
gaset
Пользователи-
Публікації
196 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача gaset
-
Добрий день. Маю двоповерхову терасу. Нижня терса трохи більше нижньої. Мені потрібно над верхньою та над відкритою частиною нижньої тераси зробити дах (приклад нижче). Зверніть увагу, що рівні 1 та 2 знаходяться на різних висотах (1 - вище). Над другим поверхом, щоб не зменшувати висоту поверха, я так думаю, логічно зробити дах, як на фото нижче або як у шпаківні (2 скати). На вершому поверсі, схематично я собі уявляю це як на фото нижче. Але я хочу щоб з передньої сторони балкона теж ще був скат. Тобто скат буде по периметру балкона. За рахунок того, що рівні 1 та 2 на різних висотах, то я не можу зістикувати два дашки. Чи не прив'язувати іх між собою? Потрібні поради, тих хто в темі, як краще зробити. Зазделегідь дякую.
-
Сьогодні все доробив. І виявилося, що нуль був, але інший. В результаті була занижена напргуга. Здається менше 200. На всіх приладах, що буди увімкнуті написано 110-220 вольт, окрім одного робота пилососа. На ньому 220-240. Це база, яка збирає сміття, тобто там всередині пилосос. Все неначе працює. Не знаю, чи могло це на щось вплинути?
-
В моєму уявленні, якщо доєднати тільки фазу (без умови трифазної мережі, як ви описуєте), то всередині приладу може щось почати грітися і врешті решт перегоріти. Я не електрик, тому це просто припущення. Чи я помиляюся?
-
Я вхідну напругу з вулиці повністю вимикав. Тобто інших фаз не було. Тобто якщо на однофазний прилад (холодильник, котел, пралка і т.п.) подається тільки фаза (провід нуля має переривання, скажімо), то приладам це нормально?
-
Тобто по суті це якби до приладу у мене був вимикач і я повісив цей вимикач не на фазний провід, а нульовий. Ситуація приблизно така.
-
По суті це була однофазна система. Напруга була від однофазного інвертора. Напргуга була стабільна. Просто вийшло, що нуль я для всіх «обрубив».
-
Добрий день, Робив деякі роботи в щитку. І помилково вийшло, що відʼєднав нуль від споживачів. Тобто на розетки подавалася тільки фаза. Майже все було виключено. Але декілька приладів були підключені до розетки. Вони неначе працюють після виправлення помилки. Але питання у тому, чи може це зашкодити приладам?
-
Маячня. Врубіть на один інвертор 6 квт заряджатися 2 авто і варочну поверхню. Розкажете, що буде.
-
Тому що в режимі bypass потужність, яку може витримувати інвертор може бути не достатньою. Інвертор по суті живить в більшості випадків критично важливі прилади.
-
Добрий день. Таке питання. Є інвертор deye на 6 квт. В інструкції написано, що фазу і нуль для load та gen port пропускати через магнитні кільця. Вони є в комплекті. І є ще кільце велика для проводів на акумулятори. Так само вказано, що провід на bms потрібно теж провести через кільце і 4 рази обмотати. Але цього кільця вже немає. Або ж немає для gen port або load, а для bms є тоді. Короче, одного кільця немає. Це так у двох інверторах було. Де це кільце можна дістати? ЗІ Це все написано в інструкції, що їшла із інвертором.
-
Так, все вірно. Але тут не вказано нічого щодо того, що йде над землею, а мене цікавить інформація саме стосовно цього.
-
Так, я там спочатку все передивився, а потім перепитав, бо не знайшов.
-
А ви не підкажете, де це вказано в нормативах, бо я не можу знайти?
-
Дякую за відповідь!
-
Скажіть ще по такому питанню. Я ще дивлюся, то у мене із землі смуга виходить 25х4. Потім перехід на катанку 8мм, а не 10мм, як у вас. Це критично?
-
Так, на цій висоті буде зʼєднання. Воно під дахом, то водою заливатися не буде. Ці накінечники, що ви собі зробили, це лужена мідь?
-
І той факт, що в будинок заходить 16мм (хоча це із запасом), мене теж збиває з толку.
-
Ось, як ви описали так і планую, але на висоті десь 2.5-3 метри від землі. І планував (вже проклав) 10мм мідь моноліт. Але почав дивитися як оцинковану сталь із міддю доєднати, то почав натрапляти на те, що має бути 16мм. Поміняти наразі ще не дуже складно, тому вирішив перепитати. Підкажіть, як ви сталь до міді доєднуєте?
-
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, по такому питанню. Є приватний будинок. В нього заведено 16кВт. Чотири жили 16мм мідь із щитка в 10м на вулиці до щитка будинку. В щитку жили їдуть на вхідні клеми. Потім вхідний автомат. Потім я планую підключати інвертор кабелем 10мм (із запасом). І потрібно зараз завести дріт для заземлення. Який має бути перетин кабеля заземлення від заземлюючого контура до щита в будинку? 10 вистачить чи потрібно 16? Чи можна використовувати для цього багатожильний провід чи краще моноліт?
-
Добрий день, Підкажіть, який кабель потрібен для підключення Deye 6кВт та батарей Deye 5.1 Pro-B? В комплекті із батареями йдуть 4awg. В інструкціїї в інтернеті написано 2awg. В паперовій інструкції, що із інвертором, там взагалі написано 0awg. Який використовувати і де його можна придбати (так щоб не займатися обжимкою і пр.)?
-
Вже були обговорення на задану тему, але відповіді я не знайшов. Є будино. Заведено 3 фази. Стоїть віхдний автомат і ПЗВ. Наразі не зроузміло, чи є власне заземлення, але що напевно є доєднані шини нуль та земля. По один схемам і відео це схема TN-C-S. По іншим потрібно ще шину заземлення доєднати до власного контуру заземлення. Хтось може сказати, яка схема правильна? Трохи контексту додам. Потрібно підключити інвертор (та і для інших побутових потреб хотілося б бути впевненим). Чи беспечно коричстувати схемою, де тільки шини нуля та заземлення доєднані між собою?
-
Може, хтось вже питав. Я не знайшов. Питання стосовно заземлення. Яку схему заземлення потрібно або можна використовувати для інверторів, в часності для Deye? Чи підійде TN-C-S?