Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

andrey-auv

Пользователи
 • Постов

  315
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о andrey-auv

 • День рождения 15.07.1986

Персональная информация

 • Имя
  Андрей
 • Откуда
  Макаров
 • Род занятий
  инженер
 • Автомобиль
  форд
 • Пол
  Мужской

Достижения andrey-auv

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • Начинающий собеседник
 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме

Последние значки

44

Репутация

 1. Переріз, ось ця підлога руйнується
 2. Ось третя сторона якою зараз займаюсь
 3. Ось шматок бетону з підлоги льоха, який кришиться як пісок + видно фібру.
 4. Ось цей котлован був не закопаний, і сюдою потрапляла вода в льох
 5. Не знаю як пояснити…. Бетона п’ятки (на якій стоять стіни) перетворилася в пісок, стала крихкою. Труби є але не доробленні (ще не вивів на дах). Як мало бути вже +/- знаю (всі вже в мене кинули камінь). Що тепер робити??? Думка така: зробити по підлозі гідроізоляцію євро-руберойдом, залити стяжку 7-10см, по периметру бентонітовий шнур. Хочу добавити що в льосі ще будуть деякі комунікації (не тільки для зберігання продуктів)
 6. Хочу почати з того що я сам наробив дурниць і тепер це потрібно виправити. Маю гараж 9*5 під гаражем погреб 3*5 і 2,2 в глибину, моноліт ну як моноліт….. котлован… залита п’ятка (250мм) під нею євро-руберойд (проклеєний), потім стіни (220мм) і криша льоха (200мм) моноліт. Бетон робили самі (М200) з додаванням: пластифікатору, фібри, (бетощель), ну і каркас з арматури. Це все відбувалося в далекому 2017 році і все булло добре доки я не вирішив утеплити і зробити гідроізоляцію (бітумом) зовнішніх стін. Розкопав в 2019 році я 2 стіни, загорнув руберойд (зробив як чашу ну там 10 см), покрив бітумом стіни, поклеїв еппс – і котлован (йолоп) не закопав…. то часу не було то 3 стіну хотів доробити і щоб було зручніше не закопував. Бачив що один кут трошки мокріє (від підлоги льоха). Після цієї зими бетон підлоги став крихкий (як пісок) шматками можна збивати, а стіни нормальні (як і були). Хто винний зрозуміло, а що тепер робити??? І які наслідки???
 7. Какой и на сколько поставили Вам автомат??
 8. Сергій в цій темі Ви людей принижували різними словами (робили натяки). Ви маєте письмовий доказ?????
 9. Так...Так...Так (як варіант). Сторінка 18 почитайте. Мені штукатурили інші люди (інша бригада), я бачив як штукатурили моєму другу (вже інша бригада) і ніхто ні де не дивився на час, на технологію (тільки гарно рахують квадрати). Хоча приїжджали їхні старші (прораби) і були всі такі грамотні, начитані. Доречи претензій ні в мене ні в друга немає (бо ми з них не злазили). ТК_МП75_2017_UA (1)862711328 (1).pdf
 10. Швидке питання для майстрів. Чи варто в приватному будинку (ванна кімната) робити сухий трап (як страховка при аварії чи забули виключити воду в ванній)?? Скільки % ваших замовників це роблять??? А то я все підготовив а мені всі да нащо (сміються з мене)….. Дякую.
 11. Всім привіт! Допоможіть вибрати матеріал та виробника стільниці в ванну (і на майбутнє в кухню). Хто на форумі займається цим??? Або підкажіть де ви купляли
 12. От в цьому Ви точно праві, але нажаль не всі ті хто читають книжки залишаються людьми. Прочитав, запас поповнив, а як був г… так і залишився. Мій словниковий запас і мої помилки не впливають на бюджет інших людей. Мабуть все... (досить годувати троля)))))
 13. Шановний почитайте свої пости … просто першу сторінку (про сантехників), друга маляри можуть бути вільними …. І так на кожній. Чи Ви вже за свої слова не відповідаєте? А з фантазією в мене все ОК, то ви крім себе нікого не чуєте.
 14. Сергій Ви троль ще той (мені подобаються такі люди) але вже самі почали читати через рядок. Вам кажуть що сам маяк не можна на суцільний прошарок. А не суцільний маяк. І коли тролите то пам’ятайте що людина попала на гроші і в нього біда.
 15. Доброго! Тут всі вже вставили... Я теж хо... я не будівельник і не експерт но я знав що в мене після штукатурки будуть тріщини (павутинка, в мене будинок з газоблоку і я не збирався всилятися в той рік що і поштукатурив) хоча і підготовив основу сам (сітка втоплена в клей для плитки, грунт однієї фірми що і штукатурка кнауф). Для себе зробив висновки що ідеально буде тоді коли в будинку буде збережений ідеальний клімат (температурний режим). Моя думка що це прикрий випадок де все в одну кучу. І ще думаю що мало хто прочитав документ що скидав Сергій, сторінка 18. Багато виконавців недотримуюся цих норм та правил (час це гроші). ТК_МП75_2017_UA (1)862711328 (1).pdf
×
×
 • Создать...