Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

MaksymS

Модераторы
 • Публікації

  31 148
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  29

Усі публікації користувача MaksymS

 1. Ой да ладно. Мешканці цього будинку ще й на шухері постоять і частину награбованого захочуть.
 2. Прийде новий цар й продовжить те ж саме, бо на це є запит росіян.
 3. Паркування з надійною охороною (якого немає), душ (якого немає). Є костилі як це вирішувати, але коли їздиш на роботу раз на два тижні - немає сенсу заморочуватися. Ні економії палива, ні ефекту від поїздок на ровері для фізичної форми.
 4. Не вирішує жодну проблему. Проблема не в обертанні педалей - я ще сам як моторчик.
 5. А в порівнянні з радянськими, де калібр вже давно не 152 мм, а всі 157 через розбитий ствол, який немає чим замінити?
 6. Час. Громадський транспорт не вийшов на нормальний графік руху - витрачати 3-4 години щоденно на громадський транспорт замість менше ніж години автівкою не маю бажання. Вже краще на ровер пересісти - але зараз є певні організаційні проблеми. Влітку вони вирішаться й буду на ровері їздити . А може й не буду - минулого літа мене вистачило на 2 чи 3 поїздки - постарів вже... в авто комфортніше. А був молодшим - все літо на ровері їздив. Ну й ГТ мав ще шанси доки був безкоштовним. А платити за ГТ як за авто - який сенс тоді себе мучити? Заправитись газом в Києві не проблема. Ціна, правда, як в бензину.
 7. Як там - нема людини нема проблеми? Нема громадського транспорту - немає проблем (наприклад в Харкові тільки планують запускати, але ще не їздить).
 8. Є така інфа. Дозволили відкривати рахунок в рублях в Газпромбанку, але фактом виконання розрахунків за контрактом вважається момент перерахування євриків до Газпромбанку, а не обмін євриків на рублікі.
 9. Якщо війна - то де вплив на мародерах, які користуючись війною ставлять в дуже цікаву позу жителів країни і намагаються їх розвести на максимальну суму грошей та призводять до скупчення великої кількості людей біля вогненебезпечного об’єкту. А якщо в цистерну з бензином прилетить Калібр - скільки буде трупів?
 10. Так що ж досить? Влада вже податки скасувала, дозволи скасувала (тобто дозволила возити пальне без дозволів), перевірки скасувала, спеціальний пункт пропуску для бензовозів виділила - а пального так на ринку й немає у достатній кількості, бо працювати за 20% прибутку нафтотрейдери не звикли, вони хочуть мати дельту хоча б у 100%, а краще більше.
 11. Коли завезуть гроші - не залишиться вільних місць для нових розпорядників.
 12. Так зі Львова всі ж повертаються до України, а їм іхати далі на схід - от і створюють черги на заправки з пальним по 90 грн. А ще ж доставка від РФ через всю країну не дешева. Тому й така ціна. Бо в Києві такі цифри лише на ОЛХ можна побачити з адресною доставкою в каністрах, а не на стеллі в черзі.
 13. Пара сот літрів це скільки - 4-5 заправок? За 2 роки? Хіба що якщо їздити на авто в кірху по великим святам на сусідній вулиці.
 14. О! То чекаємо звіт з вашого будівництва.
 15. Можем помочь с поиском бригады. Озвучьте предполагаемый бюджет и место строительства.
 16. Ви в цьому впевнені? Вони цілком зі зброєю в країнах перебування кидаються на інакомислячих (з їх точки зору). Тому братися за зброю вони теж готові.
 17. Ну це не перше оголошення. Продавці так й пишуть - авто без документів, якщо ви розумієте про що йде мова. Навіть не приховують що це вкрадені в Україні автомобілі.
 18. Угу. Не забороняв, але дозволу не дає. Такоє.
 19. Вони навіть закрили очі на те, що Гітлера обізвали євреєм. Бо гроші не пахнуть і кожен жид це знає якнайкраще.
 20. Там теж свої бізнес-інтереси.
 21. Тут головне не вийти на себе. В нас не південна Корея, ніхто сам себе не посадить за корупцію. Тому ніхто нікого вчити не почне. Бо гроші всі люблять й ніхто від них не відмовиться. Не за нашого життя. Може пра-пра-пра-правнуки. Не раніше.
 22. А якщо не заключить то не полізе? То ви погано знаєте кацапів. Як тільки трохи обростуть жирком (а вони обростуть, завжди обростали, як не лісом торгували, то газонафтою) - так відразу й полізуть. Звісно знову отримають по пиці. Але коли це їх зупиняло?
 23. Товкти їх пикою, показуючи, що величі ніякої немає. І все їхнє прожите життя марне, бо жили вони заради величі, а її вкрали.
 24. Тобто бавовна в Бєлгороді, випадково згорівші аеродроми біля кордону з Україною ще в перші тижні війни - це не бойові дії на території рф. ОК, так і запишемо - рф на війну не з’явилася.
×
×
 • Створити...