-
Публікації
2 734 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
7
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача 90BCO
-
Мессии, якщо шо.. А що Вас більше тривожить: імовірність використання ядерної зброї "северным соседом", або імовірність відключення інверторів, як нас лякає шановний Флеш? studlib.org.ua/novyny/flesh-poperedzhaye-kytaj-maye-dostup-do-invertoriv-i-zaryadnyh-stantsij-i-mozhe-dystantsijno-vidklyuchyty-abo-poshkodyty-yih/
-
Я не заморачивался. Вероятность отключения китайских инверторов вендором сравнима с отключением устройств ZTE, Huawei и т.д. = 50/50 🥳
-
-
Підключення однофазного інвертора
90BCO відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
Ну, так і зробіть це. -
А как заставить АКБ НЕ заряжаться от солнца до 100% ?
-
Підключення однофазного інвертора
90BCO відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
Передбачаю наступне питання: як три фази в одну злити ? 🙄 -
Я вже не кажу про пристрої від ZTE + Huawei, які вже давно інтегровані у телеком та інші галузі...
-
Імовірно, власник хоче вимикати панелі при, наприклад, грозі.
-
-
Я на Тemu купляв, там будь - які відтінки. Норм !
-
-
Шо це за гімно найвідомійший бренд ?
-
Та, ось хотів було записатися...
-
З однофазного трифазний теж можете ?
-
-
Насіс Wilo, юзаю 15ть років, горя не знаю, бля буду Богом клянусь!
-
-
Це ж на підлозі, сподіваюсь ?
-
Ну, все, обвал ринку панелей гарантовано🙄
-
Так і зробив, років з п,ять тому. Задача трохи інша була: окультурити приямок скважини. Ізраільский пластик класний, якщо шо...
-
Ну, тобто, ядерка знов відкладується...
-
Пока не придёт Ринат Леонидович ДТЭК и не оштрафует "на всі гроші" 🤧
