Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ozor

Пользователи
  • Публікації

    4 173
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    2

Усі публікації користувача ozor

  1. Я соромʼязливо хтів пожартувати про тутанхамонщіну і кладбіщє дамашніх животних, але тут вже заздрісно напхали по самі помідори.
  2. Накуя? Кому єто здєсь нужно? Здєсь Украйіна, а нє вот єто вот всьо.
  3. Це знак якості спецслужб, що в надскладних умовах, якісно протидіють кацапні.
  4. Спостерігав прибульців і звідтіля , воюють за неньку.
  5. Я так розумів, що ви все ж таки піднімалися на борт тієї яхти в Албанії.
  6. А може вони щось знали? Нє, ну погодьтеся, важко розгледіти борца протів женітьби, у жонатому чоловʼязі.
  7. Яке у вас нікчемне життя, вам, відімо, ніколи не зустрічалась роковая женсчіна. Це рана на все життя.
  8. У сєстри єсть кум, а у кума-муж.
  9. А я все ніяк не збагну, чому в нас на електричках одні пі да ра си їздять.
  10. НАТО за трі дня? Але ж можна відгребсти піздюлєй, по аналогії Київ за трі дні, під Тростянцем і Охтиркою. Хоча, европі тараси, що зажали танки на початку війни, тепер не знають, що з ними робити, бо українці, кардинально змінили стратегію і танки, що могли доїхати до москви,в 22-му, зараз нікому не потрібні.
  11. А ви зараз звідки пишете?
  12. Тут доступ до дупи, а не до гуглу, має значення.
  13. Сцуко, адепти ламбаржині, відкрили в гілці дні правопісанія і арфаграфії.
  14. Я може відкрию америку, але люди так і роблять. Проблема в тому, що графіки не спів падають.
  15. Щось не віриться, що шкода разом з чехами нічого не протиставить цій піхвоокій навалі. Хоча, в снукері, колись, теж китайців не було.
  16. Я з вас взагалі, удівльон. Рівень особистості, визначається тим, в голову якого барана вона товчеться своєю головою. Ваш рівень-ніже плінтуса. Я б ото краще порнохаб юзав, ніж з плакатом на стіні розмовляти.
×
×
  • Створити...