Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Gridlik

Пользователи
 • Постов

  132
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Gridlik

 1. У меня положена плитка. Ходим летом в тапочках. Зимой можно без них. Поставил в комнатах батареи. С ними удобно в межсезонье. Включил и сразу тепло. Полы будут выходить на режим долго. На батарее если надо можно что-то высушить.
 2. Для меня критерием при выборе микроволновки было плотное прилегание дверки по всему периметру. Проверяется нажимом на все углы дверки поочередно. Не сразу, но подобрал.
 3. Над минеральной ватой сделать зазор 2-3 см и закрыть супердиффузионной мембраной. Не будет пылить, задержит воду если прольете.
 4. Я бы выводил одну фановую трубу от с/у со 2-го этажа. Внутри там будет как минимум много конденсата. Уклон нужен.
 5. 3% розчином мідного купоросу або 5% розчином залізного купоросу.
 6. Ну як може бути правильним додавання метрів кубічних до квадратних. Але у вас з математикою все ж краще ніж у прораба, якщо ви піддали сумніву його розрахунок. Поміняйте прораба, бо у вас не вистачить коштів закінчити будову.
 7. Gridlik

  Поросль груши

  Конечно можно, а может и нужно.
 8. Gridlik

  Поросль груши

  У груши рекомендуют не закапывать место привоя.
 9. Gridlik

  Поросль груши

  Если груша из семечка выросла, то будет тоже самое. Если груша привита на подвое, то зависит откуда отбила поросль. Если выше прививки, то будет тот же сорт, если ниже прививки, то вырастит подвой.
 10. Обратный клапан принято ставить сразу на выходе насоса. Он не позволяет стекать воде из трубы в колодец, иначе при каждом включении крана в доме, он будет каждый раз долго "прохаркиваться" накачивая воду в трубу. Затем синяя труба.
 11. при ваших вимогах до приямка, до нього треба підходити, як до справжньої інженерної споруди. З власного досвіду скажу, що бачу два варіанти нормальної гідро(тепло)ізоляції. 1.Робити котлован з великим запасом, щоб виставити як внутрішню, так і зовнішню опалубку. Щоб після розборки опалубки зробити зовнішню ізоляцію (утеплення). 2.Робити котлован з невеликим запасом. Встановлювати зовнішню опалубку (яка залишиться в землі, бо ви її не дістанете) зразу з ізоляцією (утепленням). Плівка на землю сумнівний варіант тому, що коли будете виставляти арматуру, а потім заливати бетон, то скоріш за все порвете плівку, але це краще ніж без неї зовсім.
 12. Зиму приямок мій ще не проходив. Зроблений цього року. Є приток і є вихід. Підлога забетонована, зроблена з нахилом в один кут. В куті заглиблення з забетонованим відром. За тиждень там збирається до літра води.
 13. Про вентиляцію правильно порадили, конденсата дуже багато. В мене приямок в чистоті вийшов 1,5 х 1,5 х 2,3м. В перекритті 5 см пінополістірола, вентиляція є, вологи багато.
 14. Я віддав належне принципу дії, а не конкретній моделі. Хочете безальтернативне рішення - Pedrollo 3SR2m/22
 15. Насос Optimal 4P QGD 1,8-50-0,5кВт шнек (треба уточнити) 1,8 м3/год має вихід на різьбу в один дюйм, але зразу поставив перехід на 3/4 дюйма і далі 25 труба. Добавлено через 4 минуты Чим мені подобається шнек. Він попереджає про те що потребує ремонту. Ви побачите, що падає продуктивність, але він продовжує працювати. Ремкомплект біля 200 грн.
 16. На рахунок того чи бетонувати дно. Спочатку засипав щебнем, але дощі не давали закінчити роботу. Тому забетонував. Зробив нахил таким чином, щоб вода збігала в один кут і там забетонував будівельне відро. Тепер вся вода у відрі.
 17. Мені не шкода троса. В разі чого трубі нічого не буде якщо за неї прийдеться разок витягти насос. Я переважно за трубу і витягую, бо тросом важко тягнути.
×
×
 • Создать...