Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

aidback

Пользователи
 • Публікації

  1 442
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача aidback

 1. Потрібно 20т щебня 5-20 також розгляну пропозицію 10т 5-20 і 10т 0-40 Пісок яружний 15-20т. Доставка с.Шевченкове К-С район. рівно 5 км від КП по Житомирській трасі.
 2. Доброго дня усім. Не можу знайти таку розумну річ як регулятор(датчик,прибор) який може вимикати насос коли котел затух або тухне, головне щоб він міг виміряти темпу і відрубати один насос в той час як інші будуть працювати у звязці з електрокотлом. Може хто підкаже як вона називається?
 3. електрокотел з насосом все що на схемі кружки - насоси. наразі вибираю потрібну модель буде або Ferroli LEB 12.0-TS або protherm СКАТ
 4. помічено червоним куди...так правильно?
 5. Доброго дня. Планую встановити електрокотел, система опалення змонтована для ТТ котла та працює справно. Порадьте будь-ласка як правильно та куди підвести труби електрокотла щоб він міг працювати коли ТТ потух і не грів воду коли ТТ працює. Дякую. Схема вкладена.
 6. Доброго усім дня. Вже готово: 1.Фундамент 2.Металічні стовпчики та закладна під ворота 3.Електропідвід Потрібно: 1.Змурувати 11 цегляних стовпчиків під розшивку 2.Змонтувати металічні перемички між стовпами з грунтуванням 3.Зварити каркас відкатних воріт з грунтуванням та монтажем 4.Зварити каркаси калітки та розпашних воріт з грунтуванням та монтажем
 7. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка скільки коштує змурувати 11 цегляних стовпчиків для плоту (1.5х1.5) висотою 2м? Фундамент готовий. Цегла - облицювальна. Дякую. І може знайдуться охочі виконати цю роботу...пишіть в особистий кабінет.
 8. Дуже всім дякую. Сам напутал, нуль з дивлячись проводом одним словом лампочки були в паралелі)))
 9. Зробив аналіз порадьте фільтруючу станцію
 10. можливо, сьогодні спробую розібратися. Добавлено через 35 секунд Виключено. МІняв місцями ситуація не змінилася
 11. Замість люстри вішав лампочку - ситуація та ж сама можливо один провід що мав бути тільки від вимикача до лед лампочок скомутований на нуль і виходить типу паралель!? таке може бути?
 12. Так має бути але чомусь люстра сама горить а точкові з люстрою мерехкотять. Хоча по факту люстра не має горіти((((
 13. Дякую всім відгукнувшимся. Прохідний сам підключав і провод комутував - все працює справно. А ось з люстрою щось не так схімічено, схоже що нуль розірвано. Точніше скоріше за все так. Вимикач підключено правильно. Як не лізучи в коробку отримати не розірваний нуль?
 14. Доброго дня. Ремонт закінчено, прийшов час підключати люстру та точкові світильники на один 2-х клавішний вимикач і тут я маю проблему. Люстра горить при включенні однієї клавіші, але коли натискаю другу точкові горять та люстра теж при чому всі діоди мерехтять що в люстрі що в точкових. Є підозра шо не правильно підєднано в комут. коробці але це вже не виправити, які ще можуть бути варіанти, щоб люстра та точкові вмикалися окремими клавішами???? Наперед дякую...
 15. Доброго дня усім не байдужим. Будинок 2 саніузли проживає 4 людини. Свердловина десь до 36 м насос на 34м. Потрібна технічна чиста вода, не для вживання. Є суттєва та видима проблема з випадінням рудого осаду. Підскажіть як і куди можливо здати воду на аналіз, а можливо хтось і сам може її відібрати на місці та відвезти на аналіз. Звичайно не безкозштовно. Дякую усім хто може допомогти порадою або якісним обладнанням.
 16. Теперь и моя очередь пришла. Унитаз для строителей - плохая вода оставила небольшой след, отмыть можно-не напрягался, все работает. Подвод боковой. Фотки ниже. Коробка в подарок. Также продам остатки плитки - брал еще в апреле по сему не могу вернуть. Фото артикулов ниже. Ну и цены: 1.Унитаз 600грн 2.Флора зеленая и бежевая по упаковке - 100грн квадрат. 3.Декор Пиония 50 грн шт (есть 3 шт) 4.Измир 100грн квадрат - в остатке почти полная упаковка. Тел:063восемь5605четыре5 Игорь. Находится в с.Белогородка К-С района. Аргументируемый торг приветсвуется.
 17. Краска Kolorit Interior Premium 3 (Family), 9л - 2шт Жду предложений в личку до 9 Мая. Спасибо.
 18. для алабайчика будет маловата...он далеко не хаски)
 19. Куплю 1.ондулин бу не бу любой цвет, ну что бы целый - 5-6 листов 2.арматура 14-16мм длина любая но не меньше 50см, в общем куплю 40-50 м.п. 3.остатки осб 12-14 мм, можно большими кусками. Самовынесу\самовывезу. Писать сюда или личку.
×
×
 • Створити...