Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

goga777

Пользователи
 • Публікації

  2 533
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача goga777

 1. Автомат спрацьовує, який? де він на схемі? Якак схема заземлення у Вас? напишіть будь ласка
 2. Але зразу скажу що той четвертий модуль не заважатиме нічому, його взагалі не існуює в мережі (клеми замкнуті). Можете як буде потрібно з нього модуль витягнути та використати як буде нагода. Напишіть яке саме УЗО спрацьовує УЗС1 ? УЗС 2 ?
 3. Ваша схема TN-C, звичайна. Там потрібен ПЗІП на 3 полюси. Ось схема
 4. це вірний висновок скажу більше, інколи ПЗІП чи автомат можна перевернути щоб не виникало ціх обводів з проводу
 5. Треба більше інформації та схеми. Так нічого не зрозуміло. А навіщо це чудо тут? У нього контакти замнуті на шині.
 6. На мій погляд, концепція безкоридорних будинків - лише один із численних варіантів рішень. Мета, яку я ставлю перед собою - продемонструвати різноманітні варіанти планування у цій темі. Я дуже радий тому, що мої поради та розглянуті теми були корисними для людей, які обрали проекти у моїй сфері. Наразі мені відомо про будівництво 3 будинків з цієї колонки. Це надзвичайно задовольняє мене і підтверджує, що мої зусилля мають сенс і приносять користь іншим. Якщо комусь не подобається таке планування, завжди можна обрати щось інше. Це завжди Ваша відповідальність..
 7. До речі, як буде нагода то з'єднайте дверцята та корпус щита проводом ПВ-3 перетином 6 квадрат. Там для цього є болти.
 8. У такому випадку не звертайте увагу на слова написані червоними літерами
 9. Ми бачимо щит не оплобмований, слід визначити що він більш за все пдключений до опломбованого щита з лічильником з автоматом згідно ТУ РЕСу.
 10. У випадку пробою на землю фази УЗО побачить різницю між фазним та нулевим струмом, та виконає розмикання.
 11. 1) захист будівельного електрообладнання від зовнішніх імпульсів 2) захист електромережи від імпульсів, які генерує будівельне електрообладнання. Для прикладу: нагружена бетономішалка при включенні дасть імпульс в Вашу мережежу з амплітудою 3500-6000 вольт. Зварювальні апарати взагалі хтозна-що витворяють.
 12. Більш за все вони мали на увазі селективний автомат, але краще з"ясувати зателефонувавши в Легранд. Абсолютно вірно все. Будь ласка схема для "ТТ"
 13. Згоден, комбіновані ПЗІПи це завжди краще
 14. Звісно цей прилад Ви можете використовувати в схемі TN-S. АЛЕ є дно АЛЕ! У такому разі на ланцюзі заземлення-нуль Ви не отримаєте нормального захисту, там буде тільки іскровий розрядник. Що не дуже добре в TN-S . Моя Вам порада в TN-S використовуйте ПЗІП з однаковими модулями.
 15. ПЗІП з різними картріджами використовується при типі заземлення "ТТ" З однаковими модулями використовується при типі заземлення "TN-S"
×
×
 • Створити...