Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЮС123

Пользователи
  • Публікації

    11
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ЮС123

  1. Я не з Ужгорода, та все рівно цікаво, які ставки встановлюють по регіонах. Подивилась на сайті ua-reporter.com/print/162791 "гаражі, будівлі для публічних виступів, присадибні будівлі та будівлі спортивного і освітнього призначення оподаткуванню не підлягають" Ставки на іншу нерухомість доволі лояльні. Ужгородцям, можна сказати, повезло. Добавлено через 21 минуту Можно и так сказать. В 2015-м мы платим начисленный налог за 2014г( жилая 120 и 250), в 2016-м - налог за 2015год (жилая 60 и 120, и нежилая). Какая справедливость??? Законы приняли, дабы не сильно ущемить "себя любимых". Кто меньше имеет-того и имеют
  2. Вам повезло. У мене свідоцтво на право власності від 11.04.2013. До нього іде Витяг з Держ. реєстру речових прав на нерухоме майно і Витяг з Держ земельного кадастру про земельну ділянку. Так саме у витягу з Держ. земельн. кадастру є кадастровий план земельної ділянки і експлікація, в якій і вказана площа капітальна (під будинком) і площа кожного об'єкта нежитлової нерухомості (в гектарах), правда, без назв, а н-д. забудовані землі -0,0022, забудовані землі -0,0032 і т.д. по кількості об'єктів нерухомості.
  3. Та ви що? Для чого? Ні в якому разі. Якщо, навіть, складеться така ситуація, що у нас всі законослухняні платники поплатять за , н-д. вбиральню на подвір'ї, а я одна не заплачу, то я таке задоволення, як знесення вбиральні залишу виконавцям:D А самому: поставив чотири кукурузини - і удобства. Романтика.... Та ви знаєте, якби в мене була можливість купити квартиру в місті, то який х.. мені потрібні ті гівна в курятнику та сарай.
  4. 14.1.129.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи: а) житловий будинок  будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу  житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень; б) прибудова до житлового будинку  частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну; в) квартира  ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання; г) котедж  одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою; ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах  ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів; 14.1.129.2. садовий будинок  будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків; 14.1.129.3. дачний будинок  житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку"; Судячи з усьго -у вас котедж:D Мене саму цікавить питання: куди наші фіскали при оподаткуванні віднесуть підвал (як би і нежитлове приміщення, але в нежитлових об'єктах підвальні приміщення окремо не виділені, хоча може до "ТОЩО"???), але з іншого боку -котедж...:D "Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт."
  5. Законно -никак, особенно, если я одна не заплачу, а все заплатят. А вот если люди будут понимать, что за налоги приготовило нам государство, если будет народное возмущение, если, хотя -бы на местном уровне, будут письменные обращение о предоставлении льгот на ТАКИЕ налоги (вплоть до полного необложения н-р, сараев), то только тогда можно добиться результата. Мне очень нравится иногда читать бегущую строку на 5 канале. Так там очень часто пробегает сообщение о том, что люди готовы платить в 5-ть раз больше за отопление, если будут точно знать, куда идут эти деньги.(извините, что не по теме). Здесь то -же самое. Нет возмущений - значит все всем довольны и платить хотят, а не хотят -заставят.
  6. 266.4. Пільги із сплати податку 266.4.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості на 60 кв. метрів; б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості на 120 кв. метрів; в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), на 180 кв. метрів. Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).
  7. Я платить точно не собираюсь. А сколько, извините за выражения "забыченых", "зашуганных" людей, которые не смогут отстоять свои права, к которым если придет "ВИКОНАВЧА СЛУЖБА" из кожи лезть будут, чтобы заплатить.
  8. У вас житлова, якщо я правильно розумію, 58 кв.м. будинок -нічого не платите, т.як ви вкладаєтесь в 120м.кв. Господарські приміщення 138 кв.м -вірно (1680,84 грн.по максимальній ставці) Об'єкти житлової та нежитлової нерухомостї обчислюються окремо. 266.7.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку: а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 цієї статті, та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення) та відповідної ставки податку; б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 цієї статті та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку; в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпункту "в" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 цієї статті та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку; г) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів 2 і 3 цього підпункту, розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об’єктів житлової нерухомості. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.
  9. І правда, зачем мозг плавить???? Лучше подождать пока принесут "повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку". Тем более, что у нас есть время. 266.7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Т.е., в 2015 году заплатят налог за 2014г. "Звертаємо увагу громадян, що у 2015 році при нарахуванні та сплаті податку діють вимоги Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.04.14р. №263. Відповідно до Узагальнюючої податкової консультації та пункту 18 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України у 2015 році фізичним особам буде нараховуватися податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за базовий період 2014 рік, розрахований з житлової площі об’єкта житлової нерухомості, у т.ч. його частки за період з 01.01.2014 по 31.03.2014 (включно) та із загальної площі об’єкта житлової нерухомості, у т.ч. його частки з 01.04.2014 по 31.12.2014 (включно) по ставках та пільгах, які застосовувались при розрахунку податку у 2014 році." А что будет в 2016году -все равно. Вот только новые изменения в НК действуют с 01.01.2015года. И если возмущений населения не будет, значит всем этот налог будет нравится и все готовы платить эти бредовые налоги. И не важно что 90% населения ни сном ни духом о таких "подарках" государства. В новостях только мило рассказывают о взымании налога на житловую недвижимость и никто не обмолвился о нежитловой. Придет 2016-й. Вот тогда... А законы обратного действия не имеют (как правило :D). И о надписях на заборах "Заходишь на"раду" , открываеш нк: читаєш:"{Зміни до Кодексу див. в Законі № 71-VIII від 28.12.2014}". Снова отрываеш.... И...{Текст закону}...скачуеш вордовский документ с изменениями в НК. И неважно что ВР долго отдыхала и не было времени залить изменения в НК на сайт. Но изменения вступили в действия с 01.01.2015. Публикация Госбюджета на 2015г с изменениями в НК была в "Голосе Украины" за 31.12.14 :D". Почитайте измененные ст. 265-266 НК -ну очень интересно..... Добавлено через 4 минуты Згідно з п 33 перехідниз положень: 33. Установити, що на 2015 рік ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, визначені пунктом 266.5.1. пункту 265.5 статті 265 цього Кодексу, не можуть перевищувати 1 відсоток мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр для об’єктів нежитлової нерухомості". Тобто у 2015р. мін. зп станом на 1 січня 2015р. становить 1218 грн. Відповідно 1% -12,18 грн. Добавлено через 10 минут По крайней мере -принять и опубликовать в местной переодике. "4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування: у місячний термін з дня опублікування цього Закону переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової нерухомості, а також прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів нежитлової нерухомості, податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів." Ну что? Есть желание сидеть и ждать? А можно максимальную ставку на все!!!!! Я общалась с одним нашим местным депутатом, так он также ни сном ни духом об этих налогах. Также спрашивал :"Это где такое написано?". А сессия до 01.02.15. А если не понимать и не знать, что они и сами принимают то, как вывод, максимальная ставка на все (знаю по своей местности).
  10. Це які такі соціальні верстви населення захищає податок на нерухомість в даній редакції? Можливо Києва чи Харкова… Але явно не маленького містечка чи забитого села (а таких по Україні ой як багато), де масове безробіття і середня зп 1500грн. Всі так р'яно обговорюють податок на житлову нерухоміть і зовсім не мало то задумується над податком на нежитлову нерухомість, під яку попадає все населення приватного сектору і явно не заможного, і на яку пільги чинним законодавством не передбачені. "14.1.1291. об’єкти нежитлової нерухомості  будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють: а) будівлі готельні  готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку; б) будівлі офісні  будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей; в) будівлі торговельні  торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування; г) гаражі  гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки; ґ) будівлі промислові та склади; д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки); е) господарські (присадибні) будівлі  допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо; є) інші будівлі"; 266.4.2. Сільські, селищні, міські ради встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб……… ………. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об’єктом оподаткування. 266.5.1. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради в залежності від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 2 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування. Так, звичайно, міські та селищні ради самостійно визначають і пільги, і ставку податку. І в мене питання: якщо на місцях залишили тільки єдиний податок (це в селі : ха-ха) і податок на нерухомість, то де гарантія, що я не буду платити податок за вбиральню, що на подвір'ї , чи за курятник, або навіс, що під дровником. Це про яку інфраструктуру може іти мова??? Це скільки я повинна заплатити з хліва, щоб ці кошти пішли на асфальтування чи хочаб на небуть? Мабуть по максимальній ставці (І –то не хватить) У 2015році вона чипухова :D 33. Установити, що на 2015 рік ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, визначені пунктом 266.5.1. пункту 265.5 статті 265 цього Кодексу, не можуть перевищувати 1 відсоток мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр для об’єктів нежитлової нерухомості". Так і де справедливість? Якщо міські та селищні ради не встановлять податку, то коштів у місцевому бюджеті не буде (ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ). За які кошти житиме село чи маленьке містечко??? ПНДФО (реальний податок яким поповнювались бюджети на місцях) забрали, залишивши скандальний податок на нерухомість. Ах –да, ще залишили збір за паркування (для забитого села дуже важливо) та туристичний збір (особливо актуально в місцевості, де я проживаю ). І будуть винними у максимальній ставці податку чиновники на місцях(вибору то в них не залишилось), а ВЛАДА НІ ПРИ ЧОМУ????? Тобто, якщо у мене маленький будиночок і 100кв.м. нежитлових розвалюх, то я повинна у 2015р заплатити 100*12,18= 1218грн (це по максимальній ставці на 2015р).І це при мінімальній зп. Я попала, тому що у витязі з Держ. земельного кадастру у мене і схематично, і в експікації указані забудовані землі( навіть ті розвалюхи, які ,за той час, що робилися документи -1,5 роки, були знесені). А якби у мене була і квартира 60 кв.м( наприклад у Києві) і будинок на 120кв.м, то я б нічого не платила. Мабуть наші можновладці вважають, що мати у власності будинок на 120кв. і квартиру на 60кв. це нерівноцінно (у вартісному співвідношенні особливо), це навіть набагато менше ніж мати будинок на 80кв. і 100кв.м. курятників та хлівів. Та і вбиральня на вулиці це набагато крутіше, ніж в приміщенні. А в мого знайомого, що живе в місті, також попандос. На квартиру не заробив (живе з батьками), купив гараж (машини на має), щоб було де з мужиками посидіть. І тут на тобі –податок. Мабуть багач!!!!! І по поводу будинків понад 120кв.м. Тут, на форумі, багато було пропозицій, що якщо не має коштів на податок, то продати і купити щось менше. Це писали ,мабуть , місцеві жителі і причому не маленького містечка. Ви знаєте скільки коштує великий будинок у селі (не кажу за СЕЛА ПІД КИЄВОМ)? Копійки. І це ще ніхто не хоче в ньому купляти житло, т.як не має роботи. А навіть якщо вдасться продати, то щоб за ці копійки можна було придбати кімнату десь у гуртожитку у місті –просто не реально. Село і так розвалили, а з цим податком людей і зовсім у ньому не залишиться. ВСІ У ВЕЛИКІ МІСТА (бо в малесеньких містечках справи не набагато краще)!!! Добавлено через 30 минут Та ні, будинок попадає під пільги. а нежитлові приміщення ні. Якщо брати грубо все по максимальній ставці на 2015р, то ви повинні будете заплатити 118*12,18= 1437,24грн., якщо місцева влада не прийме іншої ставки податку, чи пільги на нежитлову нерухомість, причому пооб'єктної (н-д., для гаража і сарая можуть бути різні ставки податку).
×
×
  • Створити...