Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

111zerg111

Пользователи
  • Публікації

    95
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Востаннє 111zerg111 виграв 25 листопада 2023

Публікації 111zerg111 були найпопулярнішими!

1 підписник

Персональная информация

Відвідувачі профілю

1 008 переглядів профілю

111zerg111's Achievements

Активный участник

Активный участник (5/13)

  • Начало популярности
  • Популярность
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • Начинающий собеседник

Recent Badges

117

Репутація

  1. Розкинув електропроводку по першому поверху, поки є можливість прокласти кабель по пустотам і стиках без суттєвих трудозатрат. Щоб потім не морочитись і не свердлити і не штробити по бетону.
  2. Так теж такі, на рахунок маленьких ну мені вони такими не здаються, але ж не в підлогу то може й маленькі))) Щодо даху то мав бути двоскатним, але зараз мені більше подобається чотирискатний (шатровий) . Тому скоріш за все буде так
  3. У мене ще до війни було закуплено брус 100*200 із розрахунку на перекриття, але так склалося що в минулому році після зведення першого поверху і заливки армопоясу ще лишався деякий бюджет на цей етап + два кума могли допомогти з укладкою плит. Тому як то кажуть зорі зійшлися що я якось швидко їх замовив і змонтував. За тиждень це все вирішилось
  4. В тому що опирання на дві суміжні сторони, тобто не протилежні як у звичайної плити. Тому потрібно робити монолітну балку вздовж плити. Щоб було опирання на три сторони. І тепер про складності, по перше зменшення проєму під сходи, по друге опалубка під монолітну ділянку, по третє бетонування. Враховуючи те що я роблю сам то дерев'яна ділянка більш раціональне і легше рішення. А щодо того що діди , ну з таким успіхом можемо відмовитись від цегли , бетону, дерев'яних ферм на даху і тд))) . Не бачу проблеми в рішеннях яким багато років, якщо вони працюють) Знову ж таки , це ж не заклик робити як я, ви у себе будуєте так як вам подобається , або як ви вважаєте за правильно.
  5. З самого початку планувалось перекриття по дерев'яним балкам, тобто плити це взагалі було рішення вже в процесі. А щодо того чому не бетоном, тому що з бетоном складне занадто рішення. Опирання на дві суміжні сторони погане рішення, потрібно робити монолітну балку вздовж плити, а там є свої нюанси (один з них - це зменшить проєм сходин якраз в такій проекції що варіант зі сходами на 90' може бути вже не варіант) Вибір між деревом і металом не розглядав - так як дерево дешевше легше простіше , а особливих переваг у металу я не бачу. Від себе додам , що не бачу нічого поганого в такому рішенні, у сестри так само зроблено у будинку, поєднання плити і балки з дерева. Будинку вже майже 30 років жодних проблем з цим вузлом не було. Ну якось так.
  6. Також на крайню балку довелось зробити кріплення кутове, зробив із профільної труби 60*40 зі стінкою 2мм.
  7. Зробив тимчасовий настил по балкам, щоб можна було вже нормально ходити через цей проліт. В майбутньому дошку заміню на свіжу 40ку. Поки що використав те що було (дошка з опалубки 30мм товщиною, прогину під ногою не відчувається)))
  8. Почав робити частину перекриття біля сходів, щось повільно виходить, але як то кажуть "шлях подолає той хто йде". Використав брус 50*150. Тей що йде вздовж плити буде описання по сторонам на армопояс + заклав дві скоби через 1,5 м , в майбутньому забетоную їх у стяжку. Скоба із полоси 25*4мм. Думав робити із арматури, але вона не влазила між балкою і плитою, тому зробив із полоси. Також у місці кріплення підвісів поперечних брусів, забиті анкери (10*100) через підвіс брус і в бетон плити, з іншого боку шуруп 10мм і з міцністю 9.8
  9. Також почав робити тимчасові сходи на 2й поверх, передумав робити на 180 градусів розворот, тому будуть на 90. Побачу як воно буде може і в чистовому варіанти спинюсь саме на такому варіанті
×
×
  • Створити...