Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

cadet225

Пользователи
 • Публікації

  1 098
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача cadet225

 1. варіантів распіновки дійсно в інете багато ) але підійшов звичайний "прямий" кабель, хоча трохи перебрав порти на АКБ та значення у налаштуваннях інвертора + виставив перемичку на АКБ (на всяк випадок) - запрацювало а вот wifi-модуль у deye інверторів це просто морок ... з першого заходу нервів не вистачило )
 2. доброго вечора! таке відчуття що стандартний мідний кабель у комплекті deye (распіновка по стандарту 568B) не підходить до комунікації з BMS АКБ 2E (кажуть що там BMS як на pylontech). Хтось робив самостійно такий кабель - є нормальна схема распіновки ?
 3. а на схемі можете будь ласка вказати, бо я щось вже починаю сумніватись ) що ви маєте на увазі під автономним режимом ? у мене ж PE приходить з міста, та комутується на блоці GRID та LOAD дивлюсь схему з документації, ніби немає там згадки про цю проблему у мене гібридний інвертор якщо це має значення
 4. у мене РН = zubr D2 на кожній фазі - в них і затримка є і контакти розімкнуті по замовченю, що як раз ніби і дозволяє проаналізувати чи потрапляє напруга у визначений діапазон і тільки тоді закомутувати контакти. Ви це мали на увазі ? АВР буду ставити у окремому новому щитку, тому хочеться зменьшити кількість кабелів між існуючим та новим щитком. Трохи переробив схему (точки комутації контактів бо напевно візьму Ф 6 мм2, а wago до Ф 4 мм2) та більш детально промалював 2 рейки для N (бо зараз в мене 1, а при додаванні АВР прийдеться їх рознести). Ще трохи страшат тим, що треба робити комутацію контактів не на АВР, а через "контактори/пускателі" - не вивчав цю тему, це актуально для домашнього користування (насос скважини 1.1кВт, що там ще може бути ....?) ? схема.pdf
 5. має влізти на період відсутності живлення від грід-у
 6. вітаю! намалював плануєму схему підключення 1ф інвертора до 3ф мережі будинку. може десь помилка чи краще зробити по іншому ? дякую за поради. схема.pdf
 7. Вітаю! а є якісь сенс переплачувати за АВР Tomzn toq5 4p 125A (1400 грн) у порівнянні з АВР Lightwell ATS 4P 125A (1000 грн) ?
 8. сьогодні проїзджав voltmarket - запитав що можуть запропонувати з "інвертор + LiFePo4 АКБ" - там местний Толік прорахував ogs power vp5k48v5000w + 1 * logicpower lifepo448v100ah. Я кажу, а можно 2 * AKБ. А він відповідає, що до інвертору не можна паралельно підключати АКБ з вбудованими BMS .... ніби кожний відповідає за свою АКБ і щось там ні того ... Може це якась проблема чисто їх пропозиції (інвертора) ?
 9. Вітаю! Чи можна підключати 2 * LiFePo4 АКБ (з вбудованим BMS) паралельно до інвертора ? Дякую!
 10. ну щоб не переробляти на генераторі розетки (на 32A), не лізти всередину генератора )
 11. не зрозумів про перехідник ... якщо я 2 кабеля від цих розеток просто об'єднаю у 32A вилку зі сторони підключення до системи живлення будинку ? навіщо перехідник ?
 12. збірка напевно Китай. Трохи напружує що немає 32А розетки, доведеться об'єднувати 2 по 16А щоб підключити в схему як резерв. Нічого не пишуть про матеріал обмотки альтернатора навіть на офіційному сайті (мідь чи ні). Читав у когось тему про китайські кВт-и, які можуть бути не такими як заявляють у брошурках ). Продаван на прості питання: як правильно заземлити чи що буде від об'єднання 2 по 16А бекає як баран, посилаючи у сервісний центр, а там посилають до партнерів/конкурентів :)
 13. Привіт! А хто має що сказати за цей генератор - www.varo.com/p/powx516/generator-5400w ?
 14. Привіт! Cитуація наступна: SinPro перегрів АКБ NorthStar NSB190FT (абсорбований електроліт) - напруга на клемах SinPro була 17.6V (АКБ не вздувся, але був горячий та був відчутний запах виходу парів електроліта напевно) Зараз АКБ не тримає навантаження - після переключення на роботу від АКБ, UPS дуже швидко відображає ємність АКБ з 100% до 20% і працює хвилин 5-10. Скоріш за все дуже мало електроліта. Питання: що з ним можливо зробити, якщо таке взагалі можливо для цієї моделі ? чи немає сенсу та краще придбати новий ? Дякую!
 15. @ЭлектроМеханиКпланував для мережевого обладнання - не для авто. Якщо все однаково зі звичайними - то що можете порадити ?
 16. Привіт! шукаю заміну поточній АКБ які відгуки по експлуатації гелевих АКБ ? дивлюсь на АКБ на 200 А/г наприклад - "Аккумулятор гелевый LPN-GL 12V - 200 Ah" Буду вдячний за відгуки чи альтернативні пропозиції. Дякую.
 17. Электрическая газонокосилка GARDENA PowerMax 42E, 1800Вт, б.у. Электродвигатель - новый (заменен по гарантии) Детальні дані: Виробник - GARDENA Тип приводу - електродвигун Об'єм травозбірника - 50 л Потужність - 1800 Вт Регулювання висоти стрижки - централізоване Ширина стрижки - 42 см Кількість рівнів висоти стрижки - 5 Складна ручка з можливістю регулювання по висоті Висота стрижки, min-max - 20 --- 60 мм Рекомендована площа газону - 800 м² Вага - 12.2 кг Легкая, удобная, мощная и в хорошем состоянии Цена - 4500 грн.
 18. маловат как по мне не обратил особого внимания при начальной покупке, что реально воды - 30-40% от номинального объема ...
 19. Планирую заменить свой гидроаккумулятор 100 л (Zilmet Ultra-Pro 100 V) на 200 л. Кто сейчас из производителей (вертикальных гидроаккумуляторов) оптимален (цена/качество) ? По Zilmet мои отзывы: - нужно контролировать и подкачивать давление - заменил заводской фланец (проржавел)
 20. на траве появились вот такое ..... что это и чем обработать ?
×
×
 • Створити...