Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Canton

Пользователи
  • Публікації

    18 425
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    83

Усі публікації користувача Canton

  1. Суспільство розкололося навпіл. Одна частина закриває очі на все, заради перемоги - на Скелю, на міжнародні провокації, на страшну корупцію, на мародерство на війні. Інша частина вважає корупцію, нехтування правами людини і небажання закінчити війну головними проблемами сьогодення, більшими ніж сама війна. Тому що не можна перемогти ворога, розкрадаючи дві третини військового бюджету, не можна закликати до патріотизму і свідомості в «курятниках» розподільчих центрів, не можна говорити про мир, і одночасно торпедувати всі можливості досягнення миру. Мир - це війна, свобода - це рабство, а незнання і не бажання знати правду - це ваша сила. Точно як писав Джордж Орвелл. Хто не читав - проходить мимо. (С).
  2. Это потужно и смешно было про "досягнення"... ПОЛНАЯ замена программы подготовки в масштабах армии - вот это досягнення И именно этим 151 (Доник) и занимается...достаточно успешно А вот потом можно говорить о количественных показателях. Я мальца в теме...еще в 22-м мне ВСЕХ приходилось переучивать. И нихера с тех пор не изменилось в этом застойном болоте
  3. Ага, ага... Роме завалить хлебало? Завалявка еще не выросла...Человеку, который практически доламывает священную корову совковой армии - систему подготовки. 151 НЦ - лучший из лучших... Вам, сракотыкам (анальным мастурбаторам) - не понять... PS. А знать - все он знает...но еще знает что можно, а что нельзя
  4. Чи зможемо ми нанести ураження ворогу наявними технічними засобами ще по дорозі, або в містах зосередженняна території Білорусі? Зможемо. Чи зможемо ми розмотати на марші танкові полки та розібрати мости? З тою зброєю що сьогодні маємо, звісно зможемо. За однієї умови. Якщо будуть ті, хто будуть цю зброю використовувати. Не послаблюючи південь і схід. Якщо щось знімемо з півдня, посиплеться південь. Якщо щось знімемо зі сходу, посиплеться схід. Якщо перестанемо завдавати удари в глибину, вони будуть швидко відновлюватись. В нас нема зараз вільних людей. Нема ТРО і добровольців які закрили столицю і логістичні маршрути з півночі в 22. Ті хто весь час кажуть - "буду воювати, коли ворог прийде в моє місто", воювати не будуть. Проста математика. Закон збереження енергії. Щоб десь стало більше, треба звідкись взяти і там стане менше. Чи є зараз де взяти з фронту? Чи є якісь таємні резерви? Я особисто сумніваюсь. З того що вже викликало хвилю хайпа, є інформація що будуть формуватись нові бригади. Але є деталі. Наскільки мені відомо, буде в тому числі сформуватись кілька бригад сил безпілотних систем. Не знаю скільки. Знаю, що як мінімум в одній, піхоти в штаті не передбачено. Звісно будуть якісь наземні задачі, розвідка, охорона, евакуація, обладнання позицій, але піхоти "вперед-вперед" не передбачається. Чи треба нам посилювати безпілотну компоненту? В тому числі щоб посилювати вплив на ворога на його території? Безперечно. Але ким і чим це робити, якщо всі наявні сили задіяні на фронті? Роман Доник
  5. Припинено оформлення групових перевезень дітей до/зі станції Харків-Пасажирський. Причина – безпекові обмеження після ударів по залізничній інфраструктурі
  6. Давайте трошки рожеві окуляри припіднимемо і глянемо в реальність. На жаль, маємо певні відмінності в наших успіхах на територіях ворога і ТОТ, та результатами дій ворога на лінії фронту сукупно з нашими прифронтовими територіями. Дуже шкідливо дивитись в один напрямок тільки там де ми успішно виносим нафтодобувну та переробну інфраструктуру і геть не помічати певні успіхи ворога на землі і розвиток/розширення ударів ворога по нашій логістиці і дорогам. Ми дивимося відео уражень, черги на заправках, істерики росіян і від цього підіймається настрій. Ми дивимося на те як, економіка Росії починає пікірувати, і розуміємо, що ми дочекались часу, коли там почались невідворотні процеси. Ми цього чекали з 22 року і тільки це було нашим шансом на порятунок держави і виграш. І от зараз це почалось. Але… Але через втому та довге очікування, більшість з нас, початки процесів які тільки починають гойдати росію, сприймають як майже беззаперечну перемогу. Є кілька але. І вони не дуже радісні для нас. Паливо в Росії для війни буде завжди. Ніде не буде, а армію будуть забезпечувати. На відміну від нас. Бо в нас в першу чергу економлять на військових, щоб електорат не чіпати. Вже почали економити пальне. Палива для рос гвардії і омонів буде завжди. Палива для кадирівців для подавлення внутрішніх невдовольств, буде вистачати завжди. Росія зможе перетворитись на закритий концтабір на якийсь час. Вона вже на нього майже перетворилась. Тільки на лайтовий. Відключать інтернет і ще деякий час протримаються. На важливі підприємства ВПК та критичної інфраструктури будуть возити людей автобусами. Деякий час, якщо вирішать йти до кінця, вони протримаються. І наша задача незмінна. Протриматися на один день довше. В це й же час у ворога є успіхи в наземному (І не тільки) просуванні на важливих для нас напрямках. Частина Харківської області і приміські райони і дороги Харкова, періодично під вогневим впливом противника. Траси в напрямку Сум, Чернігівська область потерпають. І зони впливу російських дронів поглиблюються і поширюються. Це не цікаво більшості людей які не живуть в цих регіонах. Але ворог в реальності здійснює свої плани по «мертвій» випаленій зоні на прикордонні. Не так швидко як їм хочеться, але здійснює. І зупинятись не збирається. Те з саме з виходом на кордони донецької та луганської області. Плани не змінились і вони реалізуються. Не таким темпами як росіяни обіцяли, але виконуються. Але навіть не це саме важливе і загрозливе. Бо це те що ми знаємо, очікуємо і намагаємось мінімізувати наслідки, щоб протриматись довше ніж наступальний потенціал ворога. Росія системно шукає альтернативні нелінійні дії, які вплинуть на перебіг війни і стійкість ВПК та населення. Це були удари по енергетиці. Це були спроби ударів по ВПК. Зараз це винос логістичних хабів і заправок. Як і ми. Так само як ми шукаємо їх. Ми знайшли рішення яке на стороні та території ворога, дуже успішно реалізується і почали приносити результати. І це дуже добре. Зараз перевага в певних напрямках на нашому боці. Але Росія за законами війни ніколи не покладається на одне рішення. Вони теж роблять висновки. Ми радіємо відключеними ретрансляторам в Білорусі і наївно віримо що, Лукашенко перелякався і вже майже готовий відскочити від РФ. Але це не так. Білорусь виживає тільки завдяки РФ. І якщо РФ запропонує варіант при якому треба буде дурити Україну, а потім завдати одного гарантованого удару, який за їх задумом переломить хід війни, Лукашенко буде ґрату цю роль. Бо він завжди в останню мить надіється відмовитись. Про що я? Білорусь будує військову інфраструктуру за російським гроші. Будуть мости через які зможуть перекидатись війська. Будуть дороги та місця зберігання/зосередження. Будують військові бази. Перерізати нам логістику і постачання з Заходу, це була ідея фікс з перших днів вторгнення. Це дуже логічно і 100% дієво. Напрямок інфраструктури і вірогідних ударів - Ковель- Маневичі- Сарни- Коростень- Чернігів. І далі на максимальну можливу глибину. Чи зможемо ми нанести ураження ворогу наявними технічними засобами ще по дорозі? Роман Доник
  7. По словам источников, все три компании, вышедшие в финальный раунд конкурса на получение контракта, заявляют, что смогут производить не менее 40 единиц оружия в месяц в течение трех-четырех месяцев после получения заказа на производство. Они будут стремиться продавать оружие напрямую Украине(С) От нах они нам нужны, када есть отличный Фламиндич...даже лучше Томагавка но по цене пылесоса... Его же все хотели купить, в очередь становились, чтобы в долю войти... Никуа не понимаю...
  8. Звиздят эти каналы.... 100500 колонн бензовозов прошло....на полжизни КРЫМУ хватит
  9. Стосовно справи… вірніше декількох карних справ проти полковника Романа Червінського. А зверніть увагу, як філігранно та фахово, чужими руками москва прибрала від оперативної роботи (розробки та здійснення операцій) унікального фахівця. Треба просто було зліпити з лайна та гілок пару справ і руками корисних йолопів запустити процес переслідування. І вуаля… Людина рівня Рафі Ейтана (свого часу очолив оперативний відділ Мосаду), бігає по судах, а не кров пьє у кремля декалітрами. Ні, ніхто не винен! Воно само так сталося…(с)
  10. А шо там с головным убором? Как то мимо прошло...
  11. Вы не только анальный онанист, но еще и брехло?
  12. Ну это вполне правдоподобное объяснение происходящего
  13. "Тикайте собі у сраку!"(С)
  14. Не так Украл - а кум\сват\брат отмазал.... Что и наблюдаем а-ля натюрель
  15. Сейчас пропускная способность моста - 270 машин в час в одну сторону При потенциальной возможности - 850. Большегрузы не ходят - спокойно можно все досмотры убирать нах... Даже если предположить абсолютно фантастический вариант - легковушка из Крыма под завязку набитая взрывчаткой - это как слону дробинка... И не надо считать, что там идиоты...все все прекрасно понимают Разгрузить эти заторы - как два пальца
  16. Затори на керченському мосту не через заходи безпеки. І не через ракетні загрози. Затори навмисно створюють, щоб міст був постійно закритий цивільними. Росія використовує своїх громадян, як живий щит. Вони завжди це робили, просто зараз торкнулось росіян. Для тих хто почне нити про закони війни і гуманізм. Міст легітимна ціль. Оскільки Крим незаконно окупований, там не повинно бути росіян які їдуть не через Україну. З усіма відповідними висновками. Росія з своїх громадян зробила легітимну ціль, щоб захистити більш важливу легітимну ціль. В от тут, якраз доречно - "ми вас туди (в Крим) не посилали". Р. Доник
  17. Т.е. против "хитровыебан...ости" возражений нет? Какая же тогда может быть любовь и уважение?
  18. Утром 25 июня в Гамбурге (Германия) полиция провела масштабную операцию в одном из крупнейших приютов для беженцев Рейд прошел в так называемом "Украинском доме" в районе Винтерхуде. Правоохранительные органы действовали в рамках расследования возможного масштабного мошенничества с выплатами детских пособий (Kindergeld). По данным немецких СМИ, у правоохранителей есть подозрения, что к возможным нарушениям могут быть причастны организованные преступные группы, которые могли использовать поддельные документы для незаконного получения социальных выплат в Германии и Польше. gordonua.com/section-worldnews/news-perekryily-vyikhodyi-y-vzyalys-za-dokumentyi-v-hermanyy-v-pryyute-dlya-bezhentsev-provely-masshtabnuyu-operatsyyu-s-chem-svyazano-26-06-2026.html#goog_rewarded
  19. А может они считают, что мы для них вреднее? Польські міста відмовляються приймати українських дітей на оздоровлення, - міський голова Івано-Франківська Марцінків Джерело: https://censor.net/ua/n4010366
  20. Бачив декілька разів у стрічці повідомлення, що закрита справа генерала Дмитра Марченка і бронежилетів, яка була сфабрикована по команді ОП. Хотів привітати генерала, але немає з чим. Справа не закрита. Це вкид. Що відбувається? А от що. Наші європейські друзі поцікавилися станом речей у справі Марченка через те, що є рішення по іншій справі - по «Бронежилетам Міндіча». Це гучна корупційна справа щодо постачання неякісних бронежилетів для Збройних Сил України, де фігурують тодішній міністр оборони Рустем Умєров і Тимур Міндіч, друзяка в бізнеспартнер президента України Володимира Зеленського. І там вже є рішення та вирок. У червні 2026 року Господарський суд Києва повністю задовольнив позов та стягнув з компанії майже 97,43 млн грн штрафних санкцій за постачання неякісної продукції. А по Марченку справа тягнеться вже багато років і жодного рішення немає. Чому? Тому що складу злочину немає, тому що всі бронежилети давно вже роздачі у підрозділи і тому, що у разі визнання невинуватості Марченка садити треба всіх, хто фабрикував справи. А вони тоді, щоб уникнути відповідальності, можуть назвати замовників справи. І тут, як в старій приказці - у будь-якому розслідуванні головне не вийти на себе. Тому справу просто поставили на паузу. А в інформаційний простір вкинули брехню про закриття справи. Це для вашого розуміння, що відбувається - реакція на зацікавленність європейців. До речі, президент України Володимир Зеленський і досі морозиться і не нагороджує генерал-майора Дмитра Марченка званням Героя України за організацію оборони Миколаївської області взимку 2022 року. Чому? Здогадайтесь самостійно і зробить висновки.(С)
  21. А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция
  22. Скеля, Польща, ордена, напад з Білорусі, ретранслятори, «далекобійні санкції», атаки по московському НПЗ… Скеля, Польща, ордена… Хтось ще памʼятає про «Міндіч-гейт?», кооператив «Династія», і Єрмака?.. Європейці не забули, і відклали виділення 5,9 млрд євро допомоги на виготовлення дронів до зʼясування обставин того, на що і як використовуються ці кошти. (С)
×
×
  • Створити...