Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

murava

Пользователи
 • Публікації

  20 908
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  46

Усі публікації користувача murava

 1. Тю, всьо завісить от телевізора. У нас тут герой серіалу став президентом, а там що, процент ідіотів меньший?
 2. Чому ж, у прітули всьо хорошо і в принципі в житті все зрослось майже чудово - нужні связі, медійна впізнаваність, необлікованих грошей торбами, а як хто спитає щось не те - можна законно відправити на процідурки до собаки. Вам так не буде (с)
 3. Місяць тому двох працівників саме там і забрали. Спитавши.
 4. А, о людях? О людях конечно можно. Душ по 20-30 людей крепостных бы не помешало...
 5. Ага, очень адекватная, ехайте-ехайте Если призывного возраста и сможете переехать перевал, не получив повестку или прямой визит за ноги и в тцк - первый шаг квеста пройдете. Дальше вас ждет Ужгород и все прелести передвижной мобілізації незламності.
 6. Ну, Львов не резиновый, пгастите. Ехайте в какой-то там себе Луцк - отличный город, куча места и аренда втрое дешевле, а работы также вагон. Но нит ...
 7. Наоборот, вернулись из эвакуации назад. Дома говорят и стены помагают.
 8. У меня абсолютно другие сведения по строительно-отделочной сферы из личного общения с харьковчанами.
 9. Ой я вас умоляю... Зараз наприклад черга на замовлення меблів починається з півтора місяці очікування. Плиточника на широкоформатку треба шукати і чекати мінімум два місяці в черзі. Навіть машину перевзути треба три дня почекати. Перший-ліпший, хто приходить влаштовуватись на роботу, зразу з порогу каже, що офіційна робота без броні йому не треба взагалі, а про решту умов він дуже подумає.
 10. Звичайно що не всі. Далеко не всі - у кого є відстрочка або виключений з обліку - тут просто рай і вікно можливостей покруче любої кризи - ринок праці стерильний, попит на робочу силу шалений, конкурентів притисло по самі яйця -можна запускати любий дрібний стартап - від автосервісу до кавового кіоску.
 11. Пгастітє, а Київ з какой сторони буде?
 12. Ага, немає хліба - най їдять пірожено (с)
 13. Пальцы в базе есть. И это будет первое, что снимут при отсутствии документов.
 14. Вайлант и протерм можно уже списывать в утиль. Там насосы новые, пластмассовые, летят как семечки. Замена блочная за уйму денег.
 15. Як ідіоти, їй богу Пальці знімуть - і справа хвилини.
 16. А какой у вас сейчас? Может в имеющийся проще вкрутить новый трехфазный тен? Или купить простой бойлер-напольник с фланцем и поставить трехфазный тен в него...
 17. Саме так! А в яку пастку їх завели дороги на півдні, то взагалі жах, страшно дивитись яка пастка. Маріуполь. Пастка в Бахмуті. Вот зараз в запорізьку пастку напевно заманюють.
 18. А, про балансування.... Горє от ума , канонічний випадок. При правильному підборі циркуляційних груп і якщо ваша хата явно меньша за 400 квадратів, питання поконтурного регулювання можете ігнорувати. Отак, влоб. Не помічати.
 19. Виникає питання а як же то все автоматизувати і, оскільки всеж ну дуже хочеться різні температури, то рано чи пізно в голову прийде думка, що вузли змішування мають бути автоматичні і зав'язані на погоду. Еволюційним шляхом получится , що вузли ніби є, і на кожен поверх свій, ще й на мудрій автоматиці автоматично автоматизовані, за валюту куплені - а по кімнатам всеодно безлад : там перегрів, там недогрів. І тут ми згадали, що регулятори в кімнати - це було дорого. Ось так трьома реченнями я описав еволюцію всіх забудовників і як народилась концепція покімнатного регулювання Але Ви можете не читати - думайте, що прокладете свій шлях, відмінний від усього.
 20. Ну, тут багато пишуть всяких вумних штук Не думаю, що вам аж так сильно знадобиться мати різні температури по поверхам, але якщо і так - ходити і підрегульовувати вручну на вузлах ви задовбетесь в перший же місяць.
 21. Экий вы затейник Предложите ещё коридор открыть на Белгород, можно даже с платным проходом - желающих будет не меньше, чем на шегинях.
 22. Даже если нужно, то простой вопрос - куда?
 23. Якщо ви не підлягаєте мобілізації, а таких бідолах ,які підлягають призову, в реалі максимум 15%, то для вас в принципі нічого не змінилось - просто додались певні невеличкі незручності. А для де-кого це взагалі не вікно, а портал можливостей.
×
×
 • Створити...