Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

городовой33

Пользователи
 • Публікації

  91
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача городовой33

 1. Електрика вона як мед у вінніпуха (вона є але її нема) тому що для опалення потрібно модернізувати трансформаторні підстанції (збільшити потужність ) замінити лінії електро передач, встановити більш потужні транформатори і т.д. і т.п. а ніхто цього робити небуде ,тому що додаткових мегават -кіловат взяти ніде більш того навіть те що є неспроможні забезпечити вугіллям ,про газ мовчу .Газ колись належав державі (народу)тепер все належить слугам .Дрова будуть дорожчати тому що ....
 2. Чобітки жіночі р. 39 натуральна кожа та хутро одівали 2-3рази.ціна 600грн.
 3. Ціни ростуть тому що всі гілки Української влади корумповані з верху і до самих низів ,маючи вдосталь запасів газу ,деревини Україна йде по шляху Венесуели ,ніхто нехоче інвестувати у виробництво ,видобуток тому що більшість інвесторів вийшла з нашого ринку та нерадить іншим потенційним інвесторам сюди йти причому відкритим текстом.
 4. Знаю приблизну вагу тільки сосових дров ,за інші породи незнаю зовсім.
 5. один складометр сухих дров важить 350кг це якщо там дійсно 1х1х1. більшість продавців дров дуже незацікавлені в тому щоб ви отримали 350 кг якісних сухих дров тому продавець брикетів і пише такі показники .Якщо дотримуватись всіх стандартів по дровах (вологість 20% вага яка буде відповідати 1 складометру соснових дров )то дрова дадуть більше кіловат на потрачену гривню .Але якщо котел простий то люди віддають перевагу брикетам тому що вони значно довше горять (менше гріють вулицю) дрова в простих котлах згорають дуже щвидко
 6. Коли робив фото непридивлявся що там положили а фактично нова закрита упаковка з кругами товщиною 2,5мм . Вишлю без проблем ,гроші на карту приват банку ,потім куди висилати , кількість та все інше по телефону № 067 741 36 75
 7. Купляти краще весною -ціна .Якщо йти в ліс на заготовку то звичайно осінь чи зима.
 8. Боярка Києво-Святошинський р-н від Одеської площі км 15 . Від обойного ринку Борщаговка 18км.
 9. В зв'язку з зміною плану по будівництву продається піна монтажна (носорог) під пістолет1 упаковка 12 штук по 90гривень за балон та круги відрізні 230х2.5х22.23 (ново абразиве )жовтий фон з червона полоса по 20гривень .25штук.тел. 067 741 36 75 Фото будуть пізніше.
 10. По температурі на моєму котлі якщо менше 50 градусів то тече конденсат .Навіть при 60 градусах в будинок може заходити і 40 а котел нетече і витрата дров міняється в залежності від температури на вулиці але при стабільних +10 на вулиці переходимо на газовий щоб стропува негріла вулицю.Тривалість горіння котла при мінус 15-20 гр.18годин дрова сосна сухий сухостой. Якщо температура близько 0 то гружу трохи неповний щоб загружати 1раз на добу.
 11. трьох ходовий клапан вирішить проблему з конденсатом,на подачі краще тримати т .60 градусів але обов'язково терморегулятори чи крани на батареях .Встановив кран на подачу в будинку і в міжсезоння (практично завжди) подача відкрита небільше ніж на 25% інакше буде дуже жарко.Дуже часто на кухні батарея закрита взагалі по спальнях теж регулюють .
 12. Юриййй Юриййй Живу здесь Регистрация:17.01.10 Сообщения:5.733 Благодарности:2.932 Адрес:Украина ,Полтава, пгт.Чутово Пару фоток котла 0 alex 0, еще одну партию загружаю. Вложения: 20130407_175029.jpg Це з форум хауса .
 13. Якщо я непомиляюсь то ви самі варите всякі котли (тільки звернув увагу)і показники з ваших котлів і заводських будуть різні а простий користувач небуде бігати з термометром (пірометром ) тому що воно мені зовсім нецікаво, зробив собі котел працює і добре а далі то немоє.Ваші пости читав на інших форумах але то було давно.
 14. Тема для користувачів стропуви ,є що показати будьласка ,температуру димогазів міряти незбираюсь просто раджу почитати характеристики різних котлів від різних виробників тим більше що ця температура в жодному котлі непостійна .
 15. Всі твердопаливні які працюють з ТА мають високий КПД і димлять тільки при розпалюванні .Стропува дає гарний кпд навіть без ТА і температура димогазів у неї нижча чим у шахтного а про піролізний взагалі мовчу. Взагалі тема про котли Стропува і якщо немає що сказати про стропуву то пишіть в інших розділах.
×
×
 • Створити...