Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЩербачОК

Пользователи
 • Публікації

  223
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ЩербачОК

 1. В Європі водієм вигідніше, ніж по Україні на своїй машині працювати. І дороги рівні і «пакет мобільності» - час роботи і відпочинку.
 2. Можна розміри? Транспортабельні? Ціни бажано. Дякую.
 3. Інструкція каже, що весь строк експлуатації. В реальності - може і 100 тисяч не відходити. Вона не рветься. Розтягується. Якщо ігнорувати шум, то може обійтися дорого. Хоча. Вживаний двигун - завжди вихід))) З того, що я бачу на продаж - міцних і не дорогих машин дуууже мало. Якщо машина не тягне гроші і виконує свою функцію - її не дуже то і продавати хочуть)
 4. Щиро бажаю вам вдалої експлуатації, але собі машину з таким двигуном ніколи не візьму. П.С. На низьких обертах його ще швидше угробить можна. У всьому потрібне відчуття міри.
 5. H Турбіна, єгр, пластиковий колектор. Продовжувати? Щеплення довго не живе, бо мотор дуже веселий* - крутиться аж бігом, а машина тяжка - щеплення вмирає (на іншій машині в мене 180 тик прожило, тож справа не в манері їзди). Пробіг в мене скручений був - то зрозуміло - робив головку. Там запчастин тільки на 200 баксів набігло. А так - дуже навіть. Економний, швидкий мотор. Коли виявив виробіток на одному з циліндрів - поміняв двигун і продав нах! (Добре, що на розборці двигун в зборі коштував відносно не дорого - щось біля 300-400 баксів. Але не відомо, скільки він ще прожив)
 6. Доброго дня! Потрібно розібрати старий гараж в м. Бровари Стіни з шлакоблоку. Дерев'янні перекриття. Дах критий залізом. Залізні ворота. Без фундаменту. Розмір 4,70х7 Фото додаю. Потрібно розібрати на 4 купи: 1. Блоки, цегла 2. Дерево 3. Залізо 4. Сміття (вивезти)
 7. То в мене всю балку і продавив самоскид) Профлист не дає жорсткості. Я думав, що поведе мою раму, але геометрія практично не змінилась за 5+ років. Можна перекласти міцності, але для мене ворота не аж така важлива конструкція, щоб щось мудрити.
 8. Самі ворота зварив прямо на заборі. Зварив все в купу, як забор. Потім додав елементи воріт, завіси, додаткові поперечки і т.д., а потім відрізав зайве. В мене труба 3 мм 40х20
 9. У мене такі ворота. Щоб не провисали - більше уваги стовпчикам і фундаменту. В мене змістилися після того, як три-чотири рази заїхав самоскид. До того - простояли купу років - легкова машина геть не впливала на конструкцію. Але в мене стрічка під всею довжиною забору і ворота практично в кінці стрічки. По воротам- Переробляв кілька разів завіси, запорні елементи, скоби для замку.
 10. Продаєте? Чи можете поділитись безвозмєздно?
 11. Ще маєте? Потрібно розчистити ділянку від зарощів і дерево, що гараж піднімає.
 12. Ваше оголошення на ОЛХ деактивовано. Тому всі думають, що ви продали...
 13. Гиг. Відпочинок з дітьми під назвою нірвана! Потрапив в нірвану з дітьми - звучить! Дайте точніше локацію. Яке село? Ліворуч чи праворуч від дороги? Скільки до моря? Яка ціна?
 14. Доброго дня! Потрібен грунт на підсипку. Бажано не пісок і не чорнозем) Бровари. Зил, МАЗ 500 до мене заїжджає. Щось більше - навряд або з гемором. Кілька машинок, в залежності від ціни прийняв би. Дякую.
 15. в мене теж періодично є такі загострення. Зараз кілька варіантів бачу: - Продати свою машину і вкласти гроші в будову (виглядає так, що будова з'їсть будь які кошти, які в неї вкладаєш) - відчуваю, що буду без машини. - Продати свою і купити омріяну вживану. Тут може пощастить, а може вийде відро з гайками, яке постійно проситиме грошей. - Продати свою, кошти на депозит і в кредит нову, хай не на 100% топ, але краща за мою, до того ж нова, яка найближчим часом не стане відром з гайками. В кожному із варіантів свої вигоди і свої недоліки. В будь якому з варіантів, машина не розкіш, але часто призводить до додаткових непередбачуваних витрат. А ще, машина, якщо вона не інструмент заробляння коштів - таки пасив, який витрачає ваш час та гроші. Найкраща машина - службова. А якщо ще й нова - то взагалі супер!
 16. Просто вік написати?) Давайте голосувалку з коридорами*
 17. А як у вас керуються ролети? Клавіші біля кожного вікна? Теж подобаються ролети на вікнах. Хочеться, щоб можна було, крім окремого керування відкривати/закривати всі одразу.
 18. Дасте більше інформації про цей будинок? Він вже реалізований? Точно по проекту без змін? Є шанс поспілкуватися з власником з приводу оглядин будинку? Яка товщина блоків? утеплення? фундамент? Можна в особисті. Дякую.
 19. Хороший у вас початок. Вітаю. Підпишуся і з Вашого дозволу в особисті згодом постукаюсь, бо цікавлюся будинком аналогічного розміру.
 20. В нас всі дуже концервативні) Навіть збірно-монолітні перекриття є рідкістю. А тут цілий фундамент. Я би теж подивився на реалізацію. Може і собі гараж би на такому фундаменті зробив. Добавлено через 1 минуту Якщо піти ще далі і зробити переставною опалубкою тісе стіни фундамента, а потім залити розчином. Взагалі ж на місці все можна зробити. Тільки часу багато...
 21. Приєднуюся до запитання. Також потрібно перенести трубу. Власне, спершу відключити газ - поки будинок перебудується, а потім все це правильно завести і оформити.
 22. обізвати мрію всіх дітей - будиночок на курячих ніжках - србачою будкою. Хм. Хейтери ніколи не переведуться
×
×
 • Створити...