
Cosine
Пользователи-
Публікації
32 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Cosine
-
Підкажіть чим провести утеплення погрібу? Погріб у даному випадку це окрема, заглиблена в землю бетонна споруда засипана зверху на 1,5 метра землею. Хочу розкидати землю (візуально багато місця займає) та чимось утеплити. В ідеалі, щоб по поверхні можна було ходити (планую лаги, між ними утеплювач, а зверху листами водостійкими, або альтанку). Можливо Стіродур, який для фундаменту? 5 см вистачить товщини?
-
Сам 8 метровий двотавр нічого не буде тримати (у варіанті 3 він рухомий) крім тельфера та вантажу 1 т. Це буде рухома частина (жовтим кольором на малюнку з синім тельфером). Проблема, яку не можу поки вирішити, це "салазки" (помаранчові). Їх захотів на армопояс покласти, поряд з мауерлатом, але там 15 см ширини вільної і 15 см висоти (стропила йдуть під кутом, тому по центру багато місця, горища не має). Думав можливо швелер П-образний покласти та колеса в нього, але малий зазор. Не виходить конструкція кінцева щось. Можливо у когось будуть ідеї? або щось таке (виграю у висоті для салазок, можливо 15 см вистачіть?)
-
як написав вище 1000 кг (це із запасом взяв, а так менше) чомусь вважав, що двутавр дуже міцна залізяка на прогиб, але в офлайні кажуть, що якщо таке зроблю 12-15 двутаврами, то не витримає... відкрив "сопромат" і зрозумів, що "по науці" буде мені складно адекватно прорахувати щойно варіант 3 придумав випадково, "копаючи" ютуб 2 двутавра по 14 метрів покласти на армопояс стіни, а між ними на 8 метрів двутавр міцний з тельфером. Виграю на масі конструкції, кількості (метраж) двутаврів, міцності конструкції, робочій висоті приміщення. Можливо цей варіант кращий? Двутавр на 8 метрів з тельфером та 1000 кг посередені, який двутавр витримає?
-
Шановні, коробка 8*15 м. Розглядаю варіант закладення під дах двутаврових балок під тельфер, який буде катати 1т. Чи має право на життя така ідея: 1. 5 двутаврових балок по 8 м на армопояс через кожні 3 метра 2. а) під них підвісити під кутом 90 один 14 метровий двутавр під тельфер (рух тельферу "вперед"/"назад") б) під них підвісити під кутом 90 два 14 метрових двутавра під тельфер на "рельсі" (рух тельферу "вперед"/"назад" + "вліво"/"вправо"). Який двутавр взяти із запасом (1т з динамічними навантаженнями)? Можливо є стандартні інші рішення?
-
Дякую, а підкажіть в якій "моїй темі"? (пошук по темам дав результат - створено 5 тем: меблі, продам цеглу, Олександрівка, продам вагончик та моє життя, тобто про дах не має?). як це приблизно виглядає? є посилання на якийсь малюнок у Гуглі?
-
У першому повідомленні писав, що це не житлове приміщення. Тобто так, це 1 кімната 8*15. Про ферми повивчаю. Порадите який тип ферм може підійти? Добавлено через 1 минуту Дякую, спробую намалювати про що я
-
Але в такому типі конструкції роль затяжки виконує щось інше (наприклад бетонні перекриття)? Чи не плутаємо ригель із затяжкою?
-
Можна посилання на вигляд конструкції "затяжку можно сделать и выше с бабкой, тогда на неё передается часть изгибающих моментов, или сделать нарощеную по длине в уровне, там только растяжение будет"? Це типу такого (малюнок)? Добавлено через 9 минут Проблема в "затяжці", на яку планувалася стеля/підлога з дерева (без навантажень особливих, але було би горище як бонус). З кутом проблема (не писав деталі, щоб не ускладнювати розуміння проблеми). Насправді викручуюсь, щоб двоскатний дах був з різними площинами. З одного боку нормальний, а з іншого більш пологий (до стіни навіс).
-
Народ, підкажіть в якому напрямку "копати" щоб визначитись з конструкцією двоскатного даху на коробку 8*15 м без внутрішніх перегородок? Планував стандартний дерев'яний дах, але проблема в 8 метровій ширині при стандартній довжині лісу 4,5 м. Можливо знайду 6 м, але 8 метрового точно не має. З'єднувати здається ненадійним варіантом. Можливо хтось знає стандартні рішення? Будівля нежитлова. Дякую.
-
Тобто якщо на ввідний 3-фазний автомат 50А, то це виділено 20 кВт? Електрокотел 3 фазний по теплу 25кВт буде працювати на повну потужність чи автомат не дасть? Підключення "зірка", "трикутник" це про ці 20 та 34 кВт?
-
32А 15 кВт (50А 23 кВт чи 33?) це А на фазу чи загальна? Прочитав, що на трьохфазних автоматах А зазначається на одну фазу, чи це так?
-
Фундамент для вантажної автівки (біля 25 т)
Cosine відповів у розділі Фундамент, бетон, гідроізоляція
Таких конструкторів поряд немає, а їхати до Києва поки не варіант. Ну і можливо завдяки форуму з'являться цікаві думки. Мерзлота так, турбує. І ще до цього, чи правильна технічно ідея об'єднання стрічкового фундаменту і моноліту з метою підсилення несучої здатності для стін і для підлоги по якій буде гамселити вантажівка з вантажем? Можливо буде достатньо монолітної плити (якщо продумати гарно гідроізоляцію, щоб не було вогким приміщення та і стіни)? Добавлено через 7 минут Дякую за пораду. Гідроізоляція вище рівня землі повинна бути? Тобто "котлован": 40 см пісок + 20 см щебень + 25 см бетонна армована плита (виходимо на рівень грунту) + гідроізоляція + 10 см армованого бетону? Тоді стрічковий можна і не "ліпить"? Вистачить міцності? За мерзлоту (пучіння) можна не хвилюватися? -
Фундамент для вантажної автівки (біля 25 т)
Cosine відповів у розділі Фундамент, бетон, гідроізоляція
Хвилююсь, що чистова стяжка не витримає, хоча такий варіант був би оптимальним PS "бус" у лапках, у назві теми написав, що вантажне авто (КАМАЗ) -
Фундамент для вантажної автівки (біля 25 т)
Cosine відповів у розділі Фундамент, бетон, гідроізоляція
в залежності від року 1-1,5 м -
Фундамент для вантажної автівки (біля 25 т)
Cosine опублікував темі в Фундамент, бетон, гідроізоляція
Шановні, є потреба будувати майстерню-гараж, куди буде заїжджати "бус" вагою 25 т (двадцять п'ять) + станок (2т з вібрацією) та деяке обладнання. Розміри 15м*10м стіни газобетон висота 4 м. Високі грунтові води. Грунт пісчаний. Яку конструкцію фундаменту прораховувати і на що порадите звернути увагу? Спочатку планував монолітну армовану плиту (30 см) з ребрами жорсткості вниз залити, але хвилююсь за сирість у приміщенні і що може не витримати. Зараз думаю можливо стрічковий по периметру (70 см ширина, 1,3 глибини, верхній край в рівень із землею вийде), по ньому гідроізоляція і вже зверху залити армовану 30 см плиту. Бюджет має вагоме значення Дякую за поради! -
Шановні, за результатами вивчення форуму та інтернету планую замовити для утеплення даху (ліс та металочерепиця окремо) такий пиріг: 1. пароізоляційна плівка "Паробарьер" R110 JUTA 2. мінвата "Ursa Geo Скатний дах М-153" (150 мм, рулони) 3. супердифузійна мембрана "Евробарьер" Q160 JUTA Можливо порадите варті уваги ці матеріали чи ні і якщо ні, чим пропонуєте замінити? PS по відгукам сподобався Ізовер, але його 150 мм у рулонах не випускають?
-
Дякую, мабуть на цьому варіанті і буду зупинятись
-
Можливо доцільно розглянути варіант виносу утеплення на лаги? (поверх залізобетонних лаг паробар'єр, обрешітка, утеплювач (25 см), гідробар'єр, металочерепиця? Чи не буде даремним витрачанням зусиль/коштів утеплення між лагами 25 см а потім зверху ще +5см утеплювача, а у підсумку загальне теплозберігання буде як від 5 см утеплення (умовно)?
-
висота 24 см, ширина 9 см не зрозумів про який рисунок запитання, той що вставив? PS дякую за відповідь
-
Планую замінити покрівлю даху та провести її утеплення. На сьогодні дах має такий вигляд: Порадьте, як технічно правильно провести утеплення у цьому випадку? Залізобетонні "лаги" замінювати економічно недоцільно, але, наскільки розумію, якщо просто плотно мінватою їх закласти + пиріг (гідро-паро) + метало-черепиця, то бетон буде провідником холоду. Чи так і має бути?