Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Roma_Z

Пользователи
 • Постов

  1 224
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

Достижения Roma_Z

Опытный

Опытный (6/13)

 • Начинающий собеседник
 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • 500 комментариев
 • Уже неделю на форуме

Последние значки

659

Репутация

 1. Доброго дня! Хтось пробував зовні на газоблок клеїти "гнучку цеглу"? На скільки це себе виправдовує і які несе незручності, проблеми. Чи потрібно перед цим штукатурити газоблок? Дякую!
 2. Доброго дня. На декількох гронах винограду появився оїдіум. Цього року вже робив три обприскування від цієї болячки (припарати не можу назвати). Чим можна зараз обробити щоб спасти грони. Дякую.
 3. Roma_Z

  Футбол

  Італія ЧЕМПІОН,і це радує.
 4. Можливо хтось чув/знає після 1.08.21 якісь варіанти, що зроблять знижки для електроопалення, є. Чи буде 4 варіанти і все, що вище 500 кВт буде по 3.4 грн ?
 5. В моїй духовці якраз так і є, є полочка де все збирається. Вже декілька разів після вимкнення духовки перевіряв чи є вода на полочкі,але так нічого і не знайшов.
 6. Переливнуи не вийде робити, території мало. Вибираю між три 1м. чи три 1,5 м. Різниця в 3 тис.грн. От і думаю чи потрібно мені такий об'єм на одну кухню.
 7. Доброго дня. Як дізнатися, яку кількість каналізаційних кілець (внутрішній діаметр 1м) потрібно закопати в землю, для підключення каналізації для кухні. В кухні є мийка і посудомийка(користуємось 1-2 рази на тиждень, витрати 11л.). Туалет та ванна мають іншу каналізацію, з кухні до неї далек, тому потрібно окремо. Родина - 4 особи (2+2). Грунт - пісок. Підземні води 6-7м. Дякую.
 8. відкрив все на максимум, нічого не дало. Пробував при спуску води крутити кран, з надїєю знайти той момент коли не пищить, але теж без толку. Навіть не знаю що робити щоб прибрати цей звук.
 9. 16 як на колекторі так і на трубці. Стандартна це та що іде в комплекті зі змішувачем. Добавлено через 1 минуту Так тут якраз пищить в районі колектора, а не бойлера-клапана.
 10. Доброго дня. Під мийкою на кухні встановлений бойлер на 15л, і колектор на 4 виходи. Від колектора до бойлера підключення виконано мет.пластиковою трубою, від бойлера до змішувача стандартною трубкою, так само від колектора до змішувача. При включені теплої води пищить в районі виходу від колектора до бойлера. Як усунути писк?
 11. Але малий внутрішній об'єм.
 12. Вище за обох але об'єми менші, як так.
 13. Вибираю між BEKO RCNE560E35ZXB та Samsung RB46TS374SA/UA, можливо хтось користується та підкаже що з них вибрати. Або якісь інші варіанти, головна з умов це ширина 70см. висота не менше 190см. Ну і ціна в межах цін даних моделей. Дякую.
 14. Буду кріпити індукційну плиту+духовку через можнтажну колодку. Є якісь секрети, таємні схеми,ретуали для виконання даних робіт. Чи все просто, оголив,прикрутив,включив та радуюсь. Дякую.
×
×
 • Создать...