
Golovarkh
Пользователи-
Публікації
26 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Golovarkh
-
1. Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт). 2. Виконання будівельних робіт без повідомлення про початок виконання зазначених робіт, а також наведення недостовірних даних у такому повідомленні - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот п'ятдесяти до трьохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
-
Оскільки жодним нормативним документом це не передбачено, кожен райархітектор встановлює власні вимоги. Так, що це питання потрібно задавати не тут. По суті, ескізні наміри забудови - узаконена корупція. Вони потрібні виключно для того, щоб викачати з забудовника гроші. Той, хто придумав цей ескіз, очевидно вважав його чимось на зразок проекту. Але, відповідно до ст. 29 ЗУ "ПРМД", проекту передують МУО. А у ст. 27 того ж ЗУ говориться, що проектування замість МУО здійснюється на підставі БП. Виходячи з логіки Закону, ескіз намірів забудови має розроблятися на підставі БП, а не навпаки. Тобто, наказ міністерства від 25.02.2013 № 66 суперечить чинному законодавству. Але, якщо у забудовника БП буде на руках, на біса йому платити чималі гроші на розроблення ескізу, який нікому не потрібен? Вірніше, потрібен підряднику, щоб той зрозумів, що від нього хоче замовник. Та вони якось порозуміються самі, без сторонньої допомоги.
-
Після виготовлення будівельного паспорта Ви маєте подати повідомлення про початок будівництва до інспекції ДАБК, де вкажете дані про будинок і гараж. Після завершення будівництва і складання технічного паспорта БТІ, до тієї ж інспекції, направите декларацію про готовність об'єкта. Можна цю процедуру робити лише на будинок, можна добудувати гараж, і подавати декларацію відразу на два об'єкти. Будівельний паспорт тут уже ні до чого.
-
Лінія регулювання забудови визначається містобудівною документацією (генплан, зонінг). відповідно до ДБН 360-92** в містах: п. 3.19* Житлові будинки на присадибних ділянках треба розміщувати відповідно до проекту забудови району із встановленим відступом від червоних ліній. в селах: п. 3.32 Житлові будинки слід розміщувати з відступом від червоних ліній вулиць: магістральних - не менше 6 м, житлових - не менше 3 м. Тобто, якщо в селі можна самому вирахувати лінію регулювання забудови, то в місті - ніяк. Хоча, можна прикинути по сусідських будівлях. Взагалі, найближчою будівлею до червоної лінії має бути житловий будинок. Гаражі, туалети, сарайчики, які знаходяться перед будинком, не вписуються в чинні норми.
-
Та не вводяться вони зараз в експлуатацію. Ніхто ні від кого не може цього вимагати. Радянська влада, слава Богу, скінчилася. Вся ця метушня потрібна для одного - отримання власності на будівлю. Порада: якщо чинуша не виконує своїх обов'язків - надання адміністративних послуг, а строїть із себе велике цабе - лякайте його! Насправді така чинуша боїться всього. Може бути корисним в цьому плані.
-
В принципі, нікому крім забудовника, це вже не цікаво. Потрібно пам'ятати, що всі ці "танці з бубоном" навколо будівельного паспорту потрібні лише заради головної мети - отримати свідоцтво на право на будівлю . Отримавши свідоцтво, ви можете плювати на архітектуру з інспекцією в придачу. З.І. Почитавши останні повідомлення ще раз переконався - дурні люди!!!. Пояснюю: держава говорить - будівельний паспорт - безкоштовно, повідомлення в інспекцію - безкоштовно. А чинуша, що наділена владою говорить - плати. І ви платите????????????? У мене нема слів. Якщо сам не в змозі постояти за себе - плати, підгодовуй хапугу. Але тоді не дивуйся нічому. (вибачте, якщо кого образив).
-
Я про те, що декларація від ДАБІ потрібна буде після закінчення будівництва, тобто в майбутньому. А у Вас, на скільки розумію, будівництво ще не починалось, отже стосунки з ДАБІ повинні бути "односторонніми". Добавлено через 25 минут Виходить так. Тим більше, що вказаною Постановою КМУ затверджено перелік: Хоча, ПОРЯДОК виконання будівельних робіт у абзаці 3 п.2 говорить про реєстрацію декларації, а в абзаці 2 п.2 мова йде про повідомлення Тобто, не зрозуміло, яку декларацію повинна реєструвати ДАБІ. Але, це їхні проблеми, тим більше, що існує вище приведений ПЕРЕЛІК.8-)
-
dklimock, все так, але відносно ДАБІ Ви явно перебільшуєте. Для об'єктів, що будуються за будівельним паспортом, заповнюється не декларація, а повідомлення. Це суттєво міняє справу. Відповідно до Постанови КМУ від 13 квітня 2011 р. N 466 від інспекції, як і ні від жодної іншої контори, ніяких дозволів на будівництво не потрібно. Після отримання будівельного паспорта відправляєте 3 листа: 1. ДАБІ (рекомендованим листом з описом вкладення); 2. Виконкому місцевої ради; 3. Пожежникам. І все. Наступного дня можете приступати до будівництва.
-
Відносно фасадів - малюйте що завгодно (якщо попросять, звичайно). До складу будівельного паспорта фасади не входять. Перевіряти на відповідність ескізний і натуральний фасади ніхто при здоровому глузді не буде. В принципі, відповідно до Наказу №103, вміст та форма ескізу не є підставою для відмови у наданні будівельного паспорта.