Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

whoops

Пользователи
  • Публікації

    22
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача whoops

  1. Там ще й сніг і лід буде. Думаю що це може бути проблемою особливо зимою. А якщо закріпити направляючу прорізом вниз?
  2. Дякую за відповідь. Не підскажете як краще закріпити направляючу збоку чи зверху? Наскільки важливо зберігати центр мас?
  3. Приходить на думку 2 варіанти кріплення направляючої до каркасу воріт: збоку і зверху за допомогою привареної пластини.
  4. Дісталась мені ділянка землі з вузькою передньою частиною та нахилами в дві сторони. Після будівництва будинку, коли діло дійшло до встановлення відкотних воріт то виявилось що зробити це не так вже й просто. Але ми не шукаємо простих шляхів Отже маємо зараз тимчасові ворота з сіткою довжиною 5 метрів. Потрібно замінити їх на відкотні. Єдине місце куди б можна їх відкочувати це направо (див. фото). Маємо трохи нахил. Дійшли до висновку що можна б було використати рів і зробити щоб ворота їздили не в середині а ззовні. Далі поміряли довжину сітки і виявилось що трохи не вписуємось в межі ділянки навіть якщо робити ворота довжиною 4.5 метра (це мінімальна довжина яка буде комфортна). Появилась думка що якщо ми не можемо продовжити рів за межі ділянки то було б добре перевернути ворота щоб їх хвіст/противага була в верху, а не внизу. Додаю фото та схеми. Чи має такий варіант право на життя? Буду вдячний за поради. PS: деякі пояснення до 2ї схеми: пунктиром - дороги, синім - межі ділянки, стрілки вказують напрямок підьому
  5. Дешеві меблеві світильники вставлені в стандартний підрозетник. Галогена лампочка G4 12V 20W замінена на пласку LED 12V 1W. Вмикаються від датчика руху.
  6. В мене є певний досвід схованого монтажу ролет. В свій час я також дивувався чому фірми які продають і монтують ролети не цікавляться таким способом монтажу. Тому фактично довелось самому придумувати схему і послідовність монтажу. На фото те що вийшло. Добавлено через 14 минут накалякав приблизну схему послідовність робіт десь така: 1) віконий проєм на етапі будівництва збільшуєм на висоту коробу ролет 2) варим з кутника металевий каркас 3) кріпим каркас в проємі 4) ставим вікна; верх вікна кріпим до каркасу 5) монтуєм ролети 6) утепляєм пінопластом підчас фасадних робіт 7) зашиваємо з середини гіпсокартоном і утепляєм ватою
  7. whoops

    Ділянки біля Львова

    Подивіться ще 1) Виннички 2) Гончари
  8. а перед проклейкою ви промазували блок чимось? чи клеїли відразу на блок? .. і хоч приблизна його ціна?
  9. Дякую. Може є лінк на ізовер глянути як він виглядає? і яка його ціна?
  10. тому й пишу тут.. порекомендуйте гідроізоляцію. АКВАМАТ-ПЕНЕТРАТ? бітум?
  11. Маємо підвал з блоків ФСБ занурений в грунт з одного боку на 2.4 метра (4 блоки і на 1м з другого (ділянка з нахилом). Грунт верхній шар 0.5 метра суглинок, далі тверда глина. Площа будинку 12х12, площа зовнішній стін >70м2. Будинок сусіда також має підвал і без гідроізоляції (будували давно). Підвал в нього на скільки я бачив сухий. Но для надійності я б хотів зробити якусь не дуже дорогу (бюджет 4-5 тис грв) гідроізоляцію/дренаж, щоб спокійно спати. Знайомі дипломовані будівельники рекомендують покривати гарячим бітумом та рубироїдом. Я ж начитавшись сайтів більше схиляюсь в сторону дренажу та геомембрани (див малюнок) Отож по моєму варіанту: - мембрана з пупирцями є в Метро рулон 30x2м = 874 грв (берем 2 рулона). Відразу запитання: клеїти стики чим? - дренажна труба 25 метрів (по 30грв за метр ??) = 750грв - геотекстиль 12.5 м2 (15грв м2 ??) = 190грв ітого = 2700грв Питання полягає чи варто ще покривати бітумом та рубироїдом? Чи не потріскається той бітум і скільки він буде коштуватиме? (бітум-полімерні мастики не розглядаєм так як вони дорогі) Можливо краще промазати блоки проникаючою гідроізоляцією АКВАМАТ-ПЕНЕТРАТ? Запитання до Propeller: скільки буде коштувати АКВАМАТ-ПЕНЕТРАТ на 70м2 з доставкою в м.Львів?
  12. 2kliman як не будівельник можу пояснити як це порахувати швидко і просто не вдаючись в тонкощі (для точних розрахунків є програма TECE instal-heat&energy 4.6 як писали вище.. там це рахується буквально за 2 хв): - для нашого регіону потрібно R мінімально 2.2 - спочатку рахуємо R для кожного шару стіни - в тебе там фактично тільки цегла 0.36м ділим на коефіцієнт теплопровідності цегли 0.8 отримуєм R цегли 0.45 - якщо є інші матеріали в стіні їх також рахуєм і додаєм (штукатурки можна не враховувати бо дають дуже малі значення) - одже маєм 0.45 а потрібно 2.2 значить треба добрати 2.2-0.45=1.75 - пінопласт має коефіцієнт теплопровідності приблизно 0.036 і щоб шар пінопласту давав R=1.75 потрібно 1.75*0.036=0.063 себто 6.3см
  13. проблема в тому що треба збільшити кухню і гостинну (в порівнянні з оригіналом) , при тому не збільшуючи блок сходи-санвузол-прихожа.. от центр і змістився. мені самому не подобається стіна в центрі, краще б було без неї.. но я й розумію шо перекриття також мусить на шось опиратись
  14. напевно добавлю на 2му поверсі мансардне вікно в санвузол, а на першому якось обійдеться без.
  15. А які думки на рахунок даху? чи не складний такий варіант конструкції даху?
  16. В оригіналі нема центральної стіни на яку спирається перекриття, там розміри кімнат меньші. Замість дивана в апендициті такі планується обідній стіл (неправильно намальовано на рисунку). Пропозиції як розширити цю область приймаються. Як краще розмістити телевізор і камін - пропозиції також приймаються. Чи потрібна перегоротка між столовою/залом і кухнею я досі вагаюсь, в любому випадку стіна там не капітально можна добудувати/забрати в любий час.
  17. Це помилково намальоване шоссе , насправді там навіть не дорога, а трохи ширша стешка (формально підїзд до сусіднього будинку). Від неї я планую відступити 1-2 метра.
  18. За основу було взято проект з журналу (ссылка устарела) (Рис. 3. Дом «Европейский») та дороблено знайомим архітектором з врахуванням місцевості. Даний проект був вибраний через те що має велику терасу з накриттям. Ділянка має нахил. Перепад висот до 2 метрів (з заходу на схід). Тераса буде виходити на південний схід та сполучатись з садом. Гараж планується розмістити окремо (на 2 машини). Матеріал стін - цегла. Перекриття - монолітне.
  19. Склалась така ситуація - маю оформлений держ акт на землю під будівництво та будівельний паспорт повністю погоджений з типовим проектом будинку. Хочу почати будувати будинок по індивідуальному проекту який зараз розробляється. Підскажіть будь-ласка як краще узаконити цей індивідуальний проект: 1) виготовляти новий будівельний паспорт з індивідуальним проектом? 2) якимось чином внести зміни до існуючого типового проекту, якщо таке можливо (фактично там все відрізняється)? 3) почати будуватись а по закінчинню заплатити штраф 170грв? чи 800грв? за "відхилення від проекту"? чи самострой? 4) інші варіанти?
  20. як варіант - наливні підлоги з епоксидної смоли
×
×
  • Створити...