Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

назар1305

Пользователи
  • Публікації

    59
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

назар1305's Achievements

Начинающий

Начинающий (2/13)

2

Репутація

  1. Доброго всім дня! Щоб не створювати нову тему, задам питання тут: Danke чи Crystalit? По ціні Crystalit. А щодо якості? Потрібно 13,06 м.п. *25см, 2,18 м.п. *30 см. Білий глянець. Львівська обл. Може хтось запропонує ціну?
  2. Утепляю мансарду. Між кроквами даю роквул рокмін плюс 15см. Потім буду давати 10 см парок uns 37. Парок ще не розпаковував. По рокміну можу сказати, що плотність у листах різна, крайні в пачці листи заявленої товщини не завжди набирають. Між кроквами тримається добре (відстань 80-90см)
  3. Не можу погодитись. Мембрана досить сильно натягнута, можливо і занадто, без провисань. Вату відрізав під кутом, щоб краще прилягала Добавлено через 51 секунду Є. А що його не потрібно? Добавлено через 53 секунды Можна конкретніше?
  4. Обов'язково перевірю, але вже весною, коли потепліє. Добавлено через 2 минуты Так, там мембрана є трохи пошкоджена. Дирки немає, але виглядає підтертою. Чим можна заклеювати такі місця? Добавлено через 1 минуту З близька він ще страшніше виглядає: майстри погано зарізали, вийшла щілина 1-2см, в яку вставили кусок тріски і закрутили болтами. Як тепер це виправити? Дякую за поради. Добавлено через 3 минуты На ній вказано, що це "мембрана високопаропропускна" Добавлено через 8 минут Мені, всетаки, здається, що пару пропускає добре. Якщо б не пропускала пару, це було б замітно на початку зими, в т.ч. і по запотівших вікнах, адже я в вересні - на початку жовтня заливав стяжки.
  5. Попробував - будь-яких перешкод не відчутно. Знайшов кусок мембрани, а також етикетку (наклейку):
  6. Про якість мембрани мені важко говорити. Марки не пам'ятаю, привозили її з Польщі. Добавлено через 50 секунд Зверху на даху не видно де б могло затікати
  7. На вулиці було біля 0, можливо +2 (падав дощ, часом з мокрим снігом). В приміщенні в суботу було +10, день перед тим (коли робив фотографії), думаю було +8- +10. Фото зроблені на незакінченій мансарді. Там де мокра пляма, там закінчується утеплювач на даху і далі піде неутеплене горище.
  8. Сьогодні падав дощ - результат на фото. Не думаю, що це конденсат. В чому може бути причина?
  9. Поділіться, будь ласка, досвідом: як Ви кріпили брус (той що під кроквами, для другого шару утеплювача)? Стик між утеплювачем та кроквою запінювали, чи що це на фото?
  10. Новий будинок. Підвал: підсобне приміщення 1 (12кв.м.) - без вентиляції, є вікно; підсобне приміщення 2 (12кв.м.) - вент. канал через стіну, без вікна; спортзал (34кв.м.) - вент. канал через комин, вент. канал через стіну, вікно. Перший поверх: кухня (12кв.м.)- витяжка над плитою, вент. канал в комин; ванна(7кв.м.)- вент. канал через стіну; зал(34 кВ.м.)- вент. канал через комин; тамбур, коридор - без вентиляції. Другий поверх (мансарда): кімната (24 кв. м.)-без вентиляції; спальня1 (12кв.м.) -без вентиляції; спальня2 (16кв.м.) -без вентиляції; спальня3 (16кв.м.) -без вентиляції; ванна (7кв.м.)- вент. канал через стіну; коридор - без вентиляції. Чи потрібно вентиляцію на мансарді ( перекриття дерев'яне, утеплене базальтовою ватою, пароізоляція у всіх приміщеннях)? Колись читав, що достатньо, коли приток свіжого повітря буде здійснюватися через двері, вікна (коли вони відкриваються), а забір повітря через вент. канали в кухні, ванні. Чи можна зробити вентиляцію з кількох кімнат в один вент. канал в комині (можу дати, наприклад, одну спальню до вент. каналу з спортзалу, іншу спальню до вент. каналу з залу)? В даний час підшиваю потолки на мансарді. Чи буде достатньо, якщо з кожної спальні зроблю виходи на горище, потім гофрою до стіни і через стіну вихід назовні? Дякую за поради
  11. Чи треба чимось закрити утеплювач на краю стіни зі сторони двору (наприклад куском мембрани)?
  12. Підкажіть, будь ласка, ще таке. Початок даху (де дах лягає на стіну). Між кроквами даю 15 см утеплювача, який лягає зверху на стіну. Потім даю 10см утеплювача поперек до крокв. Я думав, що другий шар утеплювача ляже збоку до стіни, і таким чином зменшить ризик продування вітру між верхом стіни та утеплювачем. Але виходить так, що другий шар утеплювача також лягає зверху на стіну. Чи буде там продувати і що робити?
  13. Дякую за відповідь. Ркмін плюс: www.rockwool.ua/products+and+solutions/u/2011.product/3934/teploizolyatsiya_skatnoy_krovli_i_cherdachnykh_perekrytiy/rockmin_plus ??? Добавлено через 10 минут Multirock Roll має низьку щільність (номінальна щільність 23 кг/м.куб.), тому не тримається між кроквами. Враховуючи, що між крокви треба дати ще 5см. утеплювача, мені здається що буде не зручно працювати. Чи буде триматися між кроквами утеплювач зі щільністю 31кг/м.куб. (відстань між кроквами 70-80см)?
  14. Як я писав вище, у мене вже є Multirock Roll товщиною 10см на всю площу мансарди. Є можливість поміняти на Rockmin Plus або Parock UNS 37. При цьому я втрачаю 700-1000грн. Що краще Rockmin Plus чи Parock UNS 37? В мене різна відстань між кроквами. Якщо я обміняю утеплювач в рулонах на утеплювач в плитах, то чи можна робити наступним чином: наприклад, відстань між кроквами 70см, розміри листа 100 см.*61см*15см. Відрізаю від листа 72см, даю між крокви. Від наступного листа відрізаю 44см + 28см, що залишились від першого листа. Тобто між кроквами в мене буде 2 куски утеплювача (у порівнянні з утеплювачем в рулонах появляється додатковий стик). Підсумовуючи, який з наступних варіантів порадите: 1. Від мембрани до пароізоляції: між кроквами - скловата Ursa PureOne - 50мм - Multirock Roll - 100мм Потім впоперек до крокв ще 100мм Rockmin Plus або Parock UNS 37 2. Від мембрани до пароізоляції: між кроквами - Multirock Roll - 100мм - Rockmin Plus або Parock UNS 37 - 50мм Потім впоперек до крокв ще 100мм Rockmin Plus або Parock UNS 37 3. Multirock Roll - 100мм обміняти на Rockmin Plus або Parock UNS 37 товщиною 150мм. Від мембрани до пароізоляції: між кроквами - Rockmin Plus або Parock UNS 37 - 150мм Потім впоперек до крокв ще 100мм Rockmin Plus або Parock UNS 37 Дякую!
×
×
  • Створити...