Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Halo_ua

Пользователи
 • Публікації

  7
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Halo_ua

 1. Я не буду розповідати за гроші, це ви вже самі подумаєте. Вам потрібно вирішити, що для вас є важливим. Написати всі плюси і мінуси приватного будинку та квартири. Зважити їх. Тобто, це рішення є виключно індивідуальним. І лише зваживши важливі для Вас плюси і мінуси, ви зрозумієте, що краще вибрати. Наприклад, основні плюси приватного будинку, це - своя земля, свій будинок, повний його котроль, відсутність сусідів знизу, зверху, збоку, зліва, справа..., можливість встановлення та повний контроль над Вашими "ресурсами" (каналізація, свердловина і т.д.), набагато більша площа за ті ж гроші і т.д. Наприклад, основні плюси квартири, це - поряд "цивілізація", поряд інфраструктура, зовсім коротка (та дешевша) дорога до роботи, набагато дешевше утримання (на приватній території (будинку), вам доведеться абсолютно все робити самому за свій рахунок. Чи то забилась каналізація, чи то паркан зламався, чи то пак сніг почистити) - ви все робите самі. Отже, щасти в такому не легкому, але обов'язково успішному рішенні! ;)
 2. Київська обл. Вишгородський район. Деталі в описанні на олх. (ссылка устарела)
 3. Батьки звичайні робочі. Додатковий дохід - продаємо все що росте на городі киянам. Відмовилися від деякої їжі, нового одягу, купівлі нових речей і ремонту в квартирі де жили.:D Все це допомогло побудувати будинок за 6 років.
 4. Шановні, шановні! А якщо в повідомленні про початок будівництва, входить по будівельному паспорту дім з господарчою будівлею, то тепер, якщо добудувати до гос. будівлі ще одне приміщення з підвалом, а потім зробити технічний паспорт, це вплине на оформлення, якщо будуть розбіжності з будівельним паспортом?
 5. Тобто, коли я пройду дані інстанції і отримаю відповідні документи, це означатиме що моє будівництво узаконене? І чи вплине на оформлення документів той факт, що будівельний паспорт був оформлений після початку будівництва.
 6. На даний момент будинок добудований (залишилися внутрішні роботи), але - підведені всі комунікації, елетроенергія, а також збудована господарча споруда. Далі перелік дій, які були виконані: Було приватизовано земельну ділянку під забудову. В сільській раді було отримано довідку про дозвіл на будівництво. Було розпочато будівництво по проекту, який не було зареєстровано. Зробили будівельний паспорт (геодезію). Подали повідомлення про початок будівництва в "ГАСК". (Заяву було зареєстровано.) Що було пропущено? Що потрібно зробити ще?
 7. А ми все життя мучаємося від таких сусідів. Нажаль, 90% таких людей не розуміють/психічно хворі і т.д., що потрібно мати повагу до ближнього і спалювати сміття, по-перше, коли воно повністю висохло і на вулиці немає дощу, по-друге, дочекатися, коли вітер буде дути в протилежну сторону від будинків, або ж його не буде, і продукти згорання підніматимуться вверх. Як і в випадку автора, в нашому подібна ситуація. Люди повністю не адекватні і в нас навіть "контакту" не вийшло, я вже мовчу про бесіду з розумінням. Яка там повага... Отож, залишається мужньо терпіти і опускати голову, коли сусіди вкотре "очищають" свою територію.
×
×
 • Створити...