Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

-electron-

Пользователи
 • Публікації

  11 255
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача -electron-

 1. В Європі все вигрібають, ті хто раніше обладнання возили зараз на генератори перейшли. Гена 250ка 88 Карл року 15.500 американських президентів. І вже є люди які за 20к сходу забирають. До речі. Вартість кіловата на гені доволі не солодка. Вона ляже в ціну продукції....
 2. І ще запитання. Зараз щоб завести вручну підтягуємо ручку на паливній апаратурі. І закріплюємо її. На ній є електропривід який має відкривати й закривати подачу палива. Щоб заглушити опускаємо її вниз Я підключав навантаження в цеху. Тому не бачив чи регулює воно нею оберти при підвищенні навантаження. То вже завтра подивлюсь в роботі. Автомат для запуску має подати напругу на той електропривід щоб підняти його? А для того щоб заглушити зняти напругу й воно опустить той ричаг? Мотор на генераторі DAF
 3. Придбали генератор 250 кВт, 98 року розливу. Запускали сьогодні включили в схему ТП. Дали 70 кВт навантаження з 0 на 70 кВт спрацював добре. Завтра маємо запустити на 5-8 годин для тестування чи потягне всі 250 протягом тривалого часу. Але на даний момент воно все працює в ручному режимі. Шафа керування є, але її німці пробували ремонтувати і при демонтажі тупо обкусили все. Короче відновлення навряд чи можливе. Саме запитання: порадьте контролер вводу резерву. Але він має не просто перемикати, і давати команду на запуск мотору. Після того як з'явиться основне живлення і пройшла задана пауза, переключається на трансформатор, а мотор далі має працювати на холостих хоча б хвилину другу. Щоб охолола турбіна.
 4. Відповідь була виключно про те що в пішиків є обов'язок стежити й реагувати. До пішиків в конкретному ДТП жодних зауважень в принципі бути не може. Я наприклад зрозумів що то був сарказм. А от експерт як виявляється не знає предмету того відносно чого дає поради й коментарі.....
 5. Просто треба визнати що в нас пішики каста недоторканих. Їх ніхто не штрафує. Я маю знайомого якого німці штрафанули за те що під час переходу вулиці по переходу він не стежив за дорогою, а розмовляв по телефону. Але я не маю навіть знайомого в якого є кума, а в її брата дружини є друг, в якого є однокласник, діда по лінії матері якого оштрафували за перехід на червоне.....
 6. Коли немає бажання визнати свою помилку починається демагогія
 7. Тобто обов'язки не ловити гав у пішиків також є. Я ж кажу прогрес.
 8. Відповідальність виключно через ступінь можливих наслідків. А не через наявність чи відсутність обов'язків...... В нас є різні обов'язки. І за їхні порушення відповідальність різна. Де штраф, а де кримінал.
 9. В разі ДТП пункт 4.1 і напишуть І чим 2.3 б) за великим рахунком відрізняється від 4.1 то вже лірика й словоблудство. Суть одна про свою безпеку і можливі наслідки своїх дій кожен має думати сам. Хоча щоб пішикам писали протокол я ще не бачив .... Ну немає в нас такої практики. До речі Т9 цікаво з синонімів зробив сині
 10. Пункт 4.1 не читал но осуждаю (с) Що таке синіми не знаємо. Тобто стежити і реагувати це не те саме що бути обережним??? За суттю. Просто написано одним словом. Так і запишемо. І найголовніше: Є думка моя та не правильна. Звиняйте але з такими людьми вести діалог те саме що мочитись проти вітру.
 11. Це я про те що в пішика немає вимоги стежити за дорожньою обстановкою і тд. А виявляється є така вимога, сформульована по іншому, але суть одна, не ловити гав, а стежити за своєю безпекою і уникати небезпек. Якось невдобно вийшло.🤨
 12. Сорі давно на форум не заходив. А тут весело у вас. 4,1 Читати можна останнє речення. От там де пішохід має бути обережним.
 13. Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) — подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки. Виходячи з цього, якщо влупитись в стовп то поділитись ні з ким не вийде. Хоча можна спробувати знайти того хто його поставив.
 14. Погано чи добре? Щоб зрозуміти варто прочитати й подумати. Якщо текст розуміється важко то скажу що мені подобається Хоча якщо не розуміти різницю між тт котельнею де є сажа і гаражем де просто пилюка. То про що далі можна вести мову? А загалом кожен сам коваль свого щастя.
 15. Мова була проте що не всюди низ плитка, а верх фарба супер варіант. В кладовці так. А от в приміщеннях з пилюкою і тд це вже не дуже.
 16. В мене Керамограніт від Атем на підлозі в котельній і гаражі. Зевс в будинку, забув хтось з наших 60*60 на кухні і Опочно в санвузлі. Пилиться весь по різному. Все тяжко. Але одні отвір коронкою діаметром 50 за 10 хвилин з перекурами, а інші 30 хвилин, з перекурами і матюками. До речі плитка теж є така що за хвилину отвір готовий, а є така що хвилин 5-8 треба.
 17. В мене котельня вся в плитці. Причина банальна. ТТ котел, електричний в резерві. Перефарбовувати через рік, враховуючи що труб багато гімор ще той. Тільки стеля пошпакльована і навіть не перетерта 🤣 не було часу. А зараз не бачу сенсу. Я на стелю дивлюсь може пару раз в рік.
 18. [QUOTE=standov;5332925]ну вот 4 надо сначала иметь ) для этого надо иметь насос с запасом, у меня например 40 водолей с подвесом на метров 20 (какой динамический уроень хз) больше 3 не давит, и с-но после увеличения производительности насоса будет давление ниже чем есть с текущим (пусть и плавающим), а например для условного полива это уже может быть важно, тоже конечно наверное вариант но как-то с вопросами, а можно просто частное управление и пусть электроника следит )[/QUOTE] Ви запитали про підвищуючу станцію. Я сказав що станція не обов'язкова. До речі 4 це був приклад. Якщо хочете більш наближене до ваших реалій то тиск на редукторі 2,2. насос вмикається при 2.5 вимикається при 3.:beer: Можна редуктор на 1.8 насос на 2.1-2.5 Але це все мазохізм. Хоча не неможливо як ви сказали.:beer:
 19. [QUOTE=standov;5332840]а перед редуктором станцию повышения давления ) тогда наверное получится[/QUOTE] Насос і є от тією станцією Налаштовуєте допустим на 3 Бара включення, а 4 Бара виключення. Редуктором обмежуємо до 2. На виході в крані тиск стабільний. Але це вже якось занадто. Хоча у кожного свої таргани з фобіями.
 20. [QUOTE=Kirill_Dnepr;5331036]Логикой бизнесмена, мы же в капмире живем, не так ли? Транзит будет, будет всегда, и реверс будет, газ течет туда, где он нужен. Газ - энергия в чистом виде! [/QUOTE] Мої знання фізики аж за 8 клас мені підказують що електрика значно ближче до чистої енергії.:beer: Нагрів відбувається просто переведенням енергії з одного виду в інший. Без участі хімічних реакцій.
 21. [QUOTE=AndyAntonov;5330879]Порахуйте вартість інсталяціїї обладнання. І все буде не так беззаперечно.[/QUOTE] Мені за підведення газу до червоної лінії озвучили ціну рівну ціні насоса. Тому газовики пішли в топку. Насос поки в роздумах чи ставити й який.
 22. Я зробив висновок з Гугл мапс і ПДР. Розмітки немає. Таблички теж тому.. В Києві на Шевченка-Володимирській є стоп лінія. Тому бульвари таки не однакові. В нас було таке перехресття. Зараз його окультурили. Їдуть по черзі 4 напрямки. Зустрічних з перешкодою праворуч немає. Красота.
 23. [QUOTE=Kirill_Dnepr;5331707]Это надо воспринимать как два разных перекрестка. Бульвар один, а перекрёстков - два:) Со всеми вытекающими.[/QUOTE] 16.8 кінець пункта не виконується........ Принаймні я ні розмітки ні знака не бачу..... Аргументуйте свою точку зору.
×
×
 • Створити...