Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

NzicK

Пользователи
 • Постов

  394
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент NzicK

 1. Подивіться в моїй гілці "Рождение моей мансарди"
 2. Дякую всім. Завтра їду в епіцентр.
 3. Цей клей підходить і до підлоги з підігрівом?
 4. Треба подивитись, в магазині церезіти 117 і 11 точно є, або поїхати в епіцентр. Добавлено через 4 минуты Kiilto пропонує плитку прикріпити *відповідним клеєм Kiilto*
 5. Чи витримає гідроізоляція на гк керамограніт і якого виробника клея S1 порадите. Дуже потрібна допомога.
 6. Шановні спеціалісти плиточних справ, дозвольте спитати в цій темі, бо вже голова йде обертом від всієї інформації. Маємо ванну кімнату із санвузлом. Підлога - цементно-піщана стяжка з електропідігрівом, ніша під ванну із вологостійкого гк, інсталяції унітаз біде теж із гк, стіни цементна штукатурка, куплений керамограніт на стіни 60х60, на підлогу керамограніт 60х1.20.Все погрунтовано Ст 17, плити гк оброблені гідроізоляцією FIBERGUM від KIILTO. Чи можна весь керамаграніт клеїти на Ceresit 117 як на стіни так і на підлогу?
 7. Подивыться тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=56960
 8. З південної сторони потепліло і все вивітрилось, а з північної напевно в водостоці ще лід і все обледеніло, тобто немає вентиляції, або недостатня. Над ватою завжди повинен бути ротяг, щоб волога вивітрювалась.
 9. Якщо є вентрешітки під карнізом, то має бути протяг від карнізу до гребня і вихід на вулицю. Чи є у Вас зазор у верхній частині атікової стінки і похилої частини даху, тобто між ватою стінки і мембраною? Чи вата похилої частини даху впритик до мембрани?
 10. Ні, не накривав. Під ватою паробар*єр.
 11. Ви не так зрозуміли. Відкриваємо створку вікна і сверлимо вертикально певну кількість отворів в середню армовану камеру і задуваємо піну. В другу половину знімаємо нижній штапік і попри склопакет також вертикально сперлимо і дуємо. Якщо можете Ви, або специ, поясніть, яким чином з цих камер виводиться волога і куди.
 12. Склопакети замінені в цьому році, відкоси теплі із екструдованого пінопласту. Якщо просвердлити отвори і задути піну, повітря буде виходити і піна буде мати куди розширюватися.
 13. Вибачте за втручання. Питання в мене таке. Встановлені вікна вже давно, трьохкамерний профіль. Зимою промерзають в кутах і роса виступає на нижніх профілях. Чи можливо утеплити профіль всередині, тобто закачати піну в середню камеру.
 14. Краще не пробувати Добавлено через 3 минуты Метал не бажано в утеплювачі використовувати
 15. Політ нормальний, сирості немає, ні чого б не змінював.
 16. Вы завели трубу в дымоход и чем-то обмазывали вокруг трубы, или только раствором заделали щель между трубой и дымоходом?
 17. Звичайний екструдований пінопласт, розмір товщини необхідно вибрати як товстіший, на скільки позволяє пройом вікна. В себе підрізав так, щоб відкос не був прямим, а розширювався в середину кімнати. Виходить клин товстіший біля вікна, тонший в середині кімнати.
 18. Возможно Вы меня не правильно поняли. Вам нужно сделать хорошую вентиляцию между гидробаръером и ватой. Решить вопрос можно, врежте вентрешотки в метпрофиль карнизов так, чтобы они находились между стропил и получите сквозняк от карниза к коньку, что и необходимо в Вашем случае и при гидробаръере. Посмотрите в моей ветке.
 19. Выложите фото карниза с отверстиями в метпрофиле. Лучше врезать вентрешотки между стропилами.
 20. 1. Можна так як Ви запланували. 2.Всі стверджують і так роблять, що під СДмембраною не потрібно зазору.У Вашому випадку іншого вибору немає, утеплюйтесь без зазору ( якщо дійсно СДмембрана)
 21. На обратной стороне на нём нанесён клеевой состав, снимаете защитную бумагу и клеите.
×
×
 • Создать...