Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Теплотехник

Пользователи
 • Публікації

  3 540
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Теплотехник

 1. Коли останній раз перевіряли налаштування газової арматури газоаналізатором? Коли пуск котла робили, газоаналізатором налаштування перевіряли?
 2. А що тут дивуватися. Будь які інноваційні зміни ведуть до здорожчання продукції... А при такій конкуренції - це не правильна стратегія. Виключення може становити техніка преміум класу, але там і цінник в 5-10 разів більший... P.S. А чому б це питання не задати так: 21 століття, а у нас до сих пір не можуть стабільно подавати напругу до споживача?
 3. Це так само, що варити борщ в електрочайнику... Свою думку я сказав, але ви її не почули (почати з розрахунків). То ж бажаю успіхів в Ваших експерементах. Але, чесно кажучи, мені Вас жалко. Ви наполегливо хочете зробити собі проблему, а потім будете писати в гілці SOS...
 4. Метою... Котел для опалення, а бойлер для приготування гарячої води.
 5. Стоп! В першому пості Ви написали, що опалення буде за рахунок теплої підлоги. Зараз пишете, що тепла підлога лише для комфорту. То все ж таки, чим плануєте опалюватися?
 6. Я ж не сказав, що не буде. Я сказав, що нормально не буде... Все залежить від багатьох "але"! Ітреба вводити ряд обмежень!! Ви весь час кажете про аренду. Це буде офіс, чи квартира для проживання? Якщо офіс, то взагалі навіщо та тепла підлога? Якщо квартира, то при проживанні більше двох людей треба лімітувати споживанння гарячої води, бо бойлер буде вихолоджуватися. Ви знаєте час нагріву 200 літрового бойлеру? Для всього є рішення... Питання в їх раціональності... У мене є бойлер на 200л, з одного об'єкта забрали. Можу гарну ціну скласти
 7. Бо так виглядає з професійної точки зору... По нормальному починати треба з розрахунків, хочаб "на колінці"... По результатам розрахунків Ви будете розумти, які тепловтрати вашої квартири. І це буде не 1,5-2 кВт (як потужність ТЕНу битового водонагрівача), а більше. А потім добавити ще використовувану горячу воду. По просту не вистачить потужності бойлера на все! По друге - перспектива газу. Ви впевнені, що Ви будете його в майбутньому підключати? Як скоро? я в це мало вірю... Третє - логіка роботи системи. Ви маєте чітко розуміти логіку роботи системи опаленя при її максимальному апгрейді. Тобто як буде все працювати, коли Ви встановите і підключите все що плануєте. Тоді Ви зможете максимально раціонально все зробити і мінімізувати додаткові затрати на переробку чого б то не було... Вибачте за моє слово "бред" в адресу вашої ідеї, але така схема не буде ормально працювати і забезпечувати Вашу квартирку теплом та горячою водою...
 8. Що попало... Зробіть електричну теплу підлогу і просто бойлер на гарячу воду. Навіщо городити весь той бред?
 9. Ми ставимо Caleffi. За більше, ніж 10 літню історію, замінили одиничну кількість розвоздушувачів(вистачить пальців двох рук). Зараз перейшли на Flamco...
 10. скоріш за все така проблема виникла через недостатню температру теплоносія... яка температура теплоносія виставлена на котлі? Підніміть до 70С для початку... І ще питання, як реалізована система опалення?
 11. Яка модель котла? Як правило, електрокотел має можливість, точно до градуса, виставити та підтримувати температуру теплоносія. Термоголовку можна тримати повністтю відкритою, а температуру регулювати за допомогою котла. Термоголовка стане до нагоди коли підключите радіатори, бо на радіатори температура теплоносія буде вищою ніж на ТП.
 12. Обов'язково! На фестивалі будуть виробники, які не будуть виставлятися на Акватермі.
 13. Треба спочатку зрозуміти багато питань: -конструкція будинку /з точки зору утеплення/ -конфігурація система опалення /як і чим опалюєте будинок/ -конкретна модель котла і як виконано підключення -яка система автоматизації Після розуміння ситуації, можна робити висновки, щодо того, чому отримали такі витрати газу... Інакше отримаєте багато бла бла бла, але конкретики не буде.
 14. Питание проверяйте. Коректность подключения, фазировку, зажаты ли провода в клемниках. Или вызывайте сервис.
×
×
 • Створити...