Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

_CHE_

Пользователи
 • Постов

  105
 • Зарегистрирован

 • Посещение

2 Подписчика

Информация о _CHE_

 • День рождения 19.07.1976

Персональная информация

 • Откуда
  Киев
 • Хобби
  автомобили
 • Род занятий
  химик
 • Автомобиль
  нет пока
 • Пол
  Мужской

Достижения _CHE_

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

6

Репутация

 1. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, яке масло використовували?
 2. О, гран мерсі! Пішов за клеєм і мішком стяжки. Вихід труб зі стяжки утеплюємо?
 3. То їх просто одягнути в теплоізоляцію і перезалити цей шматок? Тоді ще одне питання. ні марки ні виробника стяжки я не знаю і малоймовірно, що дізнаюся. Скоріше за все її мішали будівельники на місці. Чи не потріщить моя ремонтна стяжка в місцях примикання?
 4. Ну, хотілося ж як краще... На кільцевій цей ламінат по 124грн/кВ.м
 5. Доброго дня. Прошу спеціалістів проконсультувати. Маю квартиру в стані після будівельників. Будинок зданий у 2015-му. Опалення розведено під стяжкою. В місцях виходу труб з підлоги маємо таку картину: Стяжка розтріскалась трохи не до плити. На дні частково пісок. Що стало причиною вказаної ситуації? Як це правильно виправити? Бюджет обмежений до мізерного.
 6. Шановний ngstil, Та я ж хіба в претензії? За великим рахунком мені все одно різний весь чи однаковий. Проблема в тому, що маю не просто обмежений бюджет... Він мізерний за будь-якими мірками. А переїхати потрібно... На наступному тижні. Тому і виникла ідея пошукати залишки... В лєруа з'їздив. Нажаль мої сподівання в повній мірі не виправдались. Єдине, що там можна купити - просто надбюджетний варіант білоруського здається виробництва. Але то може і на краще. Найближчий тиждень точно не буду займатися підлогою. Є набагато більш пріоритетні задачі. Тож переїздити буду на голу стяжку. А там вже побачимо... Проте все одно дякую!
 7. Дякую за відповідь по суті! саме таку інформацію я і хотів отримати.
 8. Доброго дня, ngstil Хочу просити вас проконсультувати мене ось з якого питання. Необхідно придбати ламінат максимально бюджетно. Цілком достатньо середньої якості. 20м2 з врахуванням підрізки. Розглядаю варіант купити його у вигляді "останніх пачок". Суть ідеї в тому, що потрібен ламінат з однієї колекції (однакові розміри плашок, замки) але різних кольорів. По 1-2 пачки - залишки. Разом - +-10 пачок. Наскільки це реально? Я так розумію, по великих маркетах шукати такий варіант марна втрата часу. Де можна ще подивитися?
 9. И мне контакты для связи. Можно в личку
 10. забронирую на сегодня/завтра. нужно посчитать хватит ли мне 3-х мешков...
 11. если не заберут, хочу посмортеть... нужно свой проем померять
 12. на заказ изготовите по моим размерам?
×
×
 • Создать...