Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sirkonium

Пользователи
  • Публікації

    206
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача sirkonium

  1. Існує багато водостічних систем із кріпленням до лобової дошки. У вашому випадку потрібно врахувати загальну довжину ринви з ухилом, аби вистачило висоти лобової дошки. У вас вона ще не сформована, тому важко відповісти.
  2. А який бюджет та об'єм (площа) приміщення? Що в пріоритеті - обігрів чи охолодження? Чи обидва? Ну і характеристики приміщення: північ/південь, розміри віконних прорізів тощо
  3. Суть антисейсмічного поясу об'єднати плити перекриття в єдину суцільну діафрагму. Пояс зазвичай роблять не лише по периметру, а й між рядами плит та обов'язково в місцях сходових кліток. В інших випадках його спорудження недоцільно. Плити по периметру заповнюються стіновим матеріалом.
  4. Цей "обв'язувальний пояс" по периметру плит перекриття має правильну назву антисейсмічний пояс і влаштовується при будівництві у сейсмічних районах України, як правило 6 та більше балів. При меншій сейсміці він необов'язковий.
  5. Ну я ж не писав, що ME не працюють чи мають проблеми )) Я просто зауважив, що це два РІЗНИХ виробника, бо багато хто їх не розрізняє, та й MH мають кращі показники по якості. p.s. У мене в офісі старенький простенький китайський Sensei працює майже в щоденному режимі з 2005-го
  6. Значно довше. Але зауважу, Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy це два абсолютно різних виробника. Варті уваги саме Mitsubishi Heavy.
  7. Ну так, набагато кращі. 🙃 Та й взагалі порівнювати MH чи той самий Daikin з китайцями не вартує. Це зовсім інший клас техніки. Абсолютно. Інший. В усіх відношеннях - в якості збирання, у функціоналі, в тактильних відчуттях і, головне, в алгоритмах роботи. Перевага китайських кондиків одна - ціна. Це щодо побутових. А якщо брати до уваги промислові системи, то там взагалі немає що порівнювати.
  8. Нічого важкого там немає, легко наноситься і розрівнюєтся вузьким шпателем. Завтра вдень зроблю фото для прикладу.
  9. 2...3 міліметра герметика penosil premium hybrid plus чи аналогічного безпосередньо по піні. - призначений для такого використання - має відмінну еластичність - не боїться УФ випромінювання - білий ( саме те що вам потрібно)
  10. Та вони всі ± будуть однакові в цьому ціновому сегменті. Fujico здається це ОЕМ завода Aux, непогано працюють.
  11. Мені такі мануали по Мідеа не попадалися, хоча я особливо й не шукав... Спробуйте на офіційному сайті глянути чи запитати у них.
  12. Якщо глянути в сторону пайки, то цей процес доволі непростий - паяти потрібно у азотному середовищі щоб витіснити кисень з трубок, інакше можуть виникнути окисли і тоді компресору жаба дасть цицьку. Якщо є велике бажання паяти, зверніться до професійних монтажників. Фітінгами буде набагато простіше.
  13. Особисто моя думка - фітингами. Але я би замінив трасу на нову.
  14. Практично всі Midea і їхні ОЕМ (Bosch, Samsung, Idea і десятки інших). З власного досвіду, за інші не знаю.
  15. Дослухався до поради і теж в них замовив. Термін виконання вразив - зранку замовив, ввечері надіслали. Сподобалося, що асолютно всі комплектуючі і навіть інструмент купив в одному місці. Як для новачка зробили полотно з меншим % усадки. Буду пробувати без гармати натягувати, 8 кв.м., а там подивлюся, може таки куплю її.
  16. Дослідження проводити потрібно, щоб не "здавалося". Мені наприклад здається, що арматура там є 🤷 Яка ширина розкриття тріщин? Бо, судячи з фото, тріщина таки "волосяна" і арматура якраз таки виконує повністю свою роботу.
  17. Я на олх ловив, 3*2,5 по 27...30 грн реально взяти, а 3*1,5 по 19...20 грн. Мова не про китайські кабелі, а саме про ЗЗКМ та ГалКат. Пропозицій багато є. Сам там залишки і продав.
  18. Кілька місяців тому працював з ГалКат та ЗЗКМ. В обидвох переріз 93-94% від заявленого. ГалКат більш м'якіший, але без зовнішньої ізоляції в підрозетнику вони однакові.
  19. Так ото ж. 🤷 Обидва ми знаємо, що тариф на газ, і так само тариф на електрику (електроопалення), є дотаційними. Обговорення матиме сенс лише при повних тарифах. І газ, ціна якого дуже сильно залежить від геополітичної ситуації, тут буде наврядчи у виграшній позиції. IMHO Так що реалії такі, що в кожного різні ситуації і кожен вибирає сам, що йому вигідно. Особлисто я не бачу для себе альтернативи електроопалення тепловим насосом.
  20. 1. Наприклад в мене тариф 2,64/1,32 грн/кВт*год. 2. Газу немає. Щоб підвести потрібно вкластися близько $8к Як ви думаєте, мені вигідно опалювати газом чи електрикою?
×
×
  • Створити...