Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Antrate

Пользователи
 • Публікації

  1 134
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Antrate

 1. Дякую за відповіді. Розділяти планував тільки через неперевантаження основної камери, поливати навіть на думку не спадало. Розділяти не буду.
 2. Підніму своє запитання вище. Єдине що змінилось, то вже є 2 камери по 2 кільця кожна 2-м метрових кілець.
 3. Ви впевнені що то саме із захистом від сухого ходу, бо виглядає як звичайне механічне реле. Хоча з цього ракурсу можливо і помиляюсь.
 4. Вітаю. Гідроакумулятор 100 л. Підскажіть, для чого той штуцер? Чи треба його додатково герметизувати? В інеті знайшов, що то пристрій для кріплення мембрани, а що з ним робити - не ясно. Дякую
 5. Що зараз на ринку оптимально в розрізі ціна/якість по крапельній стрічці? Потовще та понадійніше і подешевше))) Бажано з власного досвіду. Дякую
 6. Яку вагу вікна витрамає така конструкція? Які є розміри такого профіля, крім 100х63 ?
 7. Що саме? У всіх свердловини. У мене також. Нема взагалі дерев навколо будинку. Чим дощова вода гірша за ту, що у криниці, якщо в криниці практично верховодка? Грунт на ділянці пісок практично на всю глибину, що копав (3 метри а там мабуть і глибше). Рішення ще не прийняв але наскільки я зрозумів то з технічної сторони проблем нема.
 8. Які будуть думки, щодо відводу дощової води з даху в існуючий колодязь. Вода постійно є. Глибина приблизно 5 метрів. Вода з колодязя в їжу не використовується.
 9. Щодо чистки фільтра в посудомийці. Жодного разу за 4 роки не чистив. Все працює. Навіть не знав що потрібно кожного разу його чистити. Може щось зламалось?
 10. Вітаю. Чи існує можливість впаяти нову твердосплавну пластину в бур для перфоратора? Чому саме ремонт, тому що бур довжиною 1 метр і новий дорого. Чи є десь в Києві така послуга?
 11. Взагалі не робити? ЕППС одразу на пісок але попередньо пройтись віброплитою? Не знаю наскільки це смішно а як захист від мИшок? Знизу не будуть намагатись залізти в будинок?
 12. Вітаю. Питання знов, щодо чорнової підлоги по грунту. Площа 100 м2. Грунт пісок. Не насипний, а витриманий на протязі 100 років (старий будинок). Буде шар ЕППС 100 або 150 мм, водяна тепла підлога, стяжка 70-80 мм. Розумію технологічну необхідність чорнової підлоги (як рекомендують професіонали даного форуму не менше 100 мм), але все ж беруть сумніви в доцільності 100 мм в даному випадку. Якщо залити чорнову підлогу шаром 30-40 мм, наскільки це буде технічно не вірно для даних умов?
 13. Наскільки все ж таки доцільно їх розділяти? Якщо розділяти стоки, то потрібно прокладати дві труби. Обидві 110 чи є якісь варіанти? Септик буде на відстані 20м від будинку. Поки що в планах на 3 камери.
 14. Вітаю. Підскажіть марку/модель якісної розетки з таймером механічну. Необхідно періодично вмикати вимикати насос потужність 0,75кВт для поливу. Чи те, що є в епіцентрах норм? Дякую
 15. Оцінку майна можна зробити самостійно і це буде офіційна оцінка для податків. Ресурс evaluation.spfu.gov.ua/. Якщо вартість не влаштує, тоді тільки до оцінщикив і з ними рішати. Нотаріус зробить те саме, тільки возьме за це гроші ( я за електронну оцінку).
 16. Білогородка. Ріелтори продають по 63 тис. www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/shok-tsena-odnoetazhnyy-dom-120-m2-5-sotok-ozero-les-IDOPhyS.html
 17. Куплю газоблок «паз-гребінь» 400x200x600 D300/D400.
 18. Сергій, дякую за уточнення. На нових фото кожна труба у власному утеплювачі, в попередньому обєднані в одному. Краще мабуть кожна у власному чи не критично?
 19. Вітаю. Наскільки це ефективне рішення і чому зроблено так?
×
×
 • Створити...