Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 842
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Не знаю що у нього там кращого але те що ти постиш то повна куйня
  2. Дуже добре що цей кретин не знає, а то було би нормально завалити хлєбало такому в будь-який спосіб щоби менше несло
  3. Ахаха Через Крымский мост на полуостров прошла крупная колонна бензовозов Поставки топлива возобновились, однако, по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.
  4. Та не зовсім гуд, бо будуть військові дії на території, пряме зіткнення. Це якщо Путін на мир раніше не піде.
  5. Я прогнозую гуманітарні конвої в Крим до кінця літа
  6. Ти хотів сказати "острову"))
  7. Дивитися до кінця, особливо @DimaF 😅 IMG_0783.MP4
  8. Ти вже ніс херню про удар виключно по адміністративній будівлі. .... Источники Astra подтвердили практически полное разрушение четырех этажей здания завода "ВЗПП-Сборка" в Воронеже, пораженного ракетами Воздушных сил ВСУ 22 июня. Три из этажей здания были производственными, еще одно — административным.
  9. Що ти херню несеш?😅 Якому генералу захочеться підставляти свою голову за реалізацію твоїхфантазій?😅
  10. Це про певну соціальну групу
  11. У цьому відношенні вони нічим не будуть відрізнятися від українців, ситуація управляє людською поведінкою.
  12. Через декілька тижнів в Криму їсти не буде що, але РФ буде робити штучні затори на мосту 😅
  13. Куй ню це доник несе, затори там органічні, бо ситуація не сприяє продовженню перебування на острові Крим
  14. Тобі до Європи сто років гімном пливти 😅
  15. Задача створити котел у Криму та півдні. Все решту лише засоби.
  16. Зразу видно що ти щирий 😅😅😅 Бо замість відповіді та дискусії у морду 😅😅😅
  17. Це коли ти плавно вливаєшся і стаєш як всі. Стаєш частинокою місцевих, а не в бидлячій формі демонструєш своє "українство"😅
  18. Нормальна міграція це коли тебе не видно, не чути.це коли ти не задовбуєш місцеве населення нічим.
  19. Більше півмільйона української курвоти з варениками замість губ 😅 Ви всіх задовбали 😅
  20. Краще загубити без такого гімна, як ти, як знайти з тобою 😅
  21. Поляків не УПА задовбало, а мільйон української гнилі у вигляді біженців. Мільйон наглоти і халявщиків. УПА послужила лише тригером. Польське юфорю нічим не краще американського 😅 Є нормальна вистраждана міграція, а окремо ця вонюча категорія 😅
  22. Я розумію що ти обісрався, але спробуй не воняти так сильно
  23. США впервые одобрили текст, в котором говорится, что они больше не являются нейтральным посредником в российско-украинской войне, заявил Макрон. По словам президента Франции, в документе указано, что США поддерживают территориальную целостность Украины, оказывают военную поддержку, помогают в сфере энергетики и вводят санкции против России.
×
×
  • Створити...