Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

rotting

Пользователи
  • Публікації

    25
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача rotting

  1. Фронтони частково розібрати, нову частину армопоясу з'єднати з існуючим забурившись в нього арматурою, все це виконати не розбираючи дах. Так можливо? Стягнути з середини немає можливості, так як на шляху "стяжки" вікна
  2. Так "армопояс" заводить во фронтоны бессмысленно?
  3. Прогоны есть, стоек тоже много, стойки сразу ставились в будущие стены комнат. Просто изначально стойки на ощупь были не "напряжены". теперь чуствуется что на них лежит вес
  4. Армопояс только под мауэрлатом (по этому армопоясом его назвать тяжело), на стропилах по две "затяжки", одна по средине стропил (на гвоздях), вторая между первой и верхом крыши (скручена шпильками и прибита гвоздями). Трещина за две недели не расширилась (правда и нагрузок никаких не добавилось). Поможет ли разбор фронтона и доливка "армопояса" на метр в глубь фронтона?
  5. Фото не мое, но у меня ситуация очень похожая. Нужен человек, который может приехать и рассказать как исправить ситуацию не разбирая крышу. Место стройки - Васильков, Киевская область.
  6. Ну поспускають воду і думають що я не помічу замокше перекриття. Просто якось не по людськи їхнє мовчання виглядає
  7. Закривають коробку під ключ. Проблема власне в чому... Сьогодні приїхав на будівництво і бачу таку картину що з вати аж капає (там де її видно) і від води паробар'єр провисає. Ходжу і чекаю на їхню реакцію, а її немає. Кажуть "ми завтра накриваємо дах і ти даєш гроші". Я мовчки погоджуюсь, бо хочу щоб доробили нормально дах. І от тепер думаю що з цією ситуацією робити.
  8. Ну я не "разрєшал", я просто цікавився, я ж не будівельник. 1. Схематично накидав від руки: 2. Та далеко не першим, дощів вже багато було, але не "ураганних", а от на днях дуже сильний йшов і дві доби поспіль
  9. Ні, рішення приймав не я. Будівельники сказали що зручніше вату кинуть на стелю, а потім постелити підлогу, а на неї оперти балки для даху. Знизу підшивать геморойніше. Питання скоріше так звучить: "Вині будівельники чи господь бог, бо послав дощ?"
  10. Пиріг перекриття зараз такий: 1. Дошка шалівка 2. Паробар'єр 3. Балки 150*200 між ними стропила (до балок кріпиться підлога мансардного поверху, до стропил стеля першого) 4. Мінеральна вата 5. Гідробар'єр 6. Дошка підлоги Коли це все було змонтовано, а дах ще не накритий, пішов сильний затяжний дощ, лив дні два. В результаті вся вода накопичилась між гідробар'єром та паробар'ером, в мінеральній ваті. За чий рахунок мені тепер змінювати/сушити мінеральну вату? Яка думка в товариства?
  11. Не переживайте, топикастер все еще выбирает
  12. Обработали все дерево огнебиозащитой, положили балки, подбили паробарьер и черновой потолок, заложили мин. вату, положили гидробарьер, прибили черновой пол. 140 грн/м2 нормальная цена?
  13. Оглянувши інтернет та почитавши форум зрозумів що ціна коливається від 100 до 300 грн за кв. м. І що продаюь за 100 гривень я прекрасно розумію. Хотілося б зрозуміти чи середня ціна означає середню якість? Навіть рекламу готовий вислухати.
  14. Судячи з усього висновок такий: "Водяна" система опалення, так як в майбутньому можна буде під'єднати будь-яке джерело тепла. І вибір між ТН та електрокотлом.
  15. Я, як програміст та електронщик, теж більш схильний до всього електричного, без гребінок та води (антифризу). Та прочитавши форум зрозумів що "водняна" система менш енерговитратна, правильно зрозумів?
  16. Чому так? Тепло хіба не в гору піднімається? Витрати тепла через дах менші якщо його площа менша.... Чи я щось не правильно розумію?
  17. площа до 120 квадратів, проекту немає, тож пиріг стіни та опалення саме зараз і продумую. Про перебої зараз нічого не відомо так як трансформатор щойно ввели в експлуатацію
  18. Доброго дня. Є ділянка на якій немає і не планується газ. Є 10 кВт електрики. Як порадите організувати опалення, електрична тепла підлога, водяна тепла підлога з електрокотлом, електричні радіатори, водяні радіатори з електрокотлом, твердопаливний котел, різні типи опалення на першому та мансардному поверхах??? Варіантів безліч, а от що вибрати.... Хочеться визначитись до початку будівництва. Дякую
  19. Присматриваемся к КК Гетманский2, данный КК рассматривается как место постоянного проживания или больше сезонного?
  20. Продається ділянка, форма власності "Право постійного користування земельною ділянкою". Таку ділянку можна купити, приватизувати? Чи тікати подалі від такої ділянки?
  21. Автор, а можете викласти невеличкий звіт по витраченим коштам на даний момент?
×
×
  • Створити...