karbo
Пользователи-
Публікації
11 839 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Ахаха Через Крымский мост на полуостров прошла крупная колонна бензовозов Поставки топлива возобновились, однако, по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.
-
Та не зовсім гуд, бо будуть військові дії на території, пряме зіткнення. Це якщо Путін на мир раніше не піде.
-
Я прогнозую гуманітарні конвої в Крим до кінця літа
-
Ти хотів сказати "острову"))
-
Дивитися до кінця, особливо @DimaF 😅 IMG_0783.MP4
-
Ти вже ніс херню про удар виключно по адміністративній будівлі. .... Источники Astra подтвердили практически полное разрушение четырех этажей здания завода "ВЗПП-Сборка" в Воронеже, пораженного ракетами Воздушных сил ВСУ 22 июня. Три из этажей здания были производственными, еще одно — административным.
-
Що ти херню несеш?😅 Якому генералу захочеться підставляти свою голову за реалізацію твоїхфантазій?😅
-
Це про певну соціальну групу
-
У цьому відношенні вони нічим не будуть відрізнятися від українців, ситуація управляє людською поведінкою.
-
Через декілька тижнів в Криму їсти не буде що, але РФ буде робити штучні затори на мосту 😅
-
Куй ню це доник несе, затори там органічні, бо ситуація не сприяє продовженню перебування на острові Крим
-
Я летів 😅 тобі пливти 😅
-
Тобі до Європи сто років гімном пливти 😅
-
Задача створити котел у Криму та півдні. Все решту лише засоби.
-
Зразу видно що ти щирий 😅😅😅 Бо замість відповіді та дискусії у морду 😅😅😅
-
Це коли ти плавно вливаєшся і стаєш як всі. Стаєш частинокою місцевих, а не в бидлячій формі демонструєш своє "українство"😅
-
Нормальна міграція це коли тебе не видно, не чути.це коли ти не задовбуєш місцеве населення нічим.
-
Більше півмільйона української курвоти з варениками замість губ 😅 Ви всіх задовбали 😅
-
Краще загубити без такого гімна, як ти, як знайти з тобою 😅
-
Поляків не УПА задовбало, а мільйон української гнилі у вигляді біженців. Мільйон наглоти і халявщиків. УПА послужила лише тригером. Польське юфорю нічим не краще американського 😅 Є нормальна вистраждана міграція, а окремо ця вонюча категорія 😅
-
Я розумію що ти обісрався, але спробуй не воняти так сильно
-
США впервые одобрили текст, в котором говорится, что они больше не являются нейтральным посредником в российско-украинской войне, заявил Макрон. По словам президента Франции, в документе указано, что США поддерживают территориальную целостность Украины, оказывают военную поддержку, помогают в сфере энергетики и вводят санкции против России.
-
США встали на сторону Украины и Вашингтон впервые одобрил документ G7 с поддержкой территориальной целостности Украины, военной помощью Киеву и санкциями против РФ, заявил Макрон.
-
Дуже цікаво від арестовича та латиніної
-
Пробували, але історія вирішила швидко підтвердити моє бачення, злилися лінчувальники))
