Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Vladimir1966

Пользователи
 • Постов

  80
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Достижения Vladimir1966

Начинающий

Начинающий (2/13)

37

Репутация

 1. Не можу стверджувати по початковій даті введення таког послаблення, але й справді, зараз в Києві, по крайній мірі в Оберезі та Добробуті НЕ ВИМАГАЮТЬ предоставлення довідок про відсутність ковіду. Прийом іде без зволікань. Єдине про що запитуютьв Добробуті, це те, чи немає у вас позитивного тестування на ковід. Відповідаєте, що нема, і дальше по звичній прийомній процедурі в поліклініці. Добавлено через 3 минуты На початках, в березні-травні, було доста багато публікацій про те, що сумасбродний рівень захворювання в Італії та Франції і був попередньо простимульований якраз практично повним охопленням населення проти-грипозними прививками на протязі багатьох років.
 2. Відносно мало-камерності профілю, то на тому підприємстві в пригороді Торонто на початку девяностих такого питання не стояло. Я був оператором протячжного станка, на якомі і спікався замовлений профіль. Робили як прості "підшивочні" планки прямокутного формату, так і багато-камерні конструкції. Візуально споглядаючи профіль, який використовується на даний момент на вікнах та дверях, можу сказати, що він не є більш багато-камерним. Скляна нитка - там екологія лишень в пилюці. Теж саме із скловолокном (для гладкості зовнішніх поверхонь) Основним компонентом обволікаючої суміші була живиця (на той час поставлялась з Росії). Всі заміси компонентів робились на місці, і не були складніші хлібопекарського виробництва. Обмеження на той час було єдиним - профіль тільки прямолінійний. Арочні вироби робились із пластику.
 3. Так вони ж раніше самі пропонували за 50 відсотків газ скручувати. Правда це було іще в часи ступінчастої оплати.
 4. В далекому 1993 році працював в Канаді на заводі, що виготовляв склопластикові профіля для вікон та дверей. Пізніше на цьому ж підприємстві з частини продукції виготовляли вікна та двері - найбільш популярні були розсувні для патіо. Ні в одному із виробів додаткове армування металом не застосовувалось. В кутових з'єднаннях використовувались пластикові підсилення. Аналогічне підприємство на той час вже існувало в районі Дніпропетровська, звідти приїзджали на стажування. Завжди в групі було по 2 інженери та з десяток менеджерів. Але то таке. Єдиний раз бачив такий композитний профіль, який позиціонувала якась львівська фірма як виготовлений в Україні, на виставці у Франківську в 1996 році. В ньому навіть каталожний номер співпадав з канадським - 604. Але після цього більше така продукція на очі не потрапляла. Зараз хтось такі композитні вікна та двері в нас виготовляє?
 5. від тифу не пробували розшукати в Україні ? давненько його немає.
 6. така інтенсивність, це вже тягне на стаціонарний блок-пост - проїзд кожні 3-4 хвилини. Місячне "обслуговування" порядку 50 тисяч гривень (4 зміни сторожів). В іншому варіанті - в конструкції, як зображено на фото, при такій інтенсивності буде декілька розбитих машин вже в перши й же ж тиждень, і як результат - зрізання шлагбавма.
 7. Поки що на память приходить тільки НЕ добровільна ізоляція, коли прийшлось придушувати бунт в Чернівецькій колонії, із-за того, що в камеру помістили людину з підтвердженим діагозом COVID-19 Місцева преса про це писала іще на початках карантинів
 8. Платні в Добробуті чи Оберезі на протязі доби. Ціни практично одинакові, ажіотажу вже немає. Приїзджаєте, викладуєте 2000 злюс і не очікуєте 2-3 тижні.
 9. В доста спекотній Туркменії раз в єнну кількість років бувають морози до мінус 40. під час останнього - здається в 1966, кількість загиблих визначалась десятками тисяч. Чи навчило це їх? Далі вікна ставлять в одне скло.
 10. підпишусь на тему ... треба буде землю під забудову в сад переоформляти, бо вже надто багато податків нараховують. можливо зразу ж підкажете, а процедура примусового вилучення землі залишилась тоюж? залежить від того, ля чого вона предназначена?
 11. В тім той діло - що нема. Розвести болото - то без проблем, а щоб чисто всьо було, то іще не попадалось. Якщо ж Ви маєте на увазі застосування стаканів-пилозбірників (вакуумних присосок), то вони негерметичні. Чи у Вас є щось краще? Сухий різ залізобетону товщина 20-22 сантиметри
 12. якщо вже підняли таку тему, то може порадите, хто в Києві міг би виконати ЧИСТОВЕ свердління в стелі (знизу вверх) отворів 100-150 мм діаметру ? Питання найбільше про чистоту виконання робіт. Приміщення жилі. Висота стелі 3 метри.
 13. Вони їх робили десь до двадцятих чисел квітня. А потім проби, що в них показали позитивний результат, відправили для підтверження в Німетчину. Лабораторія в Німетчині результати відправила по декількох адресах, серед яких були і державні структури в Україні. На основі відповіді, було принято рішення про скриття результатів тестування, і Євролаб взагалі прикрили на декілька тижнів. В травні, коли я в них робив чергові прививки, на ковід вони не тестували. Чи зараз тестують - незнаю.
 14. Повністю навпаки. Вони значно спростили як доступ до системи тестування на короновірус, так і в декілька разів понизили вартість тестування. Зараз тестуваня в Добробуті чуть дорожче, ніж було в березні в Євролабі. Крім того, в них функціонує стаціонар для лікування хворих з короновірусом. Зайдіть на сайт Добробута. Передзвоніть і переконаєтесь.
 15. В тих же ж штатах та Канаді доста популярний лізинг. По ціні виходить десь відсотків на 10-15 більше, ніж кредит, але дилер забирає машину через рік-два, і в вас немає перед ним ніяких зобовязань. В нас щось таке є?
×
×
 • Создать...