Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sasha.m119

Пользователи
  • Публікації

    25
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача sasha.m119

  1. Я в першому пості писав що у мене приточна установка vega salda 350, стоїть фільтр класу G4. Звісно хотілося б щоб там був кращий фільтр, але сумніваюсь що він зможе вирішити проблему підняту в темі.
  2. Є такий момент, поки думаю над цим. Спочатку думав розмістити саме біля забору повітря, але діапазон роботи датчика PMSA003 до -10С. І ще момент по PMSA003 - з часом його точність знижується, з тої інформації що прочитав, то адекватно може міряти протягом восьми місяців роботи... така собі перспектива.
  3. Дякую за рекомендацію, якраз прийшов цей датчик, тепер залишилось розібратись як все зібрати до купи і запустити в роботу.
  4. Дякую за лінк на відео, дивився на цей датчик, але не думав що він на дим реагує, прийму до уваги.
  5. Ну чому ж, я бачу ще третій варіант - поставити датчик, який буде вимірювати якість повітря і якщо вона буде змінюватись, то виключати вентиляцію, швидкість реагування в такому випадку буде вища ніж зараз, тобто сам почув запах диму і побіг виключати вентиляцію. Тільки треба цей датчик знайти
  6. Ясно, дякую за пояснення, такий датчик точно не підійде для вирішення проблеми.
  7. Та ну, по вашій логіці датчики диму не буду працювати в темноті, думаю тут Ви помиляєтесь, або я Вас не зрозумів. Опустити приточку до рівня землі взагалі не варіант.
  8. Тягнуло, тільки вікна в холодну пору були закриті і відкривались на провітрювання, відповідно через хвилин 10-20 закривались. Влітку вікна постійно відкриті, палили менше, ну і протяг менший. Говорили, тому я і написав що фільтри відпадають, але з надією що може хтось щось таке придумав . Основне питання по датчиках, я думаю такий має бути, дивився на такий - www.savednipro.org/product/stanciya-monitoringu-yakosti-povitrya/, через нього показує забрудненість повітря, тільки питання в тому на скільки він чутлий до звичайного диму по вулиці, може хто стикався?
  9. Поставив приточну вентиляцію і крім свіжого повітря ще з'явилась проблема - коли сусіди щось палять (дрова ще пів-біди, є такі що і якусь фігню, скоріше всього що сміття), то повітря заходить вже не свіже, а з продуктами горіння. Як можна боротись з такою проблемою? Придумалось два варіанти, не факт що дієві: 1) фільтри. Мабуть, відпадають, бо - не факт що такі є (чи може є?); -будуть сильно знижувати ККД установки (стоїть приточка salda vega 350e). 2) Може є такий датчик, який може ідентифікувати дим на вулиці, чи запах від нього, щоб при ідентифікації можна було через реле атоматично вимикати вентиляцію?
  10. Ні, не розглядав. З установкою вирішив, наступного тижня запланований монтаж, буде приточка Salda VEGA 350 E з підігрівом.
  11. Потрібна система вентиляції з рекуперацією на дві спальні (14,37 м2 і 17 м2, висота стелі 2,65 м) таун-хаусу на другому поверсі, встановлення на горищі, так як стінові нема можливості встановити. Плюс ще стіновий рекуператор на перший поверх на 30 м2.
  12. Ну от такий проект, коли купував то в тауні було тільки чотири стіни, тобто вільне планування, на кімнати вже сам ділив.
  13. У мене таке саме враження складається, що можливо не варто переплачувати за сам рекуператор, краще буде взяти з підігрівом, але все ж треба рахувати і розуміти нюанси системи. Буду далі читати інтернети з ютюбом
  14. Подзвонив в klimapro щоб порадили систему вентиляції, вони сказали що мені вистачить мінімальної системи, там що за 9900 грн, там рекуператор ВУЄ/ВУТ 100 П міні, тобто максимум на 106 м3/год повітря, здається мені що це буде замало для двох кімнат і трьох дорослих з дитиною. Також зрозумів що свою витяжку треба буде з'єднувати с системою, бо в іншому випадку рекуперації не буде (тут зрозуміло), я от подумав - не краще буде щоб ситема була з підігрівом повітря, чи розхід на електрику буде великий в цьому випадку?
  15. Є таун-хаус із SIP панелей вже з ремонтом, треба реалізувати приток свіжого повітря в дві спальні на другому поверсі (14,37 м2 і 17 м2, висота 2,65 м). Поставити рекуператори нема можливості (в одній спальні вікно на всю стіну), подумав що реалізувати можна через горище, тобто саму систему там поставити (перекриття - дерев'яні балки, утеплення мін.ватою і ППУ і натяжна стеля). Витяжки з санвузлів і на кухні першого поверху реалізовані. Ввідні дані такі: перший поверх опенспейс на 35 м2 + санвузол, тут вентиляція поки не критична і без проблем можна поставити рекуператор стіновий; другий поверх - дві спальні (14,37 м2 і 17 м2, висота стелі 2,65 м), санвузол і коридор зі сходами. Живе три дорослих плюс дитина. Тому питання: 1) на скільки зрозумів то приток повітря варто робити в спальних кімнатах, а витяжку в санвузлі, правильно? 2) чи доцільно буде робити вентиляцію тільки на другому поверсі тільки в спальних кімнатах, це буде мати сенс? Чи якщо робити, то вже по всьому таун-хаусу, тобто і на першому поверсі також? 3) приток повітря і витяжка може бути не з цілісної системи? Маю на увазі те що витяжка в санвузлах вже встановлена і просто додати приток повітря в спальні; 4) на які системи вентиляції варто дивитись, а що краще взагалі не брати до уваги? 5) нагуглив готові системи під різні варіанти типу такої - klimapro.com.ua/Skhemy-ventyliatsii-indyvidualnykh-budynkiv?product_id=437 вроді все гарно і ціни норм, є сенс таке розглядати по ціні-якості, чи краще переплатити, щоб спроектували індивідуальний проект і зробили все суперякісно?
  16. Робота ще актуальна , пишіть свої пропозиції
  17. Прикріпив фото місця куди потрібно встановити балюстраду і фото самої балюстради зі стовпами (два стовпа для встановлення)
  18. Шукаю майстра який встановить пряму балюстраду (матеріал - ясен) на коридорі біля сходів, отакого плану - prnt.sc/oyscw9 тільки довжиною 2515 мм, схематично має бути отак розміщена - prnt.sc/sypxtz, без перил внизу на сходах, тобто має кріпитись до підлоги (ламінат, далі стяжка) і один стовп до стіни. Сама балюстрада вже скручена. Розміщення: с. Петропавлівська Борщагівка, район Епіцентру
  19. Доброго дня, робив не так як спочатку думав (горище залишилось холодним), робив утеплення між другим поверхом і горищем, тобто підлогу горища залили пінополіурітаном, за 1 м2 товщиною 10 см платив 250 грн, порахували, що в моєму випадку такої товщини має вистачити, так як у мене там вже є мінвата, товщиною 13-14 см. Для цього спочатку прикручував бруски 10 см, щоб потім на них можна було підлогу прикрутити. Плюси ППУ: дуже швидко (за день все зробили +ще балкон утеплили ним), вроді як вирішили питання з тим що у мене пароізоляція була не дуже добре проклеєна. Мінуси ППУ в моєму випадку - в даним момент положити повноцінну підлогу не вийде, хіба нашити ще бруски, так як ППУ не рівномірно наноситься і в багатьох місцях горбки, які зараз заважають положити підлогу, можна їх обрізати, але це дуже не зручно робити, ще можна їх прижимати досками (плитами OSB), як мені радили, але це також не варіант, бо ППУ вдавлюється і може відстати від бокових брусків, а це вже не добре. В деяких місцях він сам відстав від стіни. Одним словом трохи делікатна штука. Якщо цікавить більш детальніше, наберіть мене по телефону що в першому повідомленні, розкажу нюанси які виникли у мене в процесі цієї процедури.
  20. Власне є таун-хаус, в якому холодне горище, потрібно його утеплити (скоріше всього мінватою, але рекомендації від вас можу вислухати і прийняти), перед цим ще зашити підлогу плитами OSB і відгородити від сусіда плитами. Площа по підлозі - 47 м2. Таун-хаус знаходиться в П.Борщагівці в районі Епіцентру (не за мостом від кільцевої, а перед). З пропозиціями телефонуйте: 097 870 96 50 Олександр
  21. Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де краще зробити аналіз води (територіально Київ, Софіївська і Петропавлівська Борщагівка) щоб підібрати відповідну систему фільтрації для таун-хаусу, вода йде зі скважини. Сантехнік поставив звичайний фільтр грубої очистки, так він за пару днів ремонту став повністю ржаво-коричневого кольору. Виявилось що сусіди в підвалі собі поставили фільтри, хочу зрозуміти що саме мені варто поставити. Буду вдячний за підказку.
  22. Дякую за цінну інформацію. Треба точно перевірити, але, здається мені, що там є що знімати щоб залити чорнову стяжку.
  23. В даний момент маємо таке: в таунхаусі на піску/землі лежить пінопласт 5см на ньому лежить стіродур 5 см. Це все дісталось при купівлі тауна, в сусідів пінопласт і стіродур був залити в чистову стяжку і це не всім було зручно, бо якщо брати водяну теплу підлогу, то треба було або розбивати стяжку або піднімати двері. Так от, я хочу зробити водяну теплу підлогу, один спеціаліст (один з сантехніків який рахував свою роботу) порадив зробити так: залити пінопласт в чорнову стяжку (перед цим треба буде шар землі прийняти), зверху на цю стяжку положити стіродур, на нього труби теплої підлоги і це залити вже чистовою стяжкою. Інший порадив на цей "пиріг" (на те що зараз є пінопласт+стіродур) положити труби теплої підлоги і відразу залити чистову стяжку (інший сантехнік, я розумію що цому так зручніше, бо не треба роботи розбиати на два етапи). Порадьте як в цьому випадку зробити більш оптимально, чи варто морочитись з заливкою чорної стяжки а потім чистову, чи відразу все залити чистовою?
×
×
  • Створити...