Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SashulkaB3

Пользователи
  • Публікації

    186
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача SashulkaB3

  1. Якщо мийкою високого тиску не бере то спробуйте нанести розпилювачем Sika 717W. Вбиває грибок, мох і відновлює попередню структуру. Мені допомогло від позеленіння стіни уже як два роки.
  2. Всім привіт. Моє неспішне будування не полишає мене без роботи. Я звичайно шкодую що взагалі той балкон задумав та не зносити його ж тепер В чому виникло моє питання. Зробивши всі потрібні слої торта я дійшов до фінішного покриття. Багато думок про плитку мене все відсторонює від такої задумки так як вона з часом від перепадів температур таки почне бухтить та відвалюватись і спец епоксидні полімерні затирки не спасуть ситуацію. Роздумую тепер про полімерне покриття по типу рідкої гуми з праймерами та посипками. Хотілось би почути думку тих хто вже практикував будь-які покриття на відкритих балконах чи терасах з бетонним покриттям то охоче вислухаю.
  3. Справа в тім що цю зелень я легко змив мінімийкою. Та якщо так і надалі буду мить через пару років то весь грунт змию))) А чистове покриття поки не роблю бо ще не пороблені ландшафтні роботи.
  4. З наявного в моєму місті знайшов Sika Sikagard - 717W від моху та Sika Sikagard - 71W Pro для гідрофобізації. Як думаєте норм вибір? Хтось подібне юзав?
  5. Пане Propeller я таки вирішив утеплити ззовні балкон екструдом в 5см. CR65 ніде не потріскав, можливо тому що наразі балкон накритий тимчасовим накриттям. Що порадите поверх пінопласта зробити перед укладкою плитки. Який пиріг?
  6. Всім привіт. Останніх роки два з'явилась така халепа з фасадом, а саме з'явився зелений наліт на поверхні стіни, яка має північне розташування. Така проблема не тільки в мене як виявляється, практично в 50-ти відсотків жителів вулиці північні сторони почали зеленіти, і поверхні фасадів у всіх різні: сайдинг, штукатурка, короїд, клей і грунтований грунтом з кварцевим піском шар клею в моєму випадку По весні я дану стіну відмив мийкою високого тиску. Все гарно відмилось та наразі потроху знову спостерігаю за зміною кольору. Чи є який біозахист що б допомогло. Дякую.
  7. Для себе з недорогого і наявного в нас в Рівному я признав просту Зебру 3 в 1-му. Гарно лягає, не боїться сонця та опадів. Гідна річ.
  8. В бетонну стрічку залиті 4 арматурини, вони ж обмуровані віброблоком і все це пролито бетоном.
  9. Через таку вседозволеність архітектура міст та сіл просто ніяка, аби мені було добре По вулиці йдеш як по тунелю, протяги повсюду, рослинність відсутня. Зате як любимо милуватись гарними краєвидами та вулицями європейських місць. Ось Вам і наслідок.
  10. Я в тещі зробив все в один рівень по підлозі. Змонтував електро теплу підлогу і в місці душової 90х90 розуклонка мозаїкою. Теща зятьом довольна
  11. Робили по заздалегідь розробленому кресленні чи чисто аматорство? Можете дать креслення чи замальовку якщо така є? Планую собі таке змастирить.
  12. А кто Вас заставлял в гараже делать красоту подобную до дома что мокрую машину страшно загнать? Гараж ето не комната отдьіха, а техническое помещение где иногда надо и болгаркой попилить и сваркой и на циркулярке поработать. У каждого понятие гаража разное, но моя 30ти летняя машина благодаря гаражу сохранилась лучьше меня
  13. В мене будинок з гаражем з автоматизованими секційними воротами. В планах автоматика на в'їзні ворота з вулиці, навіс для авто. Гараж слугуватиме для авто виключно взимку, решту часу то буде майстерня та тех. приміщення. пс. Так зробив бо немаю бажання бігти за викруткою в гараж через вулицю!!!
  14. Питання шкідливе чи ні не розглядається. Хтось палить, хтось бухарить, а хтось і живе в суцільному пінополістеролі та скловаті з клеями на кучу. Цікавить технічна частина
  15. Дякую та цікаво стало що в моєму селі масса будинків та і у моїх батьків хата побудована з такого ж шлаку, який колись забивавсь в опалубку. Невже використати його похоронивши під слой щебню, відсіву та бруківки буде небезпечно?
  16. Тема звучить як запитання: а чи можна використати відходи спаленого вугілля в якості нарощення рівня ділянки та заодно в якості підсипки під екобруківку? Є де взяти на халяву багато шлаковідходу, от і виникла думка щодо його використання. Ось місце ймовірного застосування:
  17. Роблячи для тещі використав наступний метод. На стару бетонну основу (в випадку без її то на пісчану подушку) дав шар в 10+см. щебеню фракції 10х20, тоді 5+см. відсіву який трамбував і на завершення 1-2см. відсівно-цементної суміші без трамбування. Поверх бруківка з трамбуванням гумовою киянкою через дерев'яну рейку 5х5см. для рівності трамбовки і просипка швів виключно дрібним сухим пісочком з дитячої пісочниці. Вже два роки все тримається і не просідає.
  18. Біда ось в чім, я по дурості пролив бетону під дверями і зрівняв його з внутрішнім краєм стрічки. Як варіант то здовбати до коробки дверей той бетон і відділити ту зону екструдом.
  19. В мене поперечини на розхід ну ніяк не впливають, можливо шо труби аеродинамічні. Шум буває тільки коли проти вітру їдеш і швидше 90км.
  20. Багажник це добре та прицепу немає рівних
  21. гідроізоляцію виводити вище ЧС по стику ЧС і цоколя? (Цоколь утеплений ззовні)
  22. Ні, просто прямий контакт окрім мосту холоду буде ще і провідником вологи.
×
×
  • Створити...