Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Privet

Пользователи
 • Публікації

  7 474
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  3

Усі публікації користувача Privet

 1. Мешканці Маріуполя, Бахмута, Авдіївки та інших знищених кацапами міст України повинні вам поспівчувати. Чимало Українців вимушені були виїхали за кордон , у країни НАТО, у цивілізовані країни. Іронія долі, що у донецьких, за будь-яких обставин, цивілізації не буде - брехня, лицемірство, відсутність елементарних людських прав та свобод, знецінення людського життя, стагнація та деградація - це усе що їх очікує у окупації.
 2. youtube.com/shorts/-TQVrrOhUtk?si=4reY0E1JWR9qN5Vp
 3. Чого кацапи насправді боялися та бояться - так це того, що Українці, незважаючи ні на що, будуть жити краще ніж вони. І у нас це непогано останнім часом виходило. Очевидно, що вони воюють не за якийсь там донбас , рюських та духовні скрепи. Їм глибок фіолетово на це населення, ці міста , бо вони чудово знають ціну цього населення. Що їх насправді лякає, - це перспективи України. От же, нам лише потрібно продовжувати робити свою справу. У мене давно вже є така забава (десь останніх 10 років) - місцевих пройдисвітів доводити до інфаркту. Досить непогано виходить вичавлювати рюськи дух з місцевих патріотів-посадовців та інших службових осіб, які займають відповідальне становище - то з моєї подачі аудит нарахує 40 млн.грн збитків, то декілька кримінальних проваджень відкриють - навіть до суду місцеву поліцію тягаю та примушую через суд це робити та з цікавістю спостерігаю як вони там бекають та мекають. - Мені тут нещодавно в черговий раз погрожували та аргументували, що (цитую майже дослівно) у мене ворогів більше ніж бліх на місцевих собаках. Подібні речі особисто мене тішать та рух у правильно напрямку я усе ж таки спостерігаю - навіть прокуратура останнім часом почала проявляти ініціативу щодо місцевих патріотів - посадовців.
 4. Це діагноз. Знаю це достеменно - дитинство провів там, чимало близьких родичів там поховано, навіть у Славянську навчався після армії. Зараз з полегшенням видихаю, що переїхав та не жив у тому середовищі свої найкращі та найпродуктивніші роки.
 5. Материал Human Rights Watch: Там, где сегодня остались обгоревшие развалины, когда-то стоял цветущий город. До того как российские войска начали штурм Мариуполя, в этом современном городе на юго-востоке Украины жило примерно 540 тысяч человек. Занимая стратегически важное положение на побережье Азовского моря, Мариуполь был важным культурным и промышленным центром. www.hrw.org/ru/feature/russia-ukraine-war-mariupol
 6. 17.02.2024 18:21 У рф не визнають втрату винищувачів – командувач ПС ЗСУ "підказав", де шукати пілотів www.5.ua/polityka/u-rf-ne-vyznaiut-vtratu-vynyshchuvachiv-komanduvach-ps-zsu-pidkazav-de-shukaty-pilotiv-322755.html
×
×
 • Створити...