Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 801
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. У ті часи кріпаки не могли втікати, тепер зовсім інша ситуація. Як у Донецьку, маргінали залишаться, капітал втече.
  2. Доб'ють блокаду і самі повтікають
  3. Тут до речі і Трамп просить Зеленського «більш сміливо» діяти проти Росії, щоб силою змусити Путіна сісти за стіл переговорів, — повідомляє The Kyiv Independent. Гадаю він і іграшок підкинув достатньо. І найбільш ймовірне місце прориву це саме південь, Крим...
  4. Для цього потрібно перебити логістику та піхоту противника, а вона дуже близько і кабами з неї не проблема справитися при слабкій ППО РФ у тому місці
  5. Будуть південь України відбивати і Крим
  6. М'яса бракує, ППО бракує
  7. Ми говоримо про даний момент. І поки що можливості лише наростають, тоді як кацапи не можуть запропонувати нічого нового. І цим вікном можливостей треба максимально скористатися
  8. Зсу мають інструмент впливу на логістику кацапів
  9. Подача з-за кордону і логістика в наявності
  10. Питання,чи вони будуть ходити взагалі, стоіть Каспійське море, балтійське, чорне під контролем дронів зсу
  11. Кількість перейшла у якість, як вчили класики. Нпз, які залишилися, не спроможні забезпечити потреби РФ, завжди може залишитися декілька не пошкоджених нпз, але це вже ні про що. Тут таваріщ переконував, що подібні дії зсу на ніщо не впливають. І пригорщами багато бензину не наносити. Криза буде серйозна попри імпорт нафтопродуктів
  12. Ну і ти розказуй 😅 А логістика? А доходи в казну? Пох бджоли, пох мед, головне пасіка?😅😅😅 Чи може Україна не має змоги по танкерах бити? Чи мости знищувати? А ще за залізниці не бралися.
  13. В Іркутській, Омській та Новосибірській областях ввели обмеження на продаж бензину. @DimaF Росія велика, з Сибіру привезуть. Ой, бля, так це в Сибіру 😅
  14. Тебе на бензині дрон не наздожене 😅
  15. Карочє, пора бульбашію херячити, є чим, є куди і є на кого поміняти бульбо фюрера Заодно війна до поляків додому прийде, щоби хернею не страждали 😅 Там кацапам нічим перекрити півтори тисячі км лінії фронту, Лукашенко плакався
  16. Відрізати бульбашів від Росії, ввести полк калиновського, завести на трон тихоновсьу
  17. Нібито Зеленський попередив Лукашенко що вдарить якщо той не прибере станції що наводять безпілотники на Україну Явно піднімає градус
  18. Сууукааааа)))) Іди побий кацапа і Зеленський не буде президентом 😅
  19. Тю, так Росія велика, з іншого місця бензин привезуть 😅
  20. Тебе забув спитати коли і куди мені їхати 😅
  21. Ти мені і нах не всрався разом з твоїми питаннями 😅
  22. Твоя дебільність мене не дивує, як і твоїх підписантів 😅
  23. Я родом з СССР Моя мама родом з Польщі Моя бабуся родом з Австро-Угорщини
×
×
  • Створити...