Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

дімич

Пользователи
 • Публікації

  470
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача дімич

 1. Добрий день. Впринципі, вище вже відповіли. З першого. З другого теж можна, якщо в асенізатора лишилось місце))) Але якщо в дренажному стоїть вода на рівніз першою ямою-це або ж дренаж не працює, або високий РГВ, а тут відкачування дренаного не дасть жодного толку.
 2. 1. Вони в роздріб не повезуть. З роздрібом-це оптові площадки, які по області розкидані. Для цього-потрібно знати, де ви знаходитесь. І краще це питання довірити виконавцям, для вас же буде простіше. Бо кільця підвозити потрібно сплановано, а не просто завезти і на землю виставити. 2. До повороту, моя суб"єктивна думка-більш оглядово і зручно. В зоні відмостки-нічого страшного, головне, щоб вода туди не потрапляла. 3. Не бачу сенсу-краще вентиляцію зробити якісну з 110 труби.
 3. 1. Виробництва в Рокитному найбільші, є дрібні виробництва під Києво. Краще виходити з логістики, а не виробника, оскільки вони+- ідентичні. 2. Потрібно, трійник з виводом до верху. 3. Якщо ви про міцність конструкції в майбутньому-можна відразу під кришкою робити отвір. 4. А чим з пазами вас врятують? Якщо говорити про навантаження, тоді краще брати кришки з подвійним армуванням. В сторону кільце не з"їде від вашого авто, яке зверху буде їздити-це про пази. Пази дадуть кращ герметичність на першій камері, але норм перецементовані стики і на звичайнх кільцях норм стоять. 5. Не потрібно нічого утепляти, там постійно плюсова температура буде.
 4. Ви не праві, та "слабенька", що у вас перша на фото бурить до 100м 198мм шарошкою. Бучаки по 80-90м, в тяжкодоступних місцях виконує без проблем. А в Княжичах-не найскладніше буріння в області.
 5. Добрий день. 1. Швидкість буріння на МГБУ буде нижче. ПО якості, якщо замовляти в норм фірм-без особливої різниці. 2. Не має. 3. 125мм-в Княжичах, з 4м фільтром-це 4+м3 на годину, чого вистачить на будь-які потреби.
 6. внутрішній діаметр 80см, зовнішній 96см, два кільця по 70см висотою. Але там нічого, окрім крану на полив там не розміститься.
 7. Який же жах вас очікує при обслуговуванні цієї свердловини. Чого ж ви такі малі кільця в діаметрі обрали?
 8. Доброго, чи не простіше, для дачі, з періодичним відвідуванням (сезонним), зробити правильний переливний септик? Пісок прекрасно приймає правильно відстояну воду.
 9. Жодних проблем не буде, якщо ви поставите в приямку. Вода не буде в будинок-з будинка перекачуватис. В приямку між оголовком і кільцем ставите трійник, до верху кран на зимове перекриття, далі ще один трійник із краном для зимового зливу і далі виводите через кришку трубу назовні. Додам фото, хоч і не ідеально видно, але щоб уявити.
 10. Доброго, вартість кільця метровки всередньому-1300грн/шт, копка вручну одного кільця-аналогічна. Якщо є прошарки твердого грунту вартість копки зростає до 1500грн-1600грн/кільце. Виконуємо теж такі роботи.
 11. Кришка для кілець бетонних має розмір 1,7м*1,7м, товщина 15см-ціна 1800грн+-, залежно де і куди доставка (1000-2000грн).
 12. І що? Яке це відношення має до ситуації в Ірпені? Для того, щоб робити якийсь аналіз по вашому товаришу, потрібно координати, конструкція, хім аналіз і тп. А так-це "погріти повітря" навколо себе.
 13. Доброго дня, 53м-34тис.грн+водопідготовка 50тис.грн 80м-від 137тис.грн (залежно від констукції) Власне, це і є головний вибір: чи відразу зробити ок, чи доочищати. В кожного буде своя, суб"єктивна, думка.
 14. Збирайте все в дренажний колодязь, від дощоприймачів до колодця ведіть каналізаційними трубами. Звершу тротуарна плитка. Для прорахунку потрібно фото ділянки і квадратура плитки. Звертайтесь в особисті, якщо цікаво.
 15. Виконаємо буріння під геотермальні зонди. Порекомендуємо якісного і відповідального виконавця по підбору і встановленню ТН. Звертайтесь в особисті, якщо актуально.
 16. Доброго дня, в четвер в Бобриці, біля озера, виконуємо трьохкамерний септик на ділянці, там же три тижні тому зробили свердловину-можете приїхати подивитись на роботу, якщо цікавить. 066-848-04-33 Дмитро
 17. Доброго дня, на сьогодні, на плитку від заводу "Ковалська" (Авеню) -знижка 22%.
 18. полтава виконується малогабаритною буровою, під неї не так багато місця потрібно. цікаво-хто вам пропонує там бучак, і яку закладає трубу під таку ціну))) це будуть дурно викинуті кошти. я вам озвучив ціни на НПВХ 1550грн....2900-такий діапазон.
 19. Якщо вірні координати-це Петр Борщагівка: 35м+- полтавський горизонт 550грн/м-малогабариткою. 120м+-сеноман найпростіша конструкція "в потай" на 3м.куб/год-це 125мм *50мм-від 1550грн/м(дивлячись яку фільтрову), щось більш якісне і серйозне, типу 175мм*110мм-від 2900грн/м. Але, якщо у вас вже стоїть система фільтрації, можливо простіше зробити "полтаву" і її доочищати?
 20. А як ви уявляєте підбір насоса без будь-яких початкових парамерів? Щоб зрозуміти робочу точку потрібні дані. Якщо ви сумніваєтесь в достовірності, то запрошуйте їх ще раз, хай продемонструють, або ж знайдіть інших, які виміряють параметри. Без даних свердловини-не можливо підібрати насос, тим більше під автополив, де потрібно, як правило, 3 куб/год при тиску 3 атм.
 21. Доброго дня, всім кому потрібна тротуарна плитка-маю найкращі знижки від заводів воробників. Залежно від об"єму плитки знижка може бути від 5 до 20%. Звертайтесь, з радістю допоможу з інформацією по наявності та актуальній ціні/знижці. Є і бригади, які виконають якісне вкладання.
 22. за минулий рік нами в Хотянівці пробурено 12 свердловин, всі на бучацький горизонт, жодних серйозних труднощів не зустріли, звісно, кожна свердловина індивідуальна, але Хотянівка доволі добре вивчена. Стальною трубою не робіть, нічого краще по ціні/якості за якісний НПВХ я не бачу.
×
×
 • Створити...