Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

kastor666

Пользователи
 • Публікації

  840
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача kastor666

 1. Ну не знаю, для мене вага чугунія не проблема. Чугуній нормально служить, якщо його постійно залишати жирним. Я ж люблю чисту сковороду, з посудомийки. Ще мінус, що біоловський чавун розбризкує жир/олію набагато сильніше тефалівської тефлонки.
 2. На щастя, ви праві лиш в одному - чугуній не любить дружина :D А без "перфорованого" дна достаньо варінтів. Є Бергоф і Фламберг, з недорогих. Чи АМТ - з топових неприлипайок.
 3. аля перфорація - завжди набере в себе воду, яка викіпає і залишае сліди, з часом сковорода стае з брудним дном Перевірено на 2х тефалях, 3ї такої не буде в мене
 4. Ви явно щось плутаєте, скоріше за все, свої мрії з реальністю Розчарую вас, мадеинжерманіфіла, див вкладення. Наразі, майже весь інструмент відомих брендів випускається в Китаї. Не кажу, добре, чи погано - просто факт.
 5. До інструменту з статті питань нема. Сама стаття - повнісіньке лайно!:bad: Написана за 5рублів "для галочки" далекою від інструменту людиною, кривим околотехнічним журналістським слогом, з рамдомними фотками по тексту
 6. Ви десь витаєте в абсолютно відірваних від землі мріях, весь інструмент зараз робиться в Kитаї. Під Makita багато підробок, в цьому причина такого вашого враження. Інакше мені не зрозуміло, які такі "китайці" вас(чи ваших знайомих)вразили в порівняні з Makita. Будь то акумуляторна дрель чи ручний фрезер.
 7. Революція чи ні, але таке враження, що в еволюція акк. електроінструменту пробігла повз вас) Мотори стали безщіткові, а щітки маловольтажному в ак. інструменті - тонке місце, так як основний опір омічний і втрати саме в них, збільшуючи струм можна просто спалити їх. А електроніка і 200А може витримати. І двигуни стали геометрично значно більші в діаметрі, тепер це не конструкція в корпусі, а частина самого корпусу. Ця тенденція дуже наглядно спостерігається в 3й генерації Milwaukee - двигуни стали ще більші в діаметрі, інструмент став коротшим. В теорії, чим більший діаметр, тим більший важіль сили і при тих же обертах можна отримати більший крутний момент. Інший шлях підвищеня Нм - збільшувати оберти мотора і брати редуктор з більшим передаточним числом - шлях колекторніків, які майже вже ніхто не використовує в нових серіях. Добавлено через 7 минут Як на мене, основна фішка цих квіків - встановлення нестандартного оснащення, як то кутовий чи ексцентриковий бітотримач .
 8. А ви пробували подержати Dewalt? Про що вам вопрошающий говорить? В чом таком обычном? В "обычном" Dewalt, Makita чи Milwaukee ручка тоньша, зручніша та ергономічніша. Зручні та ергономічні в повному значені слова лише останні 10,8 Bosch(наприклад, Bosch Professional GSR 120) та 12В Milwaukee.
 9. Ну, для 18В шурів вже 125Нм досягли, а раніше було 30-60Нм. Потужність дорівнює U*I. При меньшій напрузі можна збільшити струм. Угу, ось і машини всі однакові - 4 колеса да руль...
 10. Все звучить вкрай дивно. На 4х трохи розряджених li-ion буде 14В Це вже в ноль розряд для 18В Ni-Cd. Про яку потужність можна говороити? А ви точно це перевіряли більш ніж на одному шурі?
 11. Типова продаванська підміна понять, маніпулювання цифрами і введення в обману, як результат. Більш вологі дрова дають більшу массу куба - там не меньше дров, а просто більше води. Якщо врахувати це, а також те, що брикет сам має до 12% вологості, то виходим лише на 10-15% різниці. Бук-акація-береза літом коштує 850грн, якщо врахувати це, а також що "навалометр" має не більше 350кг, то за 2500-3000грн. тонна палива Так що таки, вимушений визнати, що з цінами теперішніми на дрова брикети вже не на багато дорожчі в перерахунку на калорії.
 12. Що тут дивного)) Я взагалі дивуюся - який сенс купляти по 4000+ брикети, якщо, враховуючи КПД, у накращому випадку, опалення на брикетах на 20-30% дешевше ніж сама дорога електроенергія( Це в кого ТА, відповідний котел і т.д. ) Але на 300% головняковіше. Інше питання, навіщо брикет, якщо ціна дуба колотого 1700-2200грн. за тону. Дешевше в 2 рази за брикет, при тій же тепловіддачі, якщо сухий. Чи реалії далекі від моєї математики?
 13. Для чого шурику півкілограмовий молоток замість патрона Добавлено через 1 минуту Так, але якщо в тебе Milwaukee 1-2 генерації, то це не про них
 14. Ухт, думаєте це "базар" за такі гроші буде краще штатного? Я запропонував Jacobc, конкретно такий ставлять Panasonic. Jacobs є ОЄМ постачальником багатьох брендів. Добавлено через 2 минуты По перше, там ліва різьба, та ще й дюймова, на базарі такого не знайдете. ПО друге, його ж якось закрутили, які там по кругу, єрєсь якусь несете...
 15. Тут не треба навіть думати, штатний патрон в 1-2 генераціях - просто лайно, не раз писав. Тільки альтернатива, їх достатньо. Добавлено через 2 минуты www.ebay.com/itm/1-2-JACOBS-KEYLESS-HAMMER-DRILL-CHUCK-1-2-20-FOR-DEWALT-BOSCH-MAKITA-RIDGID/111861207389?epid=1624636611&hash=item1a0b72915d:g:nnsAAOSwo3pWgi2y:rk:1:pf:1&frcectupt=true Такий маю, можу дати спробувати, щоб не чекали. Сподобається - замовите мені на віддачу)
 16. До 10см утеплювач не працює? Чи конкретно в цій крошці питання?
 17. Повністю заряджена "18В" батарея видає більше 20В так що маркетологоход DeWalt можна вважати зарахованим ) Хоча Milwaukee теж називає серію "12В", більш відому як 10,8В у інших виробників.
 18. Для будівельних робіт однозначно потрібен, універсальний шурупокрут, який майже завжди буде зручніший "звичайного", а про патронні дрелі і мови нема. Не годиться імпакт, хіба що, для збирання меблів. Добавлено через 3 минуты 996 - габаритна дрель, тому і не дуже універсальна. 796та дрель більш "широкопрофільна", як на мене. Добавлено через 14 минут На попередный сторінці на ці питання є розгорнута відповідь, на 103%
 19. А що з ним? Ні один шур чи дрель ще не "дохли" за 5 років. На амазоні, ebay. Львівяни на olx занедорого возять.
 20. Ага, ясно, дякую. Щось середнє між повноцінним і з перехідником.
 21. В такому випадку HEX універсальныше, як на мене, більшість задач вирішується саме такими бітами, а 1/2 більше до автомеханіки. Добавлено через 56 секунд Це як? Добавлено через 3 минуты Згоден абсолютно з вищесказанним, + замість точного інструменту щось розхлябане вийде, маю перехідник 1/2 на HEX, годиться уж зовсім у крайньому випадку.
 22. Пройшов рік, і Milwaukee видали нову, 3тю генерацію fuel-серії. І це таки дійсно не косметичне оновлення, як в модельному ряду телевізорів Panasonic :D Їх нова топова дрель змінилася на стільки, що це тепер дійсно дрель-шуруповерт. Корпус набагато компактніший, і він цілком зручно збалансований навіть з "малою" батареєю. Нарешті Milwaukee відійшли від архаїчної механічної трещітки обмеження моменту закручування(що давним давно використовується іншими виробниками), тепер відсічка електронна, причому зручна в використанні і "розумна" - на "1" коли різко натиснути гашетку, обороти наростають плавно. При цьому відсічка не по першому перевищені, а з такою "імітацією добивання" Відсічка по перевантаженню(в режимі сверління) теж працює схоже, не одноразовим безповоротним відключенням, як в попередніх генераціях. Дуже логічно сумістили в одному кільці перемикач обмеження моменту з перемикачем режиму удар, що стало набагато краще, раніше удар вмикати було дуже не зручно через вузьке кільце. Тепер воно одне та широке: 1-14, сверлння, удар. Патрон став більш ухватистий, про якість судити зарано.. Новий HEX-імпакт, 2853 став люто потужніший! Важкі гвинти закручує до 30% швидше. При цьому виникає ньюанс - комфортний "імпульсний" режим роботи змістився в бік великих почужностей. Для тих, хто більше 4,8/70мм ніколи не використовує, попередня 2753 буде комфортніша, на мою думку. Корпус став коротший, загальна ергономічність схожа і оптимальна саме з малими батареями. Батареї тепер маю свої під кожну задачу )
×
×
 • Створити...