Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

технік

Пользователи
  • Публікації

    16
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем технік

  1. ДБН 360-92

    п3.24* У містах і селищах міського типу на присадибних ділянках при дотриманні санітарних протипожежних і будівельних норм можуть бути розміщені господарські будівлі та гаражі, вбудовані у житловий будинок, прибудовані до нього, або у вигляді окремої будівлі.

    Господарські будівлі для утримання худоби, інших тварин і птиці допускаються в селищах міського типу, а також у міських районах садибного житлового будівництва, де згідно з нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування та державного нагляду дозволено їх утримання. Розташування цих будівель на присадибних ділянках слід виконувати відповідно до місцевих правил забудови для сільських населених пунктів.

    Розміщення господарських будівель по лінії забудови житловими будинками не допускається.

    Розміщення гаражів слід передбачати переважно вбудованими або прибудованими до житлових будинків по лінії забудови або в глибині ділянки.

    3.25* Протипожежні розриви між будинками або окремо розташованими господарськими будівлями відповідно до ступеня їх вогнестійкості, а також віддаленість ємкостей горючої рідини на присадибній ділянці (при опаленні будинків рідким паливом) слід приймати відповідно до протипожежних вимог (додаток 3.1).

    Розташування і орієнтація житлових та громадських будинків повинні здійснюватись з урахуванням забезпечення нормативної тривалості інсоляції та норм освітленості відповідно до "Санитарных норм и правил обеспечения инсоляцией зданий и территорий жилой застройки" та СНІП II-4-79 "Естественное и искусственное освещение" як в будинках, що будуються, так і в сусідніх житлових і громадських будинках.

    Для догляду за будівлями і здійснення їх поточного ремонту відстань до межі сусідньої ділянки від найбільш виступної конструкції стіни треба приймати не менше 1,0 м. При цьому повинно бути забезпечене влаштування необхідних інженерно-технічних заходів, що запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів будівель на територію суміжних ділянок.

    3.25а* Відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами слід приймати відповідно до санітарних норм за таблицею 3.2а, але не менше протипожежних норм згідно з таблицею 1 додатка 3.1.

    • Лайк 1
  2. ДБН 360-92** п.3.25. Для догляду за будинками і здійснення поточного ремонту відстань до сусідньої межі ділянки від найбільш виступаючої конструкції стіни треба при-ймати не менше 1,0 м. При цьому повинно бути забезпечено організацію водо-стоку атмосферних опадів з покрівлі будівлі на територію суміжної ділянки

     

    це його проблема що він побудувався на межі і не відступив мінімум 1 м, земля ваша

  3. зверніться до спеціалістів за розрахунком інсоляції території сусіда при встановленні вами майбутньої огорожі, щоб згодом сусід не подав в суд
  4. ДБН Б.2.2-5-2011 «Благоустрій територій»

    1.1 Ці норми встановлюють загальні положення проектування нового будівництва, реконстру-кції та капітального ремонту об’єктів благоустрою

    1.2 Ці норми поширюються на об’єкти благоустрою незалежно від їх підпорядкування та фор-ми власності: − ……. − прибудинкові території;….

    6.7 Дозволено проектувати огородження як окремих ділянок, так і усієї прибудинкової тери-торії садибної забудови. Висота огороджень має бути не більше ніж 2,0 м на межі сусідніх земель-них ділянок та не більше ніж 2,5 м на межі з вулицею для забезпечення нормативної інсоляції та провітрювання суміжних територій.

    9.8 Огородження

    9.8.1 Огородження треба відрізняти за: призначенням (декоративні, захисні, їх поєднання), ви-сотою (низькі – від 0,3 м до 1 м. середні – від 1,1 м до 1,7 м, високі – від 1,8 м до 2,5 м), видом ма-теріалу (металічні, залізобетонні тощо), ступенем проникності для погляду (прозорі, глухі), ступе-нем стаціонарності (постійні, тимчасові, пересувні).

    9.8.2 Проектування огороджень треба виконувати у залежності від місця їх розміщення згідно із стандартами, каталогами сертифікованих виробів, проектами індивідуального проектування.

    9.8.4 Огородження майданчиків і ділянок підприємств, будівель і споруд різного призначення, що знов будуються або реконструюються, треба проводити згідно з СН 441.

    • Лайк 1
  5. житловий кодекс

    "Стаття 100. Переобладнання і перепланування жилого будинку і жилого приміщення

     

    Виконання наймачем робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребують отримання документів, що дають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потребується.

    Документ 191-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.02.2015

    ЗАКОН УКРАЇНИ

    Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

  6. 1.5. Інвентаризаційна справа формується і ведеться на кожен

    об'єкт нерухомого майна на весь час його існування та зберігається

    в органі державної реєстрації прав за місцезнаходженням такого

    об'єкта.

    а цей пункт взагалі не можливо виконати на весь час його існування бо в кожного інвентаризатора тепер своя справа

    Хоч десь в якомусь регіоні України орган державної реєстрації приймає інвентаризаційні справи?????

  7. У нас в області жодне комунальне районне чи міське БТІ не погоджує тарифи в обласній раді. Чому я повинен?

    (ссылка устарела)

    на сайті знайщла якесь розяснення старе правда від 20.04.2012

    Крім того, на сьогоднішній день БТІ, незалежно від форми власності, надають послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості за тарифами, встановленими Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, відповідно до пункту 12 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (далі – Постанова).

    Постановою не передбачено, що тарифи на інвентаризацію нерухомого майна встановлюються тільки для суб’єктів господарювання, які перебувають у комунальній власності.

    Отже, суб’єкти господарювання, незалежно від форми власності, повинні надавати послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна за тарифами, які затверджені Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за місцем розташування об’єкта.

  8. ні не тільки для квартир, розділ 6 раніше в інструкції був без підпунктів а в 2013р підпункти6.1-6.4 зявляються в останній редакції інструкції
  9. Загальна площа індивідуального (садибного), дачного, садового будинку визначається як сума площ приміщень без урахування площ балконів, лоджій, терас. До загальної площі таких будинків включаються площі всіх поверхів, враховуючи мансардний, цокольний та підвальний.

     

    пункт 6,3 другий абзац

    • Лайк 1
  10. [quote

    Если взять такой подход для инвентаризации, то самозастроя в природе не будет существовать. Для того, чтобы ввести в эксплуатацию, строительство должно быть закончено, а год окончания строительства можно определить только после ввода в эксплуатацию. Вот так оно и будет болтаться в воздухе - в ТП не внесешь без года строительства, а год строительства не узнаешь, пока не подашь ТП на регистрацию. А если у меня дом 1903 года и я его реконструировал в прошлом году с надстройкой трех этажей - его нужно вводить как построенный до 1992 года по ТП? Бред получается.

    в тому той справа що чіткого визначення крім вищеназваного наказу не зустрічалось

    при технічній інвентаризації замовник вказує рік побудови будівель і засвідчує його підписом. І коли рік 2012 або 2013 повертається з технічним паспортом і починаються проблеми не той рік вказав поставте мені 2010 або взагалі 1992р а власник вже технічний паспорт засвітив пороздавав на вимогу копії

    на мою думку потрібно було б писати в графі будівництво початок 2005 кінець 2012 чи 2013

  11. 7.4.5.Роком побудови житлового будинку (квартири) вважається рік, у

    якому цей будинок було введено в експлуатацію. Наприклад, якщо

    будівництво житлового будинку почалося в 1987 році, а закінчилось

    у 1991, то роком побудови буде 1991-й. При перебудовах,

    надбудовах, розширенні будинку роком уведення в дію вважається рік

    початкової побудови.

    ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ Н А К А З 08.12.2010 N 491

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 січня 2011 р. за N 9/18747

    Про затвердження Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах

    в яких нормативних ще, є чітке визначення, рік будівництва, почав будуватися 2005 закінчив 2011 чи 2013

    • Лайк 5
  12. Роз’яснення стосовно практичного застосування положень Порядку, затвердженого наказом Мінрегіону від 19.03.2013 № 95.

     

    Відповідно до пункту 9 прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» інспекції державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2013 року безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж приймають в експлуатацію: індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані у період з 05 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року.

    Порядок прийняття в експлуатацію таких об’єктів затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19.03.2013 № 95 (далі – Порядок).

    Відповідно до пункту 2.2. Порядку технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єктів включає в себе такі етапи:

    - попереднє (візуальне) обстеження об'єкта, в тому числі огляд і фотографування об'єкта та його конструктивних елементів, визначення категорії складності об'єкта, вирішення питання щодо необхідності застосування спеціального устаткування, приладів та апаратури під час технічного обстеження;

    - детальне (інструментальне) обстеження об'єкта, в тому числі визначення

    параметрів і характеристик матеріалів, виробів та конструкцій, а також при необхідності порушення перед виконавцем питання щодо залучення до технічного обстеження атестованих лабораторій для проведення необхідних досліджень чи інших відповідальних фахівців для прийняття обґрунтованого рішення.

    Якщо етапи технічного обстеження об'єкта, що проводилось, не збігаються з указаними етапами, зазначаються фактично пройдені етапи технічного обстеження.

    Відповідно до пункту 2.7 Порядку, технічне обстеження об'єктів індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, прибудов до них загальною площею до 300 квадратних метрів включно, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться під час їх технічної інвентаризації з подальшою видачею технічного паспорта.

    Пунктом 1.4 «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна», затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. № 127 (із змінами внесеними наказом Мінрегіону України від 28.12.2012 р. № 658), встановлено, що технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна проводиться суб'єктами господарювання, у складі яких працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію у Мінрегіоні України та отримали кваліфікаційний сертифікат на проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. При цьому, в разі якщо такий виконавець також має кваліфікаційний сертифікат за напрямом – експертиза та обстеження у будівництві, безпосередньо він має право проводити вищевказане технічне обстеження під час здійснення технічної інвентаризації.

    Згідно з пунктом 3.2 Порядку замовник або його уповноважена особа подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до інспекції за місцезнаходженням об'єкта заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта за формою, наведеною у додатку 3 до цього Порядку, до якої додаються:

    - два примірника заповненої декларації;

    - звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта з висновком про їх відповідність вимогам надійності і безпечності експлуатації (крім індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, прибудов до них загальною площею до 300 квадратних метрів включно, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них загальною площею до 100 квадратних метрів включно);

    Засвідчені в установленому порядку копії:

    - документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт;

    - технічного паспорта.

    Заява про прийняття в експлуатацію об’єкта підписується також співвласниками земельної ділянки та зазначеного об’єкта (у разі їх наявності).

    (ссылка устарела)

    то потрібен чи не потрібен звіт?

  13. Мінрегіон видав два накази змін до інструкції №404 потім №2 і це все на протязі трьох місяців, де 2 відміняє частину 404, це все робилося швидко і частково не продумано, а про інвентаризаційні справи ніхто і не думав, наказом змінили інструкцію а ви її виконуйте як хочете, я думаю можуть бути ще зміни, так що не спішіть робити доведеться переробляти
  14. 11. Порядок унесення поточних змін до інвентаризаційних документів

     

    У разі виявлення змін щодо складу, технічного стану,

    власників будинків тощо, суб'єкти господарювання вносять до

    інвентаризаційних документів відповідні виправлення та доповнення.

    При наявності змін технічний паспорт замінюється на новий з

    позначкою про це в старому технічному паспорті, який залишається у

    замовника. { Абзац другий розділу 11 із змінами, внесеними згідно

    з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства

    N 167 ( z0479-10 ) від 01.06.2010 }

    Матеріал має бути сконцентрований в одній інвентаризаційній

    справі (паралельні справи не заводяться).

    Усі матеріали мають бути пронумеровані за порядком їх

    розміщення в інвентаризаційній справі, унесені до опису (додаток

    1.1).

     

    як нам, інвентаризаторам не працюючи в БТІ дотриматись даного розділу інструкції??? Як взати чи заводилась справа на обєкт чи ні?

  15. А зараз створюючи свій субєкт господарювання бачу вихід при поточній інвентаризації виготовляти свою архівну справу, а там буде видно, що буде далі!

    а я буду виготовляти свою інветаризаційну справу і буде у нас у кожного на один і той же обєкт по справі ще й до того при проведеній інвентаризації можуть відрізнятись розміри, площа, вартість та фізичний знос, у кожного розуміння що належить до самочинного, якщо один сертифікований інвентаризатор буде ставити самочинне то інший вже не поставить , а особливо при останніх змінах до інструкції №404 та №2 Мінрегіону при різному трактуванні пунктів не належить до самочинного, саме цікаве почнеться при інвентаризації квартир при здачі в експлуатацію, коли квартира буде продаватись власнику де 1 кв м 5000-8000 грн., тоді вже (забудовник свою інвентаризацію замовив а майбутній власник свою у кожного свій техпаспорт) коли в власника різні площі може різниця складати і не багато 0,8 кв м але це не малі гроші і тоді вже два інвентаризатори зустрічаються в суді,

    коротше бардак

×
×
  • Створити...