
AndryG
Пользователи-
Публікації
423 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача AndryG
-
Беріть 35. Їх вистачить вам на всі випадки.
-
Дощі закінчились - можна братися за землю. Дістав віброплиту з сараю, в вона як запищить: "Жопа моїм підшипникам, хочу в ремонт"! Займемося двома сторонами, де без трамбовки обійтися можна. Сторона фасаду готова приймати землю з вузького західного загашника, куди десятки років падає вода з даху, бо ринв нема, нікуди не стікає, бо паркан на лопату нижче землі, не сохне, бо через туї сонця не видно і насичує собою земельку під фундаментом
-
Далі вода іде на поверх вище/нижче і наступні радіатори будуть з величезною різницею температур? Щось не сходиться. Між поверхами перемичка набагато довша і аж такої великої різниці не спостерігається, а тут пів метра труби всього лише. Враження, що поставили великий переріз, щоб гідравлічний опір гілка був розрахунковий та і все. Будь там тонша труба, то, можливо, посипеться баланс з іншими гілками. І на совєтьського інженера-гєнія я би так не спирався. Один так намалював, другий підмахнув. Як Сталін на пласких дахах будинків
-
Хрін розбереш про що саме він говоре. На схемах плита бетонна, в розмові - плитка. І там же розказує, що під вимощення нефіг щебінь класти. Ось прямо мій варіант: трава біля будинку і частина двору з плиткою. Вивести рівень піском кар'єрним, еппс замість щебеню і "плити бетонні" - що це? Як далі він розказує: є гроші - заливайте плиту, нема грошей - гарцовка з сіткою. Теж вимощення. Як у другій частині питають, то шар над еппс може бути гарцовка з армуванням. 13:00 про еппс замість щебеню Далі 18:05 чи обов'язково бетон під фем, ні - гарцовка з армуванням підійде. Ось я і думаю. В пішохідній зоні навколо будинку можна обійтися без щебеню під плитку?
-
Чорнозем у нас тут. Тільки Терехова додивився про вимощення - щебінь ні в якому разі У нього всюди еппс 20-30мм. Щось я взагалі заплутався зі всім цим. Бісить коли стоїть робота, бо тупо не розумієш як його робити.
-
Панове, не флудіть тут, будь ласка Я добудувати своє намагаюсь. Інвестиції в заброшки - це не про нас. Дякую за розуміння.
-
Потрібен щебінь під плитку чи не потрібен? Це цікаве питання вже втомило
-
Майже два тижні чекав поки закінчаться дощі щоб залити фундамент. Позавчора почав під сонечком, після обіду швиденько накривав то все плівкою - дощара влупив яких давно не було і ввечері, як корова на льоду, по мокрому чорнозему доробляв. Тепер другий день хмарки/сонечко і ні краплинки Поліз читати в інтернети та на форуми про плитку і що/куди/скільки/ чого засипати/рівняти. І це просто капець. Хто сміття будівельне сипе, хто щебня вагон, хто піском обходиться. І кожен розписує, що тільки так і треба. Фіг розбереш як цей двір до ладу довести навколо будинку. Зроблю з рідного грунту на метр від стін невеликий схил. Сантиметрів на 10-15 нижче рівня плитки. Пройдусь віброплитою, постелю оту ізоляцію з пупирками. Далі пішохідну зону виведу рівень піском, залишаючи на гарцовку і плитку 10см. Це десь до 20см шар де як. Про навіс для машини голову ламатиму наступного року. Ця частина двору з парканом ще нетронута стоїть
-
Теж думав, що треба сходи розширити до 1600-1800. Між сходами і будинком залишиться місце велосипеди/самокати дитячі від дощу заховати. І двері відкривати в середину, тому 800 і намалював навмання. Підійде? А ще оцінив винос даху на один метр без опори як "стоятиме/висітиме".
-
Засипкою піску достатньо награвся в будинку. Більше не хочу. Буде дерев'яна підлога, хай там вітер гуляє. 2400 сходи це ого. Бачу, що мої 800 це мало, та невже настільки. Дворівнева підлога в тамбурі збільшує кут даху, зменшує сходинки на ганку і терасі. Якщо правильно вибрати місце сходинки, то, думаю, буде цілком прийнятно. А взагалі цей височенний цоколь всі мізки вимучав. Сусідній будинок, набагато більший, в той же час будувався з таким же цоколем. Вхід з фасаду, яким не користуються, з височенним ганком. Вхід зі двору зроблений через "типу веранда" з купою рівнів по дві-три сходинки в кожному. Мєрзость. Тільки я зібрався після заливки фундаменту зайнятися відмосткою (м'якою), як дощі зарядили. Тепер калюжі стоять під фундаментом І тут ще одне питання: як глибоко закопувати мебрану під плитку і під траву? Є думка на торцях будинку газон впритул зробити.
-
Ні ганок на вулиці буде.
-
Сходи на вулицю (фасадні) будуть у ближньому до мене куту. А там, де на стіні білий ящик, буде тераса невеличка. На неї теж вихід буде з тамбуру. Підлогу тамбура, на зараз, планую зробити "на сходинку" нижче будинку. Висока. Тому зроблю дерев'яну підлогу на лагах. Хай під нею вітер гуляє.
-
Давно фоток не було. Залишу на згадку. Від коридору між флігелем і будинком залишився лише фундамент в землі. Щоб вивезти разом сміття, зняли цеглу з флігеля. Закопав воду та електрику до флігеля. Мудрую з майбутнім рівнем двору. За точку відліку взяв бордюр на протилежній стороні дороги - мій буде на тому ж рівні. І далі нахил 1% для стоку води. Територія перед будинком на вулицю. В глибині двору - набік на газончик до забору з сусідом. Його будинок далеко, воді є куди подітись.
-
Тамбур буде холодний. Основний фундамент більше метра - я там і ляжу, да і матеріалів вагон треба. Цоколь височенний - майже метр, тому на цеглі і зупинився - простіше. Про замикання зрозуміло. З висотою, як всюди різне пишуть, вирішив зупинитись на 50-100 вище майбутнього рівня плитки навколо. Та й буде.
-
Фундамент під тамбур. П-образної форми фундамент з "розривом" до вхідних дверей в будинок. На нього поставимо цоколь з червної цегли і потім легкі стіни з газоблоку або каркасник. Маю кілька питань. Підкажіть, будь ласка, Знизу я добрався до міцного грунту, близько 40-50см нижче рівня землі. Який обрати рівень фундаменту відносно рівня двору? Залишити трохи нижче, цоколь покласти посередині стрічки чи підняти трохи вище і цоколь викласти по зовнішньому краю фунаменту? Лити високий фундамент не хочу - тяжко - краще цоколь викладу цеглою. Чи варто замкнути периметр фундаменту? Можливо, варто зробити "ростверк" між відкритими частинами букви П? Без заглубленння на всю висоту, тільки у верхній (опалубній) частині покласти арматуру, щоб додати жорсткості конструкції. Поділіться думками, будь ласка, поки я за арматурою з'їжджу
-
Так і є. Вчора х дружиною походили, помірялись в вирішили, що хай буде 1800. Іду фундамент розмічати. 1800 + 2х200 стіни. Два метри ширина по центру. Довжина 2800 + стіна 200 = 2900. І потім я дізнаюся, що треба було на 10-15 см коротше робити, бо крокв не вистачає, цегла цілою не лягає і т.ін. Ото так воно робити навмання. Бетон я виведу трохи вище рівня землі. А чим цоколь викладати? Підлога вище грунтах буде майже на метр. Крім червоної цегли є ще варіанти? Підняти цеглою скількись рядів, а потім каркас ставити і нижче рівня підлоги? Чи не возитися з деревом і з газоблоку скласти? А якого? Поділіться досвідом, будь ласка.
-
Купа часу пройшла, а я так і не розібрався з розмірами. А вже давно прийшов час копати фундамент під тамбур. Ширину тераси обрав "пишуть 2500 мінімум і ще трохи". Порівняв з розміром кухні в квартирі - для наших потреб вистачить. Довжину сформували вхідні двері. Ширина тамбуру. Зробити як продовження коридору в будинку шириною 1800 - якось забагато місця, як для тамбура. 1400 - мінімум (1000 двері і по 200 по сторонах). Хай буде 1600 як середина? Матеріал стін. Газоблок або каркасник. Вікно, двері, двері, вікно (мабуть, буде і друге на терасу) - одні перемички і неширокі проміжки між вікнами/дверима/кутами. Може простіше буде сколотити це з дерева? Взяти дошку 50*150 і такий собі каркасник? Фундамент. А яку ширину, а яку глибину, а що по арматурі? Хто підкаже? Коридор між флігелем і будинком із силікатної цегли стояв на фундаменті близько 50см висотою.
-
Додам, що не варто дивитись на 105Аг. Та хто ж послухає. Всі впевнені, що саме мені 48В не знадобиться
-
Ну, прямо мій випадок. Не планував, не збирався. Тепер стоїть такий самий (дійсно гарна машинка) з аналогічним пробігом і батарейка 280 з нкон. Банки куплялися по 72 бакса - жаба давить спаляти дешевше. Хоч дачу купляй, щоб було куди поставити
-
Дозвольте підняти питання. Дійшли справи "а де підвіконня", а я опинився зовсім неготовий. Хочеться щось світле типу "сатин". Гугл рекомендує "Werzalit". Ніби, хвалять. А жаба каже не тринькати гроші на "то ж майже ДСП!" і взяти пластик. Кого слухати? Із пластику є варіант швидко замовити DANKE чи PLASTOLIT. Порадьте, будь ласка, жабі кого саме з них взяти?
-
До двох виходів я дійшов "від зворотнього". Дружина каже, що вихід на фасад нафіг не треба, бо на вулицю ти виходиш один-два рази на добу, а у двір постійно гасаєш. Я фасад без виходу погано уявляю, навіть, якщо ним майже не користуватися Компроміс - зробити вихід у двір - напроти виходу з будинку. Але через високий рівень підлоги буде багато сходинок і виходять на середину двору. Плюс по боках, особливо на фасадній стороні, з'являється мертва площа. Так дійшли до двох виходів. Схиляюсь до каркасного будівництва. Не хочу возитись з великим фундаментом, високий цоколь. Залити по кутах сваї (а може і закрутити), з бруса зібрати каркас і обшити осб. Утеплення зайве. Аби вітер не гуляв. Дах з бітумки. З розмірами заморочка. Знаю, що існують "магічні розміри", коли і шафу занести можна, і тумбочка під взуття стане так, що пальці на ногах цілі будуть, і виглядає не як одоробло. Тре йти в розділ до архітекторів просити допомоги. Гугл тільки маркетингове сміття видає замість нормальних проектів з розмірами
-
Саме під одним дахом і думали. Була ще ідея цей дах потягнути вперед до вулиці і зробити навіс для машини. Але він виходить дуже високий - треба робити на різн х рівнях і закривається вікно. У мене фобія, що в хаті буде темно Поділився би хто посиланням на якісь проекти, опис будівництва такого чи ще що-небудь.