Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

mazurati

Пользователи
 • Постов

  677
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент mazurati

 1. Волога конденсує на поверхнях з низькою температурою.
 2. Ширина шва 6-10 мм, залежить від вашого естетичного сприйняття. Заробляти цементними затирками, пам’ятаємо про паропроникність швів . Тому і ширина шва , тому і клінкер.
 3. В випадку , якщо буде формат 1200, при нанесенні на плитку і на основу- є шанс не вдати до 12мм.
 4. Зробіть не на глаз 13-14 мм. Плиточник вам подякує, Імхо .
 5. Гідра в душовій має бути якнадійніша. Бо в іншому випадкові той метр вашого житла не використовується, як почне текти до сусіда.
 6. Кожен читає так як йому хочеться. не буду вам заважати.
 7. Абсолютно нічим , за великим рахунком . При меншій температурі ( 20*) у клейової суміші буде більше вологи для гідратації.
 8. 650 - ціна готового продукту? Чи тільки ціна вкладання? Можна так роздробити прайс , що 650 може показатися « задарма «
 9. Якщо то відкритий балкон , то не варто міряти шов папером . Мусить бути значно ширшим.
 10. Просто подібні відео давно на теренах ютюба. І якість продукції , яку рекламують азіати якась сумнівна.
 11. Скажіть будь ласка , ви пробували той продукт , що на відео. На основі чого такі висновки( що він прямо класний). ? Тут люди не один рік підбирають ключик до тих швів.
 12. Дякую за відгук. Юрій , відверто, ви з тих замовників, яким хочеться зробити як для себе. Успіху вам в завершенні будови , та і в житті фарту і «рівних» людей!
 13. За лінійне розширення керамограніту( 9 в мінус 6 ступені на 1 градус на 1 м.п.)( було в закладках - змінили інтерфейс- не знайду) . А в основному рве клюшки від внутрішньої напруги в плитці. І часто рве великі клюшки , а з тонкими полосками ні ,так як точка внутрішньої напруги вирізана( видалена).
 14. Тут уже друге питання( надійно і правильно) . І буде усе красиво!
 15. Нахил звичайно потрібен , але дещо більший 1,5 см на 1 м, п, на сходинах теж потрібен нахил . При меншому ( на терасі ) - це вже ваша відповідальність, п не майстра . Розмір шва і гідра теж мають великий вплив .
 16. Якщо була виконана гідра з кутовими стрічками- то такі явища як у тс неможливі.. Якщо гідри не було : то можливо все і вода через міжплиточні шви( мікротріщини ) і капілярний підсос ( може підняти до 1,5 м, з досвіду)
 17. Цікавить одне : чи є залишковий нальот? Чи не потрібно на другий день мити хімією?
 18. Чи не варіант: заблочити епоксіпраймером і потім ізолювати чим душа бажає?
 19. Мабуть він таки получився дуже добрий. Але «лотерея « з гранулометрією трохи надоїла. Особисто мені.
 20. Нова буває різна : Харків , Запоріжжя, Київ . Це те що знаю і юзав особисто, і вони різні.
 21. Мені здається що при такому рішенні : короткі шви на плитках у цих двох рядах співпадатимуть. Порушиться концепція ( зміщення в 1/3). [size="1"][color="Green"][I]Добавлено через 6 минут[/I][/color][/size] [QUOTE=Serd;5331342]только Всевышнему ведомо, что зак в голове изменил тз. А начинать смещение плитки в 1/3 все же надо было от наружки проема:pardon:[/QUOTE] Тут не сперечатимусь : від входу булоб краще-більш достатні куски. Уся « мєлочуха « затінилася б тумбою від умивальника. :beer:
 22. [QUOTE=Serd;5331168]Стартанул неправильно, а надо было от проема по наружке - 2см Когда затрется и станет дверь, ничего криминального вы не увидите. Но.. момент есть.[/QUOTE] Я б не був так впевнений. Лінію площини стіни на стяжці бачу . Відступ є( скільки не бачу) . ТС пише що вкладено згідно ТЗ. Значить дати премію, компенсувати моральні збитки: митець так бачить!
×
×
 • Создать...