Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Raha

Пользователи
 • Публікації

  3 035
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача Raha

 1. Ну нічого собі люди пішли, розумні! Я вже думав, що мене просто пошлють в пішу еротичну мандрівку, а тут розуміння...
 2. Як на мене, то загальна ідея цього балкону сама по собі дурна. Переробляти зовнішній вигляд окремо взятого балкону - то лютий колгосп. Якщо робити, то увесь фасад будинку, або взагалі не робити.
 3. На Кіпрі в квартирах розповсюджені невеликі газові балони, навіть проходячі по вулицях не рідко можна зустріти поряд з крамницями склади тих балонів. Ніхто здається не стогне.
 4. Не треба нічого мудрувати, там все просто. Наприклад у мене від котла гаряча вода подається в буферну ємність з самого верху, а відбирається на колектор теж з верху, дещо нижче ніж подачі. В результаті спочатку прогрівається незначна верхня частина буферної ємності і починається відбір тепла на систему опалення, а коли вже тепло не потрібно системі опалення то воно далі прогріває буферну ємність зверху вниз. Керує процесом ладомат.
 5. Якщо будувати як з цегли, то дійсно різниця по геометрії відсутня. А якщо будувати як з пристойного газобетону з міліметровим допуском, то аерок значно краще ніж стоунлайт. Коротше - якщо наймати майстрів, що вміють працювати з газобетоном, то краще обрати аерок. А якщо майстрам нема різниця з чим працювати, хоч з цеглою, хоч з газобетоном, то можна і стоунлайт, але готуйтесь витратити більше грошей на штукатурку.
 6. Тиск може бути будь який, але ціна за 1м3 залишиться незмінною, оскільки вона враховує тиск. Так що ціни показові, забудьте про тиск і дивіться виключно на ціну 1м3. Кількість газу в 1м3 при тиску 10МПа і при тиску 0,003 МПа для розрахунків буде однаковою.
 7. Найпростіший варіант перемичок - використовувати готові газобетонні перемички від Аерок. З ними все дійсно легко та технологічно. Вони не дешеві, але якщо порахувати скільки ви витратите на альтернативний варіант, то різниця буде не дуже великою. Стосовно торців плит перекриття - розповім як я робив. У мені блоки теж були висотою 200мм і відповідно з плитами перекриття 220мм & розчин було не зручно торці закривати. Але я купив трохи вузьких блоків висотою 250мм і це вирішило проблему. Це тільки на ряд з плитами перекриття. З торців плит вузьки блоки, а з інших боків - повнорозмірні.
 8. В системах опалення зазвичай ставлять вузол, що при падінні тиску в системі опалення додає в неї воду. Дивно, що у вас так не зробили.
 9. Можна не повноцінний каркас робити, а кріпити плівку до звісу даху, а потім під кутом до землі. Всередені звісно обігрівач.
 10. Помилка в тому, що система з відокремленим ТА дорожча. Функціональність вища, але і ціна теж не маленька. Мені було легше бо ТА в системі і так був запланований для твердопаливника, а для тих у кого виключно електрокотел потрібно рахувати чи буже економія, якщо рахувати витрати на обладнання.
 11. Ух... ну от як з вами важко. Я елементарні речі розказую, заперечити їх майже НЕМОЖЛИВО, але ви все одно нгамагаєтесь це зробити. Звісно стяжка може аккумулюватим тепло, але якщо порівнювати теплоакумулятор на основі стяжки та теплоакумулятор відокремлений, то у відокремленого ТА є деякі переваги: По-перше - тепло з відокремленого ТА використовується дише тоді коли воно потрібно і потрібній кількості. Тепла підлога гріється саме до тої температури, яка потрібна в даний момент часу а не до температури "як вийшло", тобто спочатку висока, а потім вонеа плавно знижується. По-друге - тепло у відокремленому ТА може використовуватись не тільки для опалення будинку, але і на інші потреби. Наприклад у мене тепло в ТА використовується для підігріву води в бойлері не прямого нагріву. Об'єм бойлера у мене 200л і цього об'єму інколи недостатньо на добу для моєї сім'ї. І ось тут ТА допомагає - енергія з нього використовується для підігріву. Ще енергією з ТА можна підігрівати повітря в системі вентиляції. Без відокремленого ТА система звісно дешевша, але і функціональність її нижча ніж в системі з ТА. Використовуючи ТА спільно з електрокотлом та бойлером не прямого нагріву я отримав потрібний мені рівень комфорту при економії енергії (використовую максимально нічний тариф). Але мені легше було прийняти таке рішення, бо ТА мені все одно був потрібен для твердопаливного котла. Давайте я ще спрощу задачу, та наведу приклад: ось є у вас бойлер 200л, а тут дружина захотіла ванну прийняти, а потім і дитина. 200л не вистачає і що робити? Ну звісно можно теном підігріти воду, чи електрокотлом, але доведеться це робити по денному тарифу, бо зайву енергію, яку ви акумулювали в стяжку, ви для підігріва води не візмете. А у мене в системі це питання вирішується просто - контролер побачить, що в ТА більше температура теплоносія ніж в бойлері та увімкне насос для підіргіву води в бойлері енергією з ТА. І цю енергію в ТА я закачав по нічному тарифу.
 12. Вночі я грію електрикою бойлер, а електрокотлом дім та ТА. Вдень тепло з ТА використовується для обігріва будинку та, при необхідності, підігріва води в бойлері. Звісно за цим слідкує електроніка і ручного втручання не потребує. Наявність відокремленого ТА дозволяє більш гнучко використовувати енергію, що біла акумульована вночі.
 13. Шановний пан Реалист, якщо це вас не обтяжить, прошу вас УВАЖНО прочитати що саме я написав, якщо вам буде важко зрозуміти написане, спробуйте пояснити як акумульованою в стяжці теплої підлоги енергією підігріти воду для ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ, про що саме я і написав. Коли ви зрозумієте свою помилку, можете поставитись до неї з гумором та посміятись над собою.
 14. У мене 200л на трьох. Вдень доводиться догрівати з ТА, може тому що всі майще завжди вдома. А до якої температури ви грієте бойлер?
 15. Не тільки, у мене вдень з теплоаккумулятора ща гаряча вода в бойлері підігрівається, що теж важливо. З акумуляцією тепла виключно у стяжці ТП такого не вийде. Але мені ТА був потрібен не тільки тому що є електрокотел, а скоріше тому, що є ще твердопаливний котел. Приведу приклад витрат за попередню добу - вдень: 13.89 кВт x г, вночі - 112.72 кВт x г, це на добу для обігріва та гарачого водопостачання будинку в 200м2, температура в різних комнатах різна, але середня десь 21 - 22 градуси. Доречі - плита теж електрична, вентиляція теж на електриці.
 16. Ага, то коли ви кажете, що в відео ні слова немає про пелети, а там про них говорять, що теж використовують в якості палива, то розумна людина має розуміти, що там про пелети немає ні слова, як ви і сказали. Зрозуміло, зрозуміло. Доречі, в Німеччині здається не розділяють погляди Korni на пелети і навіть субсидують 7800 Euro домогосподарства, які готові замінити нефтяне паливо пелетами. Субвидія надається для пелетних котлів потужністю 15 кВт в розмірі 4200 euro, а також ще 3600 euro для створення пелетного сховища поряд з будинком та установку сонячних батарей з мінімальним розміром 9м2. Ну підтримують вони перехід на джерела енергії, що відновлюються, а для нових будинків є окремі вимоги. А самі пелети - Німеччина один з світових лідерів з виробництва пелет. А так да, ну ні слова про пелети в німеччині, газ то панацея. Вірте Korni і буде вам щастя, головне не перевіряйте його слова. Ось ще посилання на статтю з цієї теми: lesprominform.ru/jarchive/articles/itemshow/4211 - там є цифри, порявняння ціни генерації кіловата енергії та таке інше.
 17. Ось теж німці, про дрова, пелети та таке інше. Добавлено через 6 минут Так нічого, просто вас на брехні зловили, а так дійсно нічого.
 18. 400мм... вразило, ну просто монстр якийсь! У мене 25 см ППС і потім 5см стяжка по ньому і то сусіди дивувались навіщо стільки, а у вас 400мм - напевно зовсім ніхто не розуміе.
 19. А тему прочитати слабо? Там грошей навіть на лазню не вистачає, не кажучи вже про якесь інше будівництво. Так у чому там виправданий варіант? В тому що витрачати всі заощаджені гроші на недобудову якоїсь господарської споруди та добудовувати її багато років? Моя кінцева порада - якщо так вже кортить будуватись, то почніть зі з'ясування вартості підведення комунікацій. Скільки буде коштувати електрика, скільки буде коштувати вода (хто зна які там умови, свердловина з нормальною водою може коштувати не 3000 грн, а тисяч 5 доларів і це не верхня межа). А потім вже думати про все інше. Варіант - є гроші виключно на матеріали коробки то все одно що грошей немає. Я побудувався, просто повірте мені.
 20. Гроші є виключно на матеріали коробки, а від цього до лазні з житловим приміщенням ще дуже далеко, грошей значно більше потрібно. Ну і що ТС отримає в результаті? Отримає голу коробку лазні, з якою він нічого не зможе зробити толкового.
 21. Потужність котла залежить не від площі, а від тепловтрат вашого будинку. Може там у вас стіни в пів цегли без утеплення... то так, для прикладу. А скільки він пального буде споживати... рівно стільки, скільки ви в нього завантажите. Коли будете обирати котел зверніть увагу на розмір топки - чим більша топка тим довше буде працювати ваш котел на одній закладці. Ви з типом твердопаливного котла вже визначились? Для якого типа палива?
 22. Ну тоді вважайте, що маєте десь 25-30% для бані з мансардою, оскільки коробка то тільки початок.
 23. Не перфоратором за стіною, зверху чи знизу, а десь там далеко за парканом. Різницю відчуваєте? Є таке, тобто під паркан. Але не під двері і паркан значно розширює чистий життєвий простір. У мене дитина має можливість босоніж побігати по чистій травці без ризику наступити на розбити пляшку чи шприц. Чистоту на своїй длілянці я контролюю, що біля багатоквартирного будинку зробити важко. Сусіди є, можна самостійно це зробити. Не розумію в чому ви тут різницю помітили, то питання з іншої сфери. Як вимкне то викликати бригаду дуже легко. А якщо аварія то в гаражі стоїть генератор, чого в квартирі я зробити не можу. Від електропостачання моя залежність значно менша і контроль значно більший. Невдалий приклад ви навели.
 24. Я прямо зараз сиджу у своїй садибі і ви мені розказуєте, що тут у мене меньший контроль ніж у квартирі?
×
×
 • Створити...