Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
 • Публікації

  6 665
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача karbo

 1. Це так очікувано, що аж Фейк Занадто добре щоби було правдою
 2. Вже придумали машину часу і можна ще разок в три місяці назад?
 3. Втрат порядку 70-80 тисяч. Біля ста в зв'язку з померлими від ран. Щоби заспокоїти суспільство треба призвати на службу силові відомства, це дасть змогу рік не давити на цивільне населення і провести часткову демобілізацію.
 4. За ї бали ви своїми срачами
 5. Як раніше прикидав: the VKS is unlikely to still have any operational A-50s; out of 7 A-50Us known to have entered service, 5 might still be operational, if the Bort 43 was meanwhile repaired; out of 3 A-100 prototypes known to have been constructed, none is confirmed as in service with the VKS, but nobody says the Russians are unlikely to press them into operations. Bottom line: the VKS is likely to still have a total of 7 or 8 A-50Us and A-100s on hand. Ті, що залишилися, будуть використовуватись дальше від лінії фронту і з більшою обережністю, а значить з меншою ефективністю.
 6. Але без моста і свято не свято))
 7. Ага Мамочка пошли на*** отсюда))) t.me/lachentyt/39530
 8. Виходячи з логіки останніх подій щось повинно відбутися біля четвертої ранку. Невже міст?))
 9. Який ідіот признається чим літаки противника збивають?
 10. Поки працює руська ппо це явно не той випадок.
 11. Кажуть, ще один літачок приземлився)) Як колишньому солдату радянської армії приємний подарунок))
 12. Пардоньте, а навіщо приземляти? Вначале идёт крыло постановщиков помех, затем подавление наземных ПВО и потом фронтовая авиация (нвбд 80-х). А там уже чтобы утюжить даже низкоскоростные грачи (су25) или крокодилы (ми24) вполне сгодятся. Це точно про Україну?
 13. В данный момент важно даже не качество, а количество самолётов - для прифронтовой зоны деятельности и те допотопные миги21 (на сегодняшний день самый массовый истрижопель в мире - по выпуску более 21 тыщ) сгодились бы, т.к. могут нести фабы (для прорыва эшелонированной обороны), чего тогда говорить за обещанную западом хотя бы одну бригаду (в других источниках авиаполк). Не годиться, так лише наших пілотів приземляти. Потрібна сучасна техніка і вона на підході, або і вже парочка працює.
 14. "В версию дружественного огня не верил еще в первый раз. Пытаются прикрыть собственную ничтожность еще более запредельной собственной тупизной. Судя по всему хохлы начали применять F-16 с какими-то хитрыми ракетами." Приємно))
 15. Без літаків цього типу руська авіація катастрофічно осліпне. Як і в цілому система ппо Їх всього 8 , здається
 16. Як сказати, як говорили класики, кількість має властивість переходити в якість. Масою можна воювати лише при підтримці авіації, а якщо перевага буде в іншої сторони, то чекаємо дуже цікавих перетурбацій на лінії фронту.
 17. В Ірані чи північній Кореї літаки такі завалялись? А щодо людей, то ще не придумали іншого способу воювати. Лише кацапів там лишилося в землі набагато більше. І це літак дальнього виявлення, без таких небо рф зовсім діряве буде, а ЗСУ ой як на руку, особливо з приходом ф16
 18. t.me/voynareal/84421 Обережно, руський мат))
 19. Дивився Що, українська мова здивувала?))
 20. t.me/torontotv/24524 Дуже гарне кіно. Рекомендую.
 21. Ти навіть тупіший аніж я собі уявляв
 22. Вже від Донбасу відреклися. Сильно допомогло?
 23. Фу, яке ти високомірне, так лише кацапи величаються
 24. Кажи дальше Шолохов син українки і народився на території, яка теж могла бути українською, і описував життя українців. Як ви легко все достойне віддаєте кацапам.
×
×
 • Створити...