоступність певних даних, коли пройшло більше доби. Тому найкраще використовувати solar-assistant.io/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або інтегрувати Deye в HomeAssistant  і керувати світом :)

github.com/StephanJoubert/home_assistant_solarman/blob/c0b60a35278641189dcb2a4f92925e0103723ff7/README.md

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dalet сказав:

і нема там проблем, хіба що його засунути в якийсь ящик.

Я також не чув про проблеми з охолодженням в наших широтах, але при великій біді можна причепити тихохідний вентилятор і тоді інвертор добре охолоджується навіть в Австралії чи Пд. Африці :)

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є спеціальні девайси для плавного керування вентиляторами залежно від температури.
www.aliexpress.com/item/1005001977701523.html?spm=a2g0o.detail.0.0.690e5617DRLmr1&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40000.327270.0&scm_id=1007.40000.327270.0&scm-url=1007.40000.327270.0&pvid=5f08615d-4c85-4e8b-868f-2c86a6ac0315&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40000.327270.0,pvid:5f08615d-4c85-4e8b-868f-2c86a6ac0315,tpp_buckets:668%232846%238108%231977&pdp_npi=4%40dis!UAH!62.34!52.99!!!12.00!!%40211b5e2316950256907125254e137e!12000018294317611!rec!UA!1914986798!S

Змінено користувачем Слободарий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, volomoto сказав:

Я також не чув про проблеми з охолодженням в наших широтах, але при великій біді можна причепити тихохідний вентилятор і тоді інвертор добре охолоджується навіть в Австралії чи Пд. Африці :)

 

я б пішов далі - сумістити з бойлером, температура підходить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...