
віщий олег
Пользователи-
Публікації
61 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача віщий олег
-
Вам не здається, що відставка керівників департаменту ліцензування НБУ, є передвісником того, що ми стоїмо на порозі грандіозного шухеру, з яким вони прямо чи опосередковано не бажають бути пов'язані?
- 51 566 відповідей
-
- $ курс
- актуальный курс
- (та ще 15)
-
Бегущий банкир.
- 51 566 відповідей
-
- $ курс
- актуальный курс
- (та ще 15)
-
Є одне але про яке Ви шановне панство забулися - в Европі сільське господарство, в тому числі молочне скотарство дотується із бюджету, тобто підтримується державою, а у нас на жаль ні. Тому за все розплачується споживач, характерно те, що вища ціна не гарантує високої якості.
-
І що саме головне дивує, що в таких горе бізнесменів, бізнес то є і мало-майськи працює приносячи дохід. Тут сидиш думаєш, ночами не спиш, прораховуєш всі нюанси, вивчаєш ринок, конкурентів і т.д., а вони особливо голову не ламають, можливо це спостереження зі сторони і упереджене.
-
Здебільшого особисті зустрічі, відвідування пекарень та спілкування по телефону. В даному випадку Вам для отримання секретів а також для налагодження оптимального технологічного процесу необхідно найняти професіоналів. Але, я так розумію, що обладнання Ви вже придбали, тому перш за все необхідно найняти хорошого технолога, який при можливості вижав з нього все можливе, що стосується кількості і якості. Хоча як на мене найбільш оптимальним у Вашому випадку було б придбання ротаційної пічки, нехай і малої потужності, при цьому повністю відпали питання по якості випічки. Конвекційна пічка не дасть при випічці того ефекту що ротаційна, та й розрахована вона не для промислового використання. Казав Вам хочете відкрити пекарню - найміть мене, дешевше буде.
-
Здобна булка, вага - 100 гр. Добавлено через 17 минут Ідея цікава, і можливо її можна реалізувати на рівні аматорів-любителів. Стосовно професіоналів, які займаються цим бізнесом - виникають певні сумніви, це здебільшого закриті клуби. В цьому бізнесі випадкових людей не має, а завдяки професійним секретам є можливість банального заробляння грошей. З власного досвіду мушу зауважити, відгукуються на спілкування здебільшого хлібопіки з інших регіонів.
-
Собівартість однієї булки становить близько 0.8-1 грн. без начинки та близько 1.5 грн. з начинкою. Точка беззбитковості знаходиться на рівні 400-500 булок, а далі з кожною наступною сотнею дохід зростає в арифметичній прогресії. Обсяг виробництва в 1000 і більше булок на добу дає змогу отримувати прибуток в розмірі більше 500 грн. От такі пироги.
-
Чим дальше в ліс - тим більше дров. Чим більше вникаєте в тему - тим більше випливає специфічних нюансів. Дьявол кроется в мелочах. Займатися цим бізнесом чи ні - вирішувати тільки Вам, тому перед прийняттям рішення все зважте і детально прора***те. Поторгуйтеся з продавцями,я не думаю що до них стоїть черга з грошима - не ті часи, глядиш якусь десятку-другу зекономите. Промоніторте ціни на аналогічні об^єкти, можливо підвернеться навіть щось в кращому місці і значно дешевше.
-
100000+60000=160000 як я вже вище відмітив можна сміливо множити на 2 плюс 260000 Можливо наші підрахунки відрізняються. Але Сільвер моя Вам дружня порада не робіть кардинальних вчинків на емоціях. Ще раз вивчіть, промоніторте ціни на місцеву нерухомість, по можливості поспілкуйтеся з людьми які вже мають аналогічний бізнес для того, щоб виявити всі підводні каміння та течії. Ви будь-ласка не думайте-фантазуйте, а детально все прора***те вартість ремонту, побутової техніки та облаштування території. Складіть хоча б примітивний бізнес-план у вигляді таблиці Витрати-Доходи. Добавлено через 1 минуту Відповідь на це запитання я навів вище.
-
Шановний Сілвер. Перш за все Вам необхідно прорахувати скільки необхідно коштів вкласти в ремонт та облаштування, всі розрахунки можете сміливо множити на коефіцієнт 1.5-2, отримана сума плюс витрати на купівлю і буде загальна вартість проекту. Думаю, що вона буде не менше пів-лімона еврів. От і прора***те, коли ваші гроші окупляться.Крім того, вра***те, що бізнес сезонний і Вам необхідно туди перебиратися жити. Чесно кажучи, маючи пів-лімоно еврів, чи навіть долярів я би уїхав в Ізраїль.
-
Вважаю актуальним відкриття СТО по ремонту велосипедів. За власними спостереженнями велосипедистів в остані роки значно побільшало, особливо серед молоді. Велобайки дорогі, а самі велосипедисти використовують відповідну екіпіровку, шлеми. Я не думаю, що це тимчасове захоплення.Приклад тієї самої Европи підживлює цей модний тренд і можливо, частково, турбота про власне здоров"я. А взагалі необхідно займатися тим бізнесом, до якого лежить душа і ти в ньому хоч трохи розбираєшся.
-
Вважаю, що квартальна пекарня, на сьогоднішній день є найбільш цікавою в економічному плані. Можливість запровадження торгової націнки на рівні роздрібних магазанів, відсутність логістики а також не потрібно гратися з упаковкою. Обсяги виробництва в кількості 1000-1500 хліба та 500 шт. здоби дадуть змогу отримувати прибуток. Але головна перевага - це гарячий хліб.
-
Приєднуюся, так як сам в 2008 прислухавшись до рекомендацій Аляка, за що йому велике спасибі, перевів все в доларовий кеш. Страшно подумати скільки міг би втратити. А економіка знаєте, дійсно не терпить гвалтування, також не діє в приказному порядку і саме головне не вірить " в покращення", тому рано чи пізно ми потрапимо під холодний душ, але це вже буде " погіршення ". Шановні СВІТИЛА, я як і LM не дуже азартний, тому крім Ваших ставок хотілося б почути практичні рекомендації, план дій, дорожну карту поведінки на найблищий рік. Як зберегти кошти, куди їх вкладати, на чому зосередитись, як вижити. Дякую.
-
Азаров під час поїздки по Київщині заявив, що на протязі року в Києві та області відкриють мережу булочних-кондитерських а на Троєщині запустять хлібобулочний комбінат. Тісно пов'зую ці дві заяви. Мало віриться в те, що булочно-кондитерські будуть повного циклу, скоріш за все це будуть торгові площадки для збуту продукції Троєщинського хлібокомбінату, який будує хтось із наближених. І це в той час коли в Києві закривають хлібзаводи. Розмах у хлопців грандіозний - разом із виробництвом одночасно запускають і свою мережу збуту, що дасть змогу підвищити рентабельність, відповідно зменшивши рівень окупності самого виробництва. А київський регіон, із його пару мільйонами населення, дуже перспективний та й вигідний для ведення хлібопекарського бізнесу.
-
Витрати на вирощування зернових становлять 5-6 тис. грн на 1 га, от і пора***те. Рентабельність 30 відсотків при вирощувані зернових дуже хороший показник, рапс і соняшник дає більше, а тваринництво межує на грані збитковості.
- 51 566 відповідей
-
- $ курс
- актуальный курс
- (та ще 15)